OOBE ŚCIEŻKA SERCA

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 13, 2015, 12:19:58 PM

« Książka: "Tybetańska Joga Snu i Śnienia" - Tenzin Wangyal Rinpocze | OOBE. Lęk Pierwotny - książka »

Robert Noble

Zapewne większość z forumowiczów wie, że pragnę napisać drugą książkę zatytułowaną OOBE ŚCIEŻKA SERCA.

Można na bieżąco śledzić co się dzieje w temacie książki. W tym celu założyłem stronę  na facebooku: https://www.facebook.com/oobesciezkaserca?ref=bookmarks


zinka

No wiemy, ale nic nie wiemy o czym będzie rozprawiała ;D

Robert Noble

Zinko jak nie wiadomo o czym będzie rozprawiała książka. Tytuł mówi chyba wszystko :) Dobrze, jak już będzie ustalone to przedstawię spis treści.

Robert Noble

Książka OOBE. ŚCIEŻKA SERCA - najnowsze wieści.
https://www.facebook.com/oobesciezkaserca

Nadszedł Październik więc muszę się sprężyć i słowa dotrzymać :)
Myślę, że nie zajmie mi długo pisanie. Jednak mając już pewne doświadczenie z pierwszą książką wiem jak wydanie może się przeciągać w nieskończoność. Mam nadzieję, że pójdzie wszystko sprawnie i bez komplikacji.

Na wydanie książki potrzebne są środki finansowe, tak więc gdyby ktoś zechciał wesprzeć i dorzucić swoją cegiełkę będzie mi miło. Można to zrobić korzystając ze strony: http://www.instytutnoble.pl/darowizna/

Pozdrawiam i do poczytania,

Robert Noble


Już praktycznie wszystko jest napisane. Teraz zrobię wydruk i przejrzę całość nim pójdzie do korekty. Książka nabrała trochę objętości, tak więc myślę, że czytelnicy będą zadowoleni :)

EosCris


Robert Noble

Skończyłem już pisanie książki. Teraz pałeczkę przejęli inni ludzie, którzy pracują nad korektą i grafiką. Później będzie praca związana z całą procedurą wydawniczą, na końcu druk.

Po tym jak opublikowałem posta na facebooku informując o tym, że moje pisanie dobiegło końca Otrzymałem zaskakującą wiadomość od jednego ze znajomych.

- Robert to o czym jest ta książka?

Sądziłem, że tytuł załatwia sprawę i nie trzeba dalszych wyjaśnień, ale najwidoczniej tak nie jest.
Zatem oficjalnie informuję, żeby nie było żadnych wątpliwości, że w Książce OOBE ŚCIEŻKA SERCA zawarłem opis swojej własnej historii. Historia ta jest oparta na autentycznych faktach związanych bezpośrednio z moimi doświadczeniami poza ciałem, jak również innymi doświadczeniami wpływającymi na rozwój mojej świadomości. Opisałem kluczowe według mnie wątki związane z moimi poszukiwaniami w OBE starając się przekazać czytelnikowi "jak to było". Tytułowa Ścieżka Serca to droga jaką podążam w swoim życiu. Warto zwrócić uwagę na przesłanie książki, które zostało przeze mnie zawarte, a nie dla każdego będzie takie same.

Pozdrawiam

hahahel

Podziwiam za odwagę opisania własnej historii w świecie oobe, bo to co innego niż poradnik, który jest bardzo techniczny. Osobista historia to zupełnie inna bajka. Trochę kłuje w oczy "autentyczny fakt", ale nie przesłania to autentycznie faktu .. :P , że takie opowieści mogą przynieść inspirujące treści. W nowym roku życzę, aby ta książka była źródłem inspiracji dla wielu ludzi :)

Robert Noble

Zgadza się to zupełnie inna bajka :) Trafne spostrzeżenia hahahel, dokładnie tak to wygląda. W moim odczuciu, dużo przyjemniej i ciekawiej będzie się czytało niż poradnik jak opuszczać ciało. Mimo iż jest on dość prosto i konkretnie napisany. Byłoby wspaniale gdyby, OOBE ŚCIEŻKA SERCA stała się dla niektórych osób inspiracją <3

Wiatr1000

Suche techniki nijak się mają do praktyki. To właśnie osobiste doświadczenia oraz co się z tym wiąże na przykładzie innych osób, jak one to miały, pozwala się oswoić i zapoznać z tym światem. Świat oobe przestaje być technicznie sztywny i daleki a staje się bliski i możliwy. Naturalny jak każdy inny element naszego życia. Dzięki takiemu podejściu mamy mniej nerwów, stresów, odgórny założeń, przekonań co do tego praktyk. Jest Oswojony.

Robert Noble

Książka OOBE ŚCIEŻKA SERCA jest w trakcie produkcji, ale już teraz stworzyłem możliwość jej rezerwacji. Osoby rezerwujące egzemplarz książki zostaną jako pierwsze poinformowane o możliwości jej zakupu oraz wezmą udział w losowaniu pięciu upominków ze SKLEPU IRN.
http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/

Robert Noble

Ogłaszam konkurs na stworzenie okładki do Książki OOBE ŚCIEŻKA SERCA. Zwycięski projekt zostanie wykorzystany do książki, a jego autor otrzyma nagrodę pieniężną.

Projekty proszę wysyłać na adres e-mail: robert@instytutnoble.pl
Zgłoszenia przyjmuję do 31 stycznia 2016r.

Robert Noble

Często dostaje zapytania: Jaka będzie cena książki? Na cenę końcową ma wpływ wiele czynników takich jak: wielkość nakładu, ilość stron, wykonanie i wygląd okładki, ilustracje zawarte w książce, korekta, skład, łamanie tekstu itd. Na obecnym etapie produkcji nie mogę jeszcze określić jaka będzie cena książki.

Z doświadczenia wiem, że najbardziej decydującym elementem wpływającym na cenę jest nakład książki. W związku z tym mam gorącą prośbę abyście udostępniali swoim znajomym informacje o książce OOBE ŚCIEŻKA SERCA oraz rezerwowali swoje egzemplarze, co pozwoli mi oszacować jaki nakład zamówić.

Pozdrawiam,
Robert Noble

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem strony:
http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/

Robert Noble

Prace nad książką posuwają się do przodu. Większa część tekstu jest już skorygowana. Projekt okładki jestem zmuszony zrobić we własnym zakresie jako iż nikt nie wytrzymuje takiego potencjału energetycznego. 

W między czasie pojawiły się kolejne zaskakujące doświadczenia, które zmuszają mnie do dopisania paru istotnych informacji. Wszystkiego nie zawrę w tej publikacji więc kto wie być może kiedyś napiszę trzecią książkę...

Robert Noble

Wydanie OOBE ŚCIEŻKI SERCA jest dla mnie istotnym punktem na drodze moich doświadczeń. Punktem zwrotnym prowadzącym do jeszcze większej pracy nad sobą. Nie wiem dokąd mnie to zaprowadzi, chociaż wiem dokąd zmierzam. W tej wędrówce nie mam niczego, poza jednym - Sercem.


Share via facebook Share via twitter