Instytut Roberta Noble

Buczenie w głowie!!!

Zaczęty przez Saskuacz, Grudzień 09, 2015, 09:02:04 PM

« Sen we śnie | Sny uczą - podświadomość wie lepiej »

Saskuacz

Witam wszystkich :) 
Mam pewne pytanie, kiedyś dużo razy próbowałem osiągać LD oraz OOBE, teraz zdarzy mi się sporadyczna próba, lecz od czasu do czasu dochodzi do spontanicznych paraliży podczas drzemek popołudniowych, gdy wiem że już jestem sparaliżowany i prawie nie mogę się ruszyć zaczyna się buczenie, huczenie, świsty, wibrowanie w głowie. Ma może ktoś podobnie? Lub miał na początku swojej przygody? Wiadomo dlaczego tak się dzieje? Zaznaczam że jest to dosyć nie przyjemnie i zawsze próbuje się w tedy wzbudzić, to mój błąd, bo może gdybym to wytrzymał wyrzuciło by mnie z ciała. 

Czekam na odpowiedz :) pozdrawiam :) 

Wiatr1000

Zawsze zapominam tej nazwy na "H" :P Sorki ;) Ale z tego co piszą i opowiadają jest to normalne doświadczenie, które powinno się zlekceważyć i dalej kontynuować praktykę wychodzenia :)

Saskuacz

Czyli nie jestem jedyny na to wychodzi? :) 

Robert Noble

Saskuacz to normalne zjawisko, które zwane jest hipnagogami. Nie ma co się bać z czasem te nieprzyjemne doznania stają się pożądane a co za tym idzie stają się akceptowane :) Jesteś już bardzo blisko, gdy masz te doświadczenia spróbuj oddzielić się od ciała, najpierw kończyny (ręce) potem reszta...

Saskuacz

Dziękuję Robercie za zainteresowanie się moim problemem, to dla mnie duże wyróżnienie :)  Czyli to zwykle hipnogogi? Są naprawdę bardzo nieprzyjemne, napędzają mi strachu że coś pójdzie nie tak, ahh trzeba się przełamać :) 

zinka

To normalne, następuje przejście do innej częstotliwości i dlatego te dziwne dźwięki się pojawiają, mnie tam się podobają, są niesamowite, z czasem nie zwraca się na nie uwagi. :(
I ten hałas startujących samolotów i ten ryk silników jest zarąbisty, i tak, to trwa ułamek sekundy i wiadomo co zwiastuje <sup> <matrix>

EosCris

Ja tam zawsze je omijam :( 
Musze popracować nad tym żeby ich w końcu doznać! no tego buczenia znaczy się :) 
Za to ja mam często różne odgłosy i coś po mnie łazi, jakieś zwierzątko potem to juz się odrywam od ciała i siup...

Saskuacz

#7
Cytat: zinka w Grudzień 10, 2015, 01:53:51 PM
To normalne, następuje przejście do innej częstotliwości i dlatego te dziwne dźwięki się pojawiają, mnie tam się podobają, są niesamowite, z czasem nie zwraca się na nie uwagi. :(
I ten hałas startujących samolotów i ten ryk silników jest zarąbisty, i tak, to trwa ułamek sekundy i wiadomo co zwiastuje <sup> <matrix>

A nie sprawia ci to dyskomfortu ? Bo mnie naprawdę to irytuje, ale wiem że gdybym to przetrzymał 10 sekund było by by ciekawie. Jak przetrzymam to 5 sekund to już czyje lekkie odłączanie jakby, takie ciągnięcie ku górze, ciekawe uczucie, ale jednak kurcze oblatuje mnie strach w tym momencie że może coś pójść nie tak, że nie wrócę, takie głupoty dosłownie :D i jeszcze ten paraliż, gdzie nie mogę sie ruszać. Muszę to wszytko opanować w sobie, te strachy na lachy i będzie dobrze :)  A i jeszcze, jak macie ze swoimi stróżami ? widzicie ich ? kiedy się pojawiają, i czy w ogóle się pojawiają :)

zinka

Jak masz tyle strachów, to lepiej nigdzie się nie wybieraj ??? zostaw je w realu, i się z nimi rozpraw, bo będą łazić za tobą wszędzie ;)

Jeśli celem jest astralna podróż, to drogę przejścia akceptuję i naprawdę, to super uczucie jest jak dla mnie, można się tymi paroma sekundami dziwnych dźwięków zachwycać, zresztą to tylko na początku, później nie zwraca się na to uwagi są ignorowane  :(
Opiekunów żadnych nie widzę, co nie znaczy, że ich przy mnie nie ma, są tylko ich nie widzę ale czuję, jak się na tym skupię ;D  

Wiatr1000

Cytat: Saskuacz w Grudzień 10, 2015, 09:36:35 PM
 A i jeszcze, jak macie ze swoimi stróżami ? widzicie ich ? kiedy się pojawiają, i czy w ogóle się pojawiają :)

Przeczytaj sobie też sen o moim rozczłonkowaniu a zobaczysz jak moja opiekunka się ze mną kontaktowała ::) Najczęściej u osób z forum to jest tak, że trakcie snu lub Oobe słyszymy bardzo wyraźny i silny głos w głowie lub widzimy postać lub coś podobnego do postaci świetlistą w kolorze bieli.

2 razy miałem głosy i chyba moja Opiekunka też mnie wyciągała w trakcie snu co zaobserwowałem. Bo któż by inny to robił? ;)


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble