SPHERE OF LIGHT Method

Zaczęty przez Robert Noble, Kwiecień 11, 2014, 12:23:16 PM

« OObe - jak wyjść z ciała ;) | Spełnione Życzenia »

Robert Noble

Postanowiłem podzielić się z wami ciekawą metodą na oobe. Wrzucam ją w załączniku w PDF'ie. Niestety opis jest dostępny tylko w języku angielskim. Gdyby ktoś był chętny przetłumaczyć na język polski z pewnością przyczyniłby się bardzo silnie do poprawy swojej karmy - więc  zachęcam.

A tutaj symulacja tej metody (lepiej nie podkręcajcie głośności filmiku):


EosCris

Super! Fajnie pokazane! Poproszę Robercie o więcej takich filmików :)  O:-)

zinka

No nie wiem, czy przy takiej muzyce miałabym ochotę na jakiekolwiek doświadczenie, chyba jednak nie  8)

Robert Noble

Zinka masz na myśli chyba te odgłosy towarzyszące w trakcie oddzielania? Start samolotu to przy tym pikuś ;) Ale później następuje bardzo przyjemny moment gdy już się ludek przemieszcza poza ciałem i gra wtedy przyjemna muzyka.

zinka

Nie no, muzyka odpowiednio dobrana do etapów wychodzenia, mnie raczej chodziło o  >:D śmiech, nie wiem, czemu ma służyć przy tej symulacji, odstraszać czy zachęcać? ::)

Robert Noble

Zinka bo czasami takie odgłosy jak śmiech, płacz, krzyk są obecne podczas wychodzenia :) Uważam, że autor dobrze zrobił wstawiając go :)

relaxed

Ten dźwięk (poprzedzający odgłos startującego samolotu i śmiech) idealnie odwzorowany, u mnie jest identycznie, bardzo często podczas zasypiania mam podobne "strzały dzwiękowe" niestety bardzo trudno mi je utrzymać dłużej. Trzeba przetestować tę metodę :)

zinka

Rzeczywiście, moment oddzielenia odbierany jest przez nasz zmysł słuchu, jak odgłos silników startujących samolotów, który może przerażać, ale jak się w niego wsłuchamy, to jest całkiem przyjemny i te odgłosy i im podobne, są słyszalne tylko na początku praktyki, z czasem w ogóle nie zwracamy na nie uwagi, przynajmniej u mnie tak było. :)


Share via facebook Share via twitter