Intro/Trailer/ - video

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 13, 2013, 04:27:59 PM

« IRN TV | VisualBook »

Robert Noble

Zrodził się pomysł, aby rozpropagować działanie Instytutu poprzez wstawkę filmową w formie Trailera, Intra. Jest to krótki materiał filmowy, ale potrafi zrobić naprawdę dobry efekt. Zdaję sobie sprawę, że zrobienie ręcznie całej wstawki to nie lada wyzwanie. Ale być może, orientuje się ktoś czy istnieją jakieś darmowe szablony, które można by wykorzystać w tym celu.

Poniżej podaję przykładowy filmik z intrem,

robercik101

W Sony Vegas są chyba gotowe szablony wideo :)

Robert Noble

#2
Robercik to znaczy, że podejmujesz się stworzenia takiego trailera? Domyślam się, że w Sony Vegas są szablony, nie wiem czy są darmowe.

Jest jeszcze kolejny pomysł na video, które byłoby fajną promocją Instytutu i samego zjawiska OBE. Mam na myśli video, w którym występuje efekt ducha, czyli pokazanie jak wstaje ciało półprzeźroczyste i przeżywa OBE. Nie wiem jakim programem taki efekt wykonać, myślę, że to nie może być jakoś super trudne do wykonania, to tak naprawdę nałożenie dwóch filmów na siebie.

Może ktoś umiałby zrobić takie video?

Robert Noble

Póki co udało mi się stworzyć takie oto intro:



Szkoda, że narazie nie mamy żadnego filmowca na forum. Kto wie może z czasem pojawi się ktoś, kto zrobi coś dużo lepszego.

robercik101

Cytat: Robert Noble w Maj 16, 2013, 12:11:43 AM
Robercik to znaczy, że podejmujesz się stworzenia takiego trailera?
Niestety nie mam umiejętności do tworzenia wideo ^^

Havana

Próbka Intro jest bardzo fajna  :) . Szczególnie dynamika tego filmiku mi się podoba. Niestety, na robieniu filmów nie znam się kompletnie.

Robert Noble

Tak Dynamika jest kluczowa w tak krótkich klipach filmowych. Chodzi o to, aby dźwięk był dobrze zsynchronizowany z obrazem. Niestety mankamentem tego trailera jest brak akcentów związanych z OBE ;) Czcionka wyświetlanych napisów też powinna być jakaś sympatyczniejsza, ale robiłem na szybko korzystając z takiego szablonu, stąd te niedociągnięcia.


Share via facebook Share via twitter