Odwiedzie spotkanie wspolne we snie

Zaczęty przez Klucznik2023, Marzec 25, 2024, 07:25:02 AM

« Czy prowadzisz dziennik snów ? (ANKIETA) | doświadczenie sny? »

Klucznik2023

Witam. Mam czasem że odwiedzam kogos we snie i tym razem padlo na Roberta Noble. Nie wiem czy tylko to byl sen czy faktycznie cos wiecej. Mam nadzieje Robert rozwieje moje wątpliwosci
Mialem sen o 3 ksiazkach chyba castanedy lub Roberta. Siostrzenica wybrala drugą miala mi dac. Ale to mialo stac jak wroci. MOmentami mialem zabrac tą ksiazkę ale to nie fer byloby... JAKIES muchy. Spotaklem Roberta i postanawiam mu  o tym opowiedziec i nie tylko o tym i op tym tez co mi sie dzisiaj snilo. MIalem momenty zwatpiene  Jak demontowalem deskiia czy powiedziec  ale jak nie opowiem a on opowie to wtedy bedzie że zmyslam. Jestemy w moim domu drewnianym.  Robert bierze papierosa  co lezy na okapie  nad kaflowym piecem. Ojca to są papierosy. Wchodzimy do durzego pokoju.  Jest tam samochod duzy  zagladam do srodka a tam lezą rozne monety  i kilka rozrzuconych  rozancow  do modlenia. OPiwiadam sen o tym że snily mi się ksiazki  ale nie mogę przypomniec  o czym byla ta druga ksiazka. Opowiadam o drzewie usechnietym Kotre pod wplywem wiatru  przewrocilo sie i polecialow strone  drzwi od kurnika gdzie stala mama i trzymala  skrzynkę z żoltymi malutkimi kaczuszkami. Galaz czerkneła o rog skrzynki uszkadzajac.  W szafie starej  byly trzy wiatrowki do strzelania Jedna byla czarna. Deski na dole od sciany tylnej byly zmurszale. Zauwazylem male kotki  ktore nie dawno przyszly na swiat. Potem zamienily sie w kurczaczki malutkie. Jakas kura dziobnęła  i przestal ruszac się. Zacząłem odganiac zlosliwa kure. Biegalem w kolo za nią wokol tych pisklec. Matka kura dziobnęła w piske i odrzylo. Robert mowi że zajmuje się komputerami.  Pokazuje mu jeden ciekawy egzeplaz. Kawalek plyty jest ulamany nawet nie wiedzialem o tym. Mowi że to nie ma wplywu  na dzialanie ale dla sprzedazy ma bo to plyta gamming. Patzrzę że w miejscu ulamania  jest cyna  dosyc mocno nalozona. O dziwo kawalek zlamanej plyty  byl w srodku komputera. Mowię Robertowi ze mam dostep do komputerow  w niemczech i ze za darm. Jedziemy autem Roberta. Jadąc droga Mijamy stare domy drewniane  i niektore juz calekiem nie ma. To Spowodowalo ze przypomnialem sobi  co lepsze z nich. Opowiadam Robertowi o tym jak  i pokazuje że tu juz nie ma domu a byl kiedys.  Trafiamy do zamoscia. Wysiadamy Ja parkuje jego autam. Przy aptece? Odchodzę od auta  niewiele odszedlem  slyszę dzwiek koguta policyjnego. Cos tknęło mnie aby wrocic. No i stalo się policja wlepila mi mandat na 250zl za zle parkowanie.  Zgladali do auta ruszajac jakies pomaranczowe napoje i  byla rozmowa o kotach. Jak Robert wrocil powiedzialem mu  co się stalo. Byl wkurzony że ktos dotykal dwoch pomaranczowych napoji.

Mateusz199

hej,
Miałeś bardzo realistyczny sen o spotkaniu z Robertem Noble. Może warto zastanowić się, czy to spotkanie miało dla ciebie jakieś symboliczne znaczenie lub czy może jesteś zainteresowany pracą lub osobą Roberta Noble'a. Być może warto zastanowić się, czy ten sen ma jakiś głębszy sens w twoim życiu.

 Pozdrawiam, Mateusz 😊

Robert Noble

Hej Kolego wiesz, że pisanie postów z wykorzystaniem SI jest zabronione? Masz być tu sobą, a nie wklejać odpowiedzi chatagpt :D


Share via facebook Share via twitter