Sprawy Techniczne

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 12, 2013, 01:44:24 PM

« Swiadomy sen - problem z osiagnieciem | Wygląd forum »

Robert Noble

Obecnie problem z podwójnym logowaniem został chyba zażegnany lub występuje sporadycznie.

Wiemy, że było to związane ze zmianą adresu forum: http:/ na http://forum.instytutnoble.pl

Był też problem z aktywacją konta dla nowych użytkowników. Forum nie wysyłało poprawnie maili aktywujących. Ten błąd został już naprawiony.

Robert Noble

Wprowadzony został kalendarz, w którym można dodawać ciekawe wydarzenia. Proponuję, aby każdy podawał w swoim profilu właściwą datę urodzenia, dzięki czemu będziemy mogli wiedzieć kiedy zaskoczyć użytkowników miłymi życzeniami.

Robert Noble

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Niby drobne poprawki, ale z aktualizacjami różnie to bywa, więc jeżeli pojawią się jakieś błędy to piszcie.

Robert Noble

#3
Wprowadziłem dodatkową funkcję na forum, mianowicie możliwość dodania swojego numeru gadu-gadu oraz skype. Widoczne w widoku profilu.

Robert Noble

Był problem z wgrywaniem swoich własnych avatarów z komputera. Powinno już wszystko działać jak należy. Gdyby pojawiły się jakieś problemy to zgłaszajcie je do tego działu.

Robert Noble

W wiadomościach nad avatarem dodałem kwadracik, który mówi o dostępności danego użytkownika online.

Robert Noble

W związku z sytuacjami automatycznego wylogowania wprowadziłem dłuższy czas zalogowania ze 120 na 240 minut. Przypomnę, że istnieje możliwość zalogowania się bez limitu czasowego. Aby tego dokonać trzeba logować się z zakładki "zaloguj się" i zaznaczyć odpowiednie pole (bądź zawsze zalogowany).

Robert Noble

Dodałem nowe emotikony do forum a tym samym do czata. Jeżeli chcielibyście jeszcze jakieś dołożyć to dajcie na nie namiary :)

zinka

#8
postawię ci szampana za moją ulubioną emotkę  :)):






może nie całkiem o oobe ale jest latanie  :)):



chciałeś bijącą brawo


yogiccp

Witam. Szanowny Panie Robercie
2+ za sensowne wydłużenie ramki czatu
2 + za to ,że podczas przeglądania artykułów na Forum widać czat
1 + za nowe mordki-dalej nie ma klaskającej  :)):

zinka

#10
jak się wstawia zdjęcie ze swojego kompa, bo coś mi nie wychodzi?  :(

pisze, że załączniki są wyłączone

Robert Noble

Cytat: zinka w Sierpień 28, 2013, 11:21:22 PM
jak się wstawia zdjęcie ze swojego kompa, bo coś mi nie wychodzi?  :(

pisze, że załączniki są wyłączone

Spróbuj teraz Zinka i powiedz czy działa :)

NianiaOgg

dzięki za usprawnienia, super! też dorzucam kilka respektów  :-*

zinka

#13
nie działa :(

ale jakoś sobie poradziłam inaczej :D

Robert Noble

No a ja właśnie to naprawiłem. Sprawdź proszę teraz :)


Share via facebook Share via twitter