Instytut Roberta Noble

Galeria zdjęć i grafik na Forum

Zaczęty przez NianiaOgg, Wrzesień 27, 2013, 12:39:28 PM

« Przycisk Like (lubię to) pod postami? | Reklamy na forum - ankieta »

NianiaOgg

i jeszcze jedno pytanko, czy forum mogłoby mieć galerię zdjęć?
tam użytkownicy forum mogliby zapisywać swoje zdjęcia różne, własne osobiste albo coś ciekawego co znajdą, etc.

Robert Noble

Z tego co wiem to tak, ale modyfikacja jest płatna (29.99 $) jeżeli zrobi się kolejną zrzutę to możemy coś takiego wprowadzić.

http://www.smfpacks.com/page/sa=multimedia

iconka

#2
Bardzo chętnie się dołożę, bo mnie wkurza, jak ciężko jest wstawiać jakieś obrazki. Potem nie można sformatować tekstu przy obrazku itd. Jest okres przed Bożenarodzeniowy, wiec mam nadzieję, że jeszcze znajdą się inni, którzy zechcą coś dorzucić i w końcu będziemy mogli lepiej i ładniej formatować nasze nowe wątki.



EosCris

Ja też mogę się dorzucić :) Choć nie bardzo umiem TU zdjęcia wstawiać :P
Ale myślę ze śię nauczę z czasem :)

Robert Noble

Przyciski darowizny są cały czas aktywne, po uzbieraniu wystarczających środków wykupimy tą modyfikację. 

yogiccp

Super  pomysł,też coś tam dołożę   :)


Robert Noble

Dzisiaj Mikołajki :) Forum też odwiedził Mikołaj i zainstalował nam Galerię! W górnym menu pojawiła się zakładka "Multimedia", będzie można wstawiać różne grafiki i filmy.

zinka

czyli mogę zdjęcia z mojego dysku wstawiać? np. zachód słonca ?

Robert Noble

Cytat: zinka w Grudzień 06, 2013, 06:18:13 PM
czyli mogę zdjęcia z mojego dysku wstawiać? np. zachód słonca ?

Dokładnie tak :) Można utworzyć własną galerię i wstawiać zdjęcia.

Robert Noble

Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że zdjęcia można bardzo fajnie edytować, dodawać różne efekty, redukować efekt czerwonych oczu, dołożyć jakiś tekst i wiele innych. Oprócz zdjęć i plików graficznych można wstawiać filmy czy też utwory dźwiękowe. W przypadku wstawiania plików yt lepiej jest podawać linka, aby nie zajmować miejsca na serwerze.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble