Instytut Roberta Noble

VisualBook

Zaczęty przez robercik101, Maj 16, 2013, 02:10:23 PM

« Intro/Trailer/ - video | Oświadczenie w sprawie kolejnego odrodzenia. »

robercik101

Sorry, że mnie nie ma tak długo na forum, i nie wiem kiedy będę bo mam bana na kompa ;)
Myślę, że Instytut może się tym zainteresować.
VisualBook to książka, którą można "przeżyć", tj fabuła się rozgrywa a Ty jesteś w środku.
Pomysł ten powstał podczas przeglądania materiałów Hemi-Sync.
Polega on na tym, że najpierw wprowadza się użytkownika w stan sztucznego snu (widziałbym tu RedEye, jako system osiągania tego stanu) , a następnie czytana jest książka a użytkownik śni o tym co jest właśnie czytane (podobno jak ktoś nam szepcze coś do ucha to o tym śnimy)
Dla mnie to pomysł lepszy niż kino 5D :D
Co o tym sądzicie? Może warto byłoby to sprawdzić, gdyby się udało można byłoby to sprzedawać :D
Więcej szczegółów napiszę gdy mi się już kara na internet skończy ;)
PS:
Można byłoby spróbować poprzez system ROPAT w TVP, program w TVP :]
Można też zacząć tą kampanię "Odważysz się" (Robert Noble wie o co chodzi ;))
Interesuje mnie też jaką rolę mógłbym pełnić jako pracownik Instytutu

Robert Noble

#1
Cytat: robercik101 w Maj 16, 2013, 02:10:23 PM
(widziałbym tu RedEye, jako system osiągania tego stanu) , a następnie czytana jest książka a użytkownik śni o tym co jest właśnie czytane (podobno jak ktoś nam szepcze coś do ucha to o tym śnimy)
Dla mnie to pomysł lepszy niż kino 5D :D
Co o tym sądzicie? Może warto byłoby to sprawdzić, gdyby się udało można byłoby to sprzedawać :D
Więcej szczegółów napiszę gdy mi się już kara na internet skończy ;)
PS:
Można byłoby spróbować poprzez system ROPAT w TVP, program w TVP :]
Można też zacząć tą kampanię "Odważysz się" (Robert Noble wie o co chodzi ;))
Interesuje mnie też jaką rolę mógłbym pełnić jako pracownik Instytutu

Robercik po pierwsze, nie masz jeszcze pojęcia na temat RedEye'a, a już coś zaczynasz planować.
Po drugie opisuj swoje pomysły, propozycje, zachowując przy tym jakiś ład i porządek i nie rozwijaj ich tak daleko-bieżnie.
Wyskakujesz tutaj z jakąś telewizją. Działalność Instytutu to nie spamowanie w mediach. Twoja rolą jest bycie wzorowym użytkownikiem tego forum. Mówiłem Ci, że cieszyłbym się gdybyś wykorzystując swoje umiejętności zechciał zareklamować sam Instytut w internecie.


robercik101

Cytat: Robert Noble w Maj 16, 2013, 10:27:42 PM
Cytat: robercik101 w Maj 16, 2013, 02:10:23 PM
(widziałbym tu RedEye, jako system osiągania tego stanu) , a następnie czytana jest książka a użytkownik śni o tym co jest właśnie czytane (podobno jak ktoś nam szepcze coś do ucha to o tym śnimy)
Dla mnie to pomysł lepszy niż kino 5D :D
Co o tym sądzicie? Może warto byłoby to sprawdzić, gdyby się udało można byłoby to sprzedawać :D
Więcej szczegółów napiszę gdy mi się już kara na internet skończy ;)
PS:
Można byłoby spróbować poprzez system ROPAT w TVP, program w TVP :]
Można też zacząć tą kampanię "Odważysz się" (Robert Noble wie o co chodzi ;))
Interesuje mnie też jaką rolę mógłbym pełnić jako pracownik Instytutu

Robercik po pierwsze, nie masz jeszcze pojęcia na temat RedEye'a, a już coś zaczynasz planować.
Po drugie opisuj swoje pomysły, propozycje, zachowując przy tym jakiś ład i porządek i nie rozwijaj ich tak daleko-bieżnie.
Wyskakujesz tutaj z jakąś telewizją. Działalność Instytutu to nie spamowanie w mediach. Twoja rolą jest bycie wzorowym użytkownikiem tego forum. Mówiłem Ci, że cieszyłbym się gdybyś wykorzystując swoje umiejętności zechciał zareklamować sam Instytut w internecie.
OK, wiem tylko że RedEye to system typu biofeedback, i zrozumiałem, że może on pomóc w wywołaniu sztucznego snu.
Sorry, ale moja wyobraźnia wykracza za granice możliwości i nie może przestać :D Kiedyś próbowałem założyć VisualBook z kolegami, ale się nie udało, teraz pomyślałem, że może Instytut się tym zainteresuje, ale jak nie to nie ;)
Przesadziłem z tą telewizją, ale to niebył by spam a regularny program ;)
Będę wzorowy i będę przestrzegał regulaminu, reklamę zrobię, poprzez kampanię "Odważysz się", napiszę, że to kampania tworzona przez Instytut Noble, wypromuje się organizacja oraz samo zjawisko ;)


Share via facebook Share via twitter
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble