Witam wszystkich

Zaczęty przez LuckyGirl, Wrzesień 09, 2015, 03:30:39 PM

« Wietrznie ;) | Rasiak wita :) »

LuckyGirl

Witam,
Na imię mam Magdalena i jestem fajna :) . Ponad 2 lata temu oobe przyszło do mnie samo... zbudziłam się w nocy z zamiarem obrócenia się na drugi bok, otworzyłam oczy i byłam już odwrócona w stronę okna ale cały czas byłam świadoma tego że moja twarz zwrócona jest w stronę ściany. Było mi bardzo nie wygodnie więc odwróciłam się w drugą stronę (tak jakbym dopasowała się do swojego ciała) i zasnęłam. Nie wiedziałam co się dokładnie stało, początkowo byłam przekonana że to był po prostu sen ale zaczęłam szperać w internecie i czytać na ten temat. Tak trafiłam na książki Roberta Monroe. Po tym nocnym incydencie i z uzupełnioną wiedzą na temat LD i Oobe próbowałam wejść w ten stan świadomie ale nie udaje mi się (może przez blokadę strachu przed niewiadomym i nieznanym). Obecnie robię sobie przerwę, żeby się za bardzo nie nakręcać ;) i wyluzować. Bardzo łatwo wchodzę w stan relaksacji w czasie słuchania projekcji astralnej, dochodzę do momentu kiedy leżę prosto a mam wrażenie że moje ciało wykręca się na boki (mam nad tym kontrolę, skręcam myślą ) ale nic ponad to nie mogę zrobić. Nie mogę się oderwać od mojego ciała i nic nie widzę, nie mam żadnych hipnagog z wyjątkiem takiego czarnego zaśnieżonego obrazu.

zinka

Witaj
Fajnie, że jesteś fajna :)  a z tym oobe tak to już jest, że ktoś dostanie palec i jest mu mało i chce całej ręki, trza trochę pracy włożyć, żeby dostać całą rękę.
Nie zrażaj się niepowodzeniami, tylko próbuj i kombinuj i wypracuj sobie jakąś metodę, która będzie niezawodna w osiągnięciu oobe, i którą będziesz stosować aby doświadczać oobe ;)

Robert Noble


Świetlisty

Witaj.
Tym opisem czarnego, zaśnieżonego obrazu przywróciłaś mi wspomnienia z dzieciństwa  ^-^

LuckyGirl

Poszukuję mentora od oobe. Z teorią jestem obeznana, ćwiczę od ponad 1,5 roku z któtkimi przerwami. Jestem bardzo wrażliwą osobą i czasem zastanawiam się czy powinnam robić takie rzeczy... Od kilku miesięcy mam jakiś efekt uboczny. Potrafię skupić wzrok na fotografi, obrazku, ścianie z rusunkiem i widzę w 3D. 
Kiedy się skupię na pustej przestrzeni to widzę tak jakby smugi powietrza i takie latające błyszczące kropeczki (nie mylić z kurzem) wygląda to jak latający spiralnie brokat. 

EosCris

Hejka Szczęściaro :)  miło Cię powitać w naszych skromnych progach :) 
Czytaj pisz i rozwijaj się. Załóż moze swój temat i tam opisuje swoje przeżycia czy tu w realu czy w astralu z chęcią poczytamy jakies nowinki :D 
Pozdrawiam i przyjemnej podróży przez życie :)

Negai

Witaj Madziu! :D
Jeśli chodzi o mentora... Budda mawiał ,,Bądzcie sami dla siebie lampą"- piękne to słowa i bardzo prawdziwe :D Notabene moje motto życiowe :) Warto prawdy szukać w sobie, odpowiednie techniki i motywacje znajdziesz u nas na forum :)  Ja polecam ci przede wszystkim medytacje- pomoże ci ona w podwyższeniu swoich wibracji, sprawi że będziesz bardziej świadoma... A większa świadomość za dnia to większa świadomość w nocy :) Po próbuj może testy rzeczywistości by mieć świadomy ssen. Ze świadomego snu bez problemu przejdziesz do OOBE :) Poza tym jeśli intensywnie będziesz myśleć, czytać, i słuchać o OOBE to napalisz sie na temat i na pewno w końcu ci wyjdzie :)
Po prostu sie nie zrażaj i próbuj :D Wierzę ze sie uda, bo nie jesteś ani troche gorsza od nas, a skoro nam się udaje to Tobie też ;) 

Pozdrawiam :) W razie pytań- pytaj :D 

Robert Noble

Cytat: LuckyGirl w Wrzesień 10, 2015, 09:57:49 AM
Poszukuję mentora od oobe.

" Trudność, jaką sprawia nam proste dążenie drogą wiedzy i "powrotu do Ducha "
wynika stad, że na ogół nie chcemy pogodzić się z tym,
iż tak niewiele potrzeba, aby ruszyć w drogę.
Nasze uwarunkowania każą nam wypatrywać instrukcji, nauk, przewodników, mistrzów.
Kiedy dowiadujemy się, że nikogo nie potrzebujemy,
nie dowierzamy...... "

LuckyGirl

Dziękuję Wam za odpowiedzi i za tak ciepłe przywitanie.

Wiatr1000

Lucky to ty byłaś świadoma, że twoje ciało jest inaczej położone niż Ty? Czy ja rozumiem to tak jakbyś była świadoma bycia w 2 miejscach? :D

LuckyGirl

Wiatr1000 byłam przekonana, że moje ciało leży zwrócone twarzą do ściany, kiedy ja sama widziałam okno. W tamtym momencie nie zdawałam sobie sprawy z tego co się działo, dopasowałam się do ciała i zasnęłam. Po głębszej analizie doszłam do wniosku, że takich dziwnych przeżyć miałam sporo w swoim życiu (częste latanie w tych samych miejscach, chodzenie po śniegu bez robienia śladów, zamki w chmurach, żywe sny w stylu mrocznego sf na zasadzie gry z etapami, śnią mi się tak jakby zakapturzeni mnisi w habitach bez twarzy, sny katastroficzne, w dzieciństwie budziłam się w pokoju rodziców przy suficie),  ale wszystkie te sytuacje były spontaniczne i odbierałam je raczej jako bardzo żywe i wyjątkowe, ale jednak sny. Niestety mimo prób nie potrafię wywołać tego świadomie, nawet jeżeli śnię że latam to i tak nie mam nad tym kontroli. Często budzę się z uczuciem bólu w okolicy splotu słonecznego, żeber lub biodra, robiłam badania ogóle, prześwietlenie klatki piersiowej które nic nie wykazały. Czy jest możliwe aby ten ból był związany np ze spontanicznym, nieświadomym obijaniem się o sufit? To jest uczucie podobne do siniaka tylko, że boli mnie tak jakby od środka. Takie uczucie trwa od kilku godzin do kilkunastu dni, potem przestaje i znowu się pojawia (ból pojawia się po przebudzeniu).

zinka

Ten ból raczej nie jest spowodowany odbijaniem się od sufitu, dobrze, że zrobiłaś badania, powinno cię to uspokoić, że to nic poważnego i nie ma się czym zamartwiać.
Według mnie, to raczej czakra splotu słonecznego daje o sobie znać, tym bardziej, że odczuwasz to zaraz po obudzeniu.


Negai

Dokładnie, moim zdaniem to też czakra :P
,, zakapturzeni mnisi w habitach" - Skądś to znam :P Kiedyś śniło mi się coś podobnego.



Share via facebook Share via twitter