I KONKURS DLA FORUMOWICZÓW IRN

Zaczęty przez Robert Noble, Czerwiec 24, 2013, 05:07:31 PM

« II KONKURS DLA FORUMOWICZÓW IRN

Robert Noble

Witam,

Postanowiliśmy stworzyć konkurs dla wszystkich osób zarejestrowanych na naszym forum. Zasada konkursu jest banalnie prosta. Osoba, która pierwsza osiągnie respect o wartości 100 punktów otrzymuje nagrodę niespodziankę.
Zdobywanie respectu wiąże się z ciekawą treścią udostępnianą przez użytkownika, którą oceniają pozostali użytkownicy naciskając odpowiednią strzałkę w ocenie posta.

Administratorzy i Moderatorzy są wykluczeni z konkursu.

A więc zaczynamy...




robercik101

Robert Noble najbliżej tego jesteś Ty  ;D
Można sprawdzić w statach jaki jest ranking punktacji ;)

Nagroda niespodzianka? Sesja z RedEyem czy status admina na jeden dzień? ;P

Robert Noble

Robercik przecież ja się nie kwalifikuję do udziału w konkursie, więc na mój respect nie spoglądaj.

Ta nagroda z adminem mi się podoba, ale trzeba by wtedy takiemu adminowi odebrać wszystkie funkcje, żeby nic nie popsuł ;)

robercik101

Cytat: Robert Noble w Czerwiec 24, 2013, 08:53:39 PM
Robercik przecież ja się nie kwalifikuję do udziału w konkursie, więc na mój respect nie spoglądaj.

Ta nagroda z adminem mi się podoba, ale trzeba by wtedy takiemu adminowi odebrać wszystkie funkcje, żeby nic nie popsuł ;)
Trzeba próbować ;)
Nagroda: admin bez uprawnień admina :D
Co do uprawnień to na pewno wykonanie SQL trzeba odebrać (możliwość wydobycia haseł), dodawanie działów i banowanie użytkowników, ale nie wiem jak panel w SMF wygląda ;)

Robert Noble

Postanowiłem przyśpieszyć nieco nasz konkurs wprowadzając premię dodatkową. Za każdy artykuł który umieścimy na stronie IRN forumowicz otrzyma dodatkowo +10 punktów respectu.


Robert Noble

Myślę, że konkurs nabierze rumieńców jeśli będzie wiadomo o co się "walczy". Na chwilę obecną padł pomysł, od użytkowników forum, aby nagrodą był długopis z lampką umożliwiający pisanie w nocy. Rzeczywiście jest to bardzo fajny gadżet dla osób pracujących ze swoimi snami. Taka nagroda byłaby więc bardzo praktyczna. Obecnie trwają pewne rozmowy, ale jestem dobrej nadziei, że uda się takie długopisy zdobyć.

Jestem otwarty na kolejne Wasze propozycje :)

Przypomnijmy, że za aktywność i pomysłowość wykorzystaną na głównej stronie Instytutu zdobywa się +10 punktów respectu. (nie tylko muszą to być artykuły).

Zabawa twa więc nadal :) Ciekawe kto  okaże się zwycięzcą ?

NianiaOgg

mam taką zapalniczkę ale nie ukrywam, długopis to jest dopiero Coś!  ;D

Coldfire899

Cytat: robercik101 w Czerwiec 24, 2013, 08:58:41 PM
Co do uprawnień to na pewno wykonanie SQL trzeba odebrać (możliwość wydobycia haseł), dodawanie działów i banowanie użytkowników, ale nie wiem jak panel w SMF wygląda ;)

1. SMF tworzy hash hasła z samego hasła i losowego ciągu znaków przypisanego do użytkownika co praktycznie uniemożliwia odczytania hasła z bazy danych za pomocą popularnych tęczowych tabel. Nie pamiętam tylko, którym algorytmem to było robione, ale chyba MD5 i SHA1 na raz. :)
2. Nie pamiętam żeby z panelu admina SMF można było wykonać dowolne zapytanie do bazy danych.
3. Proponuję dodać nową rangę wyróżniającą się jakimś kolorem i dać jej uprawnienia zwykłego użytkownika.



Robert Noble

#8
Z pewnością zwycięzca konkursu zostanie jakoś wyróżniony poza samą nagrodą. Może jakiś pucharek lub order przy awatarze :)

Widzę, że +10 punktów respectu nie jest wystarczającą motywacją, aby użytkownicy pisali artykuły na stronie IRN. Dlatego postanowiłem wprowadzić pewne zmiany do naszej konkursowej zabawy. Żeby rozwijać nie tylko forum, ale samą działalność Instytutu.


• Stworzenie Skryptu do nagrania audio z prowadzoną medytacją: +30 punktów respectu
• Stworzenie Artykułu wykorzystanego na stronie IRN: +20 punktów respectu
• Wykorzystany pomysł na udoskonalenie strony głównej IRN: +10 punktów respectu
• Wykorzystany pomysł na badania Instytutowe: +5 punktów respectu
• Wymyślenie kolejnego konkursu dla forumwiczów: +5 punktów respectu


Przypomnę, że punkty respectu przyznawane są za ciekawe wpisy na forum. Jeżeli podoba Ci się treść czyjegoś posta po prostu naciśnij przycisk strzałeczki skierowanej w górę.





Robert Noble

#9



Mamy Laureata Pierwszego Forumowego Konkursu!
Jest nim NianiaOgg, która wygrywa dwa Świecące Długopisy IRN.


Gratulujemy Serdecznie!




NianiaOgg



Świetlisty

Moje szczere gratulacje Nianiu  :)
Spisałaś się na .... 
dwa długopisy  :D
<sun><hi>

Shining Light

Jak miło :)
Bardzo się cieszę z pisania Niani i z tego, ze została nagrodzona tak piękną nagrodą :)
Gratuluję :) :) :)

Robert Noble

I Konkurs jest już rozstrzygnięty, zwycięzca znany i już nagrodzony. Temat zatem zamykam tym samym zachęcając do udziału w kolejny konkursach na forum.

Punkty zwiększania respectu nadal obowiązują:

• Stworzenie Skryptu do nagrania audio z prowadzoną medytacją: +30 punktów respectu
• Stworzenie Artykułu wykorzystanego na stronie IRN: +20 punktów respectu
• Wykorzystany pomysł na udoskonalenie strony głównej IRN: +10 punktów respectu
• Wykorzystany pomysł na badania Instytutowe: +5 punktów respectu
• Wymyślenie kolejnego konkursu dla forumwiczów: +5 punktów respectu



Share via facebook Share via twitter