Nieaktywni użytkownicy będą usuwani

Zaczęty przez EosCris, Marzec 28, 2023, 08:48:09 PM

« Pytania dotyczące OBE. | Modyfikacja Seo Pro do Forum »

EosCris

Witajcie,

Chcielibyśmy poinformować Was, że dzisiaj rozpoczęliśmy ponowne oczyszczanie forum z osób, które nie angażują się w jego życie. Jeśli nie wnosisz nic do naszej społeczności, będziesz musiał zostać usunięty. Osoby, które korzystają tylko z czata i wiadomości prywatnych również zostaną usunięte. Jeśli Twoim celem jest jedynie trollowanie i tylko korzystanie z innych, to nie jest to właściwe miejsce dla Ciebie.

Pozdrawiamy,
Administratorzy

Robert Noble

O tak, już działamy, i całkiem nieźle to wygląda. Stawiamy na jakość a nie ilość użytkowników.

Mote

Coś w tym jest jak ktoś chce tylko czytać to nie potrzebuje do tego konta, może przeglądać portal jako gość.

Robert Noble

Zdaje się, że wszystkie działy są widoczne dla gości, być może jest jakiś jeden, który jest widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników ;)

Kicia

Cześć, zależy mi na przeglądaniu tego forum będąc zalogowaną. Zmobilizowaliście mnie tym aby się na nim udzielać. 

Pozdrawiam serdecznie

Robert Noble

Świetnie Kicia, bardzo dobrze jest czuć się zmotywowanym :)

Ana

Forum jest nie aktywne,  czy mam to rozumieć jako ban?  :)

EosCris

Forum jest aktywne Aniu, jakby było nie aktywne to nie mogłabyś na nie wejść. To chyba oczywiste prawda? :)

Kicia

Moje forum działa bez zarzutu :) dużo ciekawych treści tutaj znalazłam. Dziękuję za nie :)


Share via facebook Share via twitter