Instytut Roberta Noble

Cześć wszystkim!

Zaczęty przez Gatoke, Sierpień 17, 2013, 04:00:13 PM

« No siemaneczko :D | Witam wszystkich :) »

Gatoke

Cześć wszystkim. Mam na imię Karol i w tym roku skończę 19 lat. :)
Paraliże senne miewam odkąd pamiętam. Początkowo myślałem, że są to zwykłe koszmary lecz po pewnym czasie się zorientowałem, że o czymkolwiek bym nie myślał podczas tego stanu - nadal będę wiedział o tym, że leżę w łóżku i słyszę dziwne dźwięki.
Interesować się LD i OOBE zacząłem jakieś 3-4 lata temu. Wtedy dowiedziałem się jak można wykorzystać moje paraliże, które pojawiają się same z siebie. Wychodzenie z ciała próbuję spontanicznie, gdy nadarzy się taka okazja, sam się raczej do paraliżu sennego nie doprowadzam.

Nigdy nie udało mi się osiągnąć OOBE. Zarejestrowałem się na tym forum, aby dzielić się moimi doświadczeniami i czegoś nowego dowiedzieć.  :D

Robert Noble

Witamy Cię na forum Gatoke :)

Ale masz fajnie, że paraliże pojawiają się spontanicznie :)

Pozdrawiam

zinka

ano witaj

w gronie wzajemnych zainteresowań zawsze raźniej :D 


Sofia

Witaj :) Coś mam przeczucie, że skoro masz spontaniczne paraliże to i spontaniczne oobe będzię za jakiś czas :) Może po prostu poproś o nie swojego przewodnika? To chyba najłatwiejsza metoda :)

NianiaOgg

witaj młodzieży :)
miło widzieć że coraz więcej młodych ludzi drąży przyczynowość i cel, aż mnie korci żeby powiedzieć że za moich czasów... ;)
choć to nie do konca byłaby prawda, bo ja sama zaczęłam w wieku 17 lat :)
Fajnie, paraliż senny to dobry moment na wyjście z ciała. Powodzenia!

iconka

Dzień dobry Gatoke,

świetnie, że do nas zawitałeś! :)
Widzę, że tworzymy coraz silniejszą grupę w naszym temacie. :)


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble