Halucynogenna Szyszynka (DMT: The Spirit Molecule)

Zaczęty przez iconka, Czerwiec 17, 2013, 12:30:44 AM

« Zejście do Dolnego Świata | Genius Loci (swoje magiczne miejsce) »

iconka

Szyszynka

Mówi się, ze szyszynka jest bramą między światem fizycznym i niefizycznym. W określonych sytuacjach szyszynka wytwarza dostateczna ilość molekułu (enzymu, hormonu) o nazwie DMT, dzięki któremu możliwe jest przekroczenie tej tak subtelnej i niejednokrotnie, jeszcze za życia ciężko osiągalnej granicy do innych wymiarów.



Agata

Szyszynka to nic innego jak trzecie oko . czy też czakram indygo trzeciego oka.
Nauka dopiero w połowie XX w. odkryła, że ten maleńki jak ziarnko ryżu gruczoł dokrewny pełni rolę biologicznego zegara, a także wpływa na wiele funkcji fizjologicznych organizmu i aktywizuje światło. Posiada bowiem kilka atrybutów prawdziwego oka. Jego wewnętrzna ścianka wyściełana jest takimi samymi fotoczułymi komórkami jak siatkówka, zaopatrzony jest także w pigment, obecny również w oczach fizycznych. O ile jednak zwykłe oczy służą do poznawania świata materialnego, szyszynka daje wgląd w głąb światów duchowych.
Z tego powodu okrzyknięto ją: "okiem mądrości", "energetycznym centrum istoty ludzkiej", "molekułą duchowości", portalem świadomości, "wrotami percepcji", "odbiornikiem i nadajnikiem subtelnych wibracji, które niosą myśli przez kosmos".
To potencjał duchowy>szyszynka.
Szyszynka w Watykanie.


Agata

Polecam informacje o szyszynce na stronie Aldony.
http://www.ayahuasca.net.pl/szyszynka.html

Szczególnie zwracam uwagę na fluor, który zabija szyszynkę.
Fulorowanie zębów u dzieci w szkołach to zabójstwo szyszynki > zabójstwo ducha, zabójstwo możliwości połączenia z innymi wymiarami ... i z OBE ;)
Nie pozwólcie swoim dzieicom fluorować zębów.
Kupujcie pastę do zębów BEZ fluoru np firma ZIAJA produkuje taką pastę , dostępna jest w aptekach > polecam ja ją stosuję.
Można samemu zrobić sobie pastę do zębów : olej kokosowy ekologiczny z pierwszego tłoczenia+soda+stewia jako słodzik+olejek miętowy>bdb czyści.
Fluor powoduje również rozwój komórek rakowych.

Sami niszczymy swoją szyszynkę przez alkohol, palenie tytoniu i tanią żywność z supermarketów. Szczególnie szkodzą jej niektóre pestycydy , sztuczne słodziki (aspartam K), rafinowany cukier, fenyloalanina, niemal wszystkie sztuczne konserwanty, dezodoranty (zwłaszcza antyperspiranty z toksycznym aluminium), aluminiowe opakowania, środki chemiczne, odświeżacze powietrza, a także spulchniacze, ulepszacze, barwniki .....

Robert Noble

Cytat: Agata w Sierpień 23, 2013, 06:26:48 PM
Polecam informacje o szyszynce na stronie Aldony.
http://www.ayahuasca.net.pl/szyszynka.html

Szczególnie zwracam uwagę na fluor, który zabija szyszynkę.
Fulorowanie zębów u dzieci w szkołach to zabójstwo szyszynki > zabójstwo ducha, zabójstwo możliwości połączenia z innymi wymiarami ... i z OBE ;)
Nie pozwólcie swoim dzieicom fluorować zębów.
Kupujcie pastę do zębów BEZ fluoru np firma ZIAJA produkuje taką pastę , dostępna jest w aptekach > polecam ja ją stosuję.
Można samemu zrobić sobie pastę do zębów : olej kokosowy ekologiczny z pierwszego tłoczenia+soda+stewia jako słodzik+olejek miętowy>bdb czyści.
Fluor powoduje również rozwój komórek rakowych.

Agata coś często polecasz stronę Aldony. Czy tylko na tej stronie można znaleźć informacje o szyszynce?
Fluor podobnie jak wegetarianizm ni jak się ma do doświadczeń OOBE. Szkoda ;) W sumie takie teorie to jak tworzenie religii ;D Gdzie są dowody i konkretne przykłady z nauki ?

Agata

Nie ja zaczęłam wątek o szyszynce.
Polecam stronę Aldony gdyż ta osoba jak i jej mąż bardzo pomogli mi w rozwoju.
Więc polecam to co JA sprawdziłam...kierując się intencją pomocy i polecenia strony i info, które są w miarę miarodajne i wynikają z własnych doświadczeń.
Szyszynka MA SIĘ do OBE w ten sposób, że (wg mnie) jest to narząd, twór czy jak to sobie nazywać , który pomaga ciału i świadomości naszej ziemskiej (ograniczeniu materii) wyjść poza schemnaty i ograniczenia.
OBE jest wyjściem poza schematy, które po prostu psychicznie nie puszczają ludzi w śiat astralny.
WSZYSTKO się ze sobą wiąże i zazębia.


Agata

Cytat: Robert Noble w Sierpień 24, 2013, 01:31:09 PM

Fluor podobnie jak wegetarianizm ni jak się ma do doświadczeń OOBE. Szkoda ;) W sumie takie teorie to jak tworzenie religii ;D Gdzie są dowody i konkretne przykłady z nauki ?
Wg mnie MA i to bardzo dużo.
Pomyśl, otwórz umysł dodaj 2=2 ;)
Jeśli chcesz dowodów naukowych i konkretnych przykłaódów z nauki to nie zajdziesz daleko...lub zajdziesz tylko tam gdzie dadzą ci dojść.
To twoja sprawa, każdy ma swoją drogę.
Myślałam, ze trafiłam na oświeconych w miarę ludzi i forum...tzn inaczej to nazwę OTWARTYCH na wszelkie sposoby i możliwości...a nie tylko SZKIEŁKO I OKO...
Jeśli ci to przeszkadza to powiedz i bez urazy odejdę wreszcie to Twoje forum i Twój DOM...szanuję to.
Nie tworzę religii i nie jestem zapatrzona w Aldonę.
Nie mam Guru ani nie jestem wyznawcą żadnej religii...nigdy nie miałam i nie mam autorytetów za , któymi idę na ślepo > Ty tez nie będziesz dla mnie takim autorytetem, ja nie chcę być dla nikogo autorytetem...chcę tylko pokazywać to co sama dostrzegłam i poznałam.
Jestem POSZUKUJĄCĄ poprzez własne doświadczenia.
Polecam TO co sama przeżyłam i doświadczyłam i co uważam za doświadczenie rozwijające.
Ot i tyle.

NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁEŚ POWYŻEJ.
Fluor i wegetarianizm ma wiele do OBE.
Dowody i konkretne przykłady z nauki mam gdzieś > polegam na własnych doświadczeniach i dowodach.
Gdy przestałam używać fluoru tzn ograniczyłam w ogromnej mierze spożywanie tego i gdy przeszłam na wege ( nie chodzi TYLKO o wege>chodzi o spożywanie energetycznej żywności bez konserwantów, mieso jest najbardziej zatoksycznione;spożywanie mięsa ze zwierząt "zza płota, wolnych...szczęśliwych,zabitych z szacunkiem praktycznie NIE MA wpływu na szyszynkę a tym samym na łatwość |OBE) zauważyłam OGROMNĄ RÓŻNICĘ w łatwości podróży duchowych, astralnych....i przechodzenia w stan OBE>OBE to nie tylko technika...to możliwość podróży i kontaktu z własną wyższą jaźnią....to światy równoległe tak samo realne jak ten na ziemi.
Dowody? Nie mam> mam swoje przeżycia>nie zależy mi na udowadnianiu Tobie czegoś.
Gdybyś przeżył głębokie OBE  to byś nie pisał tego co powyżej...
Mam nadzieję , że z wyrozumiałością potraktujesz moje bezpośrednie słowa.
Tak jak napisałam TO  TWÓJ DOM > jeśli ci nie pasuję, napisz > odejdę > bez urazy > TO JA weszłam do Twojego domu > wiec jeśli zechcesz to opuszczę go :)
Nie iwem czy nie za bardzo chaotycznie wyraziłąm tu swoje intencje , ale....może ;) :)

Robert Noble

Cytat: Agata w Sierpień 24, 2013, 01:42:57 PM
Szyszynka MA SIĘ do OBE w ten sposób, że (wg mnie) jest to narząd, twór czy jak to sobie nazywać , który pomaga ciału i świadomości naszej ziemskiej (ograniczeniu materii) wyjść poza schemnaty i ograniczenia.
OBE jest wyjściem poza schematy, które po prostu psychicznie nie puszczają ludzi w śiat astralny.
WSZYSTKO się ze sobą wiąże i zazębia.

Szyszynka może i ma wpływ na działanie OBE, ale ograniczanie fluoru np. poprzez pastę do zębów nie ma żadnego znaczenia. Z całą pewnością OBE to wyjście poza jakieś ograniczenia szczególnie ciała fizycznego i rzeczywistości w której żyje :)

Zauważyłem, że na stronie Aldony jest sporo mitów, np. ten dotyczący spożywania marihuana jako czyszczącej szyszynkę :)

Agata

Tak u każdego jest sporo mitów > nie jesteśmy wolni od swojego własnego filtra, doświadczeń i schematów rodzinno, religijno, kulturowo, społecznościowych.
Nie jesteśmy w stanie się całkowicie od tego odciąć.
Chodzi mi tylko o jedno DALEKA jestem od kategorycznych stwierdzeń, że coś ma lub nie ma...wpływu, działania...itd
Staram się zawsze pojąć, odsłonić tą drugą stronę i stanowisko.
Uważam, ze do każdego ... tak jak z każdej teorii, czy doświadczenia można wziąć coś dla siebie...
Wszystko się zazębia...
Astrologia, wróżbiarstwo, jasnowidzenie, LD, OBE, Chi, anioły, runy, reiki...itd, itp
Wszystko wnosi coś w całokształt , który powoduje szeroko pojęty rozwój...
Byle tylko nie zostać "fanem" czy dosadniej rzecz ujmując ślepym wyznawcom JEDNEJ praktyki czerpiąc tylko li z tego a mając w pogardzie inne.
Myślę, ze w TYM sęk.
O to mi tylko chodzi.
Tobie pewnie też ;)
Na razie powinieneś mi zaufać na słowo, ze niejestem fanem niczyjej religii ani autorytetu...tym bardziej Mironskich.
Oni są wyznawcami GAJI, Natury, ZIEMI ... to domena szamanów ;)
Muszą tacy być i zagłębiać się li tylko w Ayę ( jej służyć) aby w ten sposób silnie i fachowo pomagać i chronić ludzi, którzy się do nich zwracają.
J ana pewno nie jestem wyznawczynią ŻADNEJ religii i systemu...możesz być tego pewny.
I nie zamierzam tutaj niczego forsować i TYLKO tego polecać czy chwalić.
Trafiłam na takie a nie inne wątki  i dlatego w nich biorę udział gdyż doświadczyłam właśnie tego...piszę o tym co znam > ot i cała filozofia.



Robert Noble

Cytat
Wg mnie MA i to bardzo dużo.
Pomyśl, otwórz umysł dodaj 2=2 ;)
Jeśli chcesz dowodów naukowych i konkretnych przykłaódów z nauki to nie zajdziesz daleko...lub zajdziesz tylko tam gdzie dadzą ci dojść.
To twoja sprawa, każdy ma swoją drogę.
Myślałam, ze trafiłam na oświeconych w miarę ludzi i forum...tzn inaczej to nazwę OTWARTYCH na wszelkie sposoby i możliwości...a nie tylko SZKIEŁKO I OKO...
Agato, świat nauki jest bardzo ważny i trzeba brać go pod uwagę. Odpisując na temat fluoru kierowałem się również własnym doświadczeniem. Forum polega właśnie na tym, że jak słusznie zauważyłaś wymieniamy się między sobą swoją wiedzą i rozumieniem otaczającej nas rzeczywistości. Oczywiście, że trafiłaś na otwartych ludzi, ponieważ tematyka jaką się zajmujemy właśnie tego wymaga. Osadziłaś forum i ludzi tylko po jednej mojej wypowiedzi, która Tobie nie przypadła do gustu?

Cytat
Jeśli ci to przeszkadza to powiedz i bez urazy odejdę wreszcie to Twoje forum i Twój DOM...szanuję to.
Nie tworzę religii i nie jestem zapatrzona w Aldonę.
Nie mam Guru ani nie jestem wyznawcą żadnej religii...nigdy nie miałam i nie mam autorytetów za , któymi idę na ślepo > Ty tez nie będziesz dla mnie takim autorytetem, ja nie chcę być dla nikogo autorytetem...chcę tylko pokazywać to co sama dostrzegłam i poznałam.
Jestem POSZUKUJĄCĄ poprzez własne doświadczenia.

To, ze założyłem forum nie oznacza, że ja mam jakiś monopol na jeden jedyny właściwy punkt widzenia. Forum tworzą ludzie, którzy w sposób życzliwy wymieniają się informacjami. Cieszę się, że nie masz żadnego Guru, że kierujesz się swoim własnym doświadczeniem. To najlepsze rozwiązanie.

Cytat
NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁEŚ POWYŻEJ.
Fluor i wegetarianizm ma wiele do OBE.
Dowody i konkretne przykłady z nauki mam gdzieś > polegam na własnych doświadczeniach i dowodach.
Gdy przestałam używać fluoru tzn ograniczyłam w ogromnej mierze spożywanie tego i gdy przeszłam na wege ( nie chodzi TYLKO o wege>chodzi o spożywanie energetycznej żywności bez konserwantów, mieso jest najbardziej zatoksycznione;spożywanie mięsa ze zwierząt "zza płota, wolnych...szczęśliwych,zabitych z szacunkiem praktycznie NIE MA wpływu na szyszynkę a tym samym na łatwość |OBE) zauważyłam OGROMNĄ RÓŻNICĘ w łatwości podróży duchowych, astralnych....i przechodzenia w stan OBE>OBE to nie tylko technika...to możliwość podróży i kontaktu z własną wyższą jaźnią....to światy równoległe tak samo realne jak ten na ziemi.

Ja też polegam na tym co doświadczam i wierz mi Agato mam bardzo otwarty umysł, dlatego zauważyłem jak bardzo emocjonalnie zareagowałaś na mojego posta, w którym po prostu powiedziałem to co myślę, notabene: z własnego doświadczenia.

Cytat
Dowody? Nie mam> mam swoje przeżycia>nie zależy mi na udowadnianiu Tobie czegoś.
Gdybyś przeżył głębokie OBE  to byś nie pisał tego co powyżej...
Mam nadzieję , że z wyrozumiałością potraktujesz moje bezpośrednie słowa.
Tak jak napisałam TO  TWÓJ DOM > jeśli ci nie pasuję, napisz > odejdę > bez urazy > TO JA weszłam do Twojego domu > wiec jeśli zechcesz to opuszczę go :)
Nie iwem czy nie za bardzo chaotycznie wyraziłąm tu swoje intencje , ale....może ;) :)

Nie musisz mi niczego udowadniać, bo to jest forum dostępne dla wszystkich. Widzę, że reagujesz bardzo impulsywnie zarzucając mi brak głębokich doświadczeń. Tak możesz myśleć, że to moje podwórko, nikt Ci przecież nie zabroni, ale będzie to tylko kolejne ograniczenie.

Agata

Cytat: Robert Noble w Sierpień 24, 2013, 02:07:14 PM

Szyszynka może i ma wpływ na działanie OBE, ale ograniczanie fluoru np. poprzez pastę do zębów nie ma żadnego znaczenia. Z całą pewnością OBE to wyjście poza jakieś ograniczenia szczególnie ciała fizycznego i rzeczywistości w której żyje :)

Zauważyłem, że na stronie Aldony jest sporo mitów, np. ten dotyczący spożywania marihuana jako czyszczącej szyszynkę :)
Tak samo ograniczenie fluoru w paście do zębów oczywiście, że będzie niezauważalne np dla lepszej pracy szyszynki a tym samym łatwiejszych i głębszych wyjść OBE.
Trza to wszystko połączyć...sprawniejsze i lepsze ciało, zdrowsze TO łątwiejsze i głębsze wyjścia OBE ...wbrew pozorom ;)
Ale TO musi być masowe:
ograniczenie fluoru, cukrów, konserwantów, chemii , alkoholu, kawy, czarnej herbaty,mięsa=ścierwa nie utożsamiać z mięsem zdrowym, świeżym....hodowanym bez chemii, pasz, antybiotyków itp
Taki zmasowany pozytywny "atak|" działanie w celu oczyszczenia i dbania o ciało gwarantuje DA odczuwalną różnicę w wyjściach i jakości OBE.
Najlepiej spróbować samemu:)
Nawet tydzień ścisłego oczyszczania powinno dać już spektakularny/zauważalny efekt .
Ni etwierdzę, ze wyjści OBE oraz rozwój duchowy nie jest możliwy dla osób, które niszczą sój organizm paląc, jedząc mięso z marketów i stosując fluor.
Twierdzę tylko, że różnica jest ogromna.
Paliłam, jadłam mięso piłam kawę  itp nałogowo > pomimo to miałam możliwości pozazmysłowe > jednak Zrobiłam tego typu doświadczenie:rzuciłam palenie nikotyny ( nałogowe), zero kawy, mięsa, cukru i tp
efekty były zaskakujące ;D
Nie zapominajmy o równowadze również dążąc do rozwoju duchowego trza pamiętać o materii a tym samym o naszym ciele, które ogólnie JEST materią wszak.
Połączenie i dbanie o jedno i drugie daje zaskakujące efekty.


Agata

Reaguje emocjonalnie Robert > taka już jestem ;)
Możemy bić pianę na temat tych naszych wypowiedzi.
Nie mam intencji wywyższania się i przeprowadzania własnego zdania i ego.
Sory za emocjonalność itp
Po prostu czytając twój post odczytałam go tak, że być może pomyśłałeś sobie, że jestem fanką Aldony czy jakiejś jednej opcji...
To ty zarzuciłeś mi tzn zasugerowałeś mi tworzenie czy też propagowanie jakiejś religii itp
Możemy tak gadać do rana.
Zarówno Ty jak i ja mamy zdolności polemiki wysoko posunięte.
Nie chodzi mi jednak o to ... o polemikę...
Pokój ;D

Agata

Cytat: Robert Noble w Sierpień 24, 2013, 01:31:09 PM
Agata coś często polecasz stronę Aldony. Czy tylko na tej stronie można znaleźć informacje o szyszynce?
Fluor podobnie jak wegetarianizm ni jak się ma do doświadczeń OOBE. Szkoda ;) W sumie takie teorie to jak tworzenie religii ;D Gdzie są dowody i konkretne przykłady z nauki ?
Robert tematu i gadki by nie było gdybym na Twój post napisała.

Nie nie tylko na tej stronie można znaleźć informacje o szyszynce.
Ja twierdzę jednak, ze fluor i wegetarianizm ma wpływ na doświadczenia OBE.
Tymi teoriami nie tworzę religii.
Dowodami są moje doświadczenia ( odstawienie fluoru i mięsa miało ogromny wpływ na OBE)


I tyle Robert.
Napisałeś bardzo jednostronnie stwierdzenie :"Fluor podobnie jak wegetarianizm ni jak się ma do doświadczeń OOBE."
To mnie zjeżyło... ;) ;D Bo tak autokratyczne stwierdzenie świadczy jednak o "schematyzmie" i tym CO MI zarzucasz ;) ;D
Jestem człowiekiem z wszystkimi ograniczeniami i spuścizną ... ;D ;) ;D
Rozejm ;D ;D ;D

Robert Noble

Agato mówię Ci jak to wygląda pod kątem wychodzenia z ciała. Ograniczenie się w jedzeniu mięsa jak i również ograniczenie fluoru czy to w paście do zębów czy w wodzie jaką pijemy nie ma związku z łatwością i częstotliwością doświadczeń OOBE. Sprawdzałem to przez kilka lat jak tylko takie informacje pojawiły się na naszych i zagranicznych stronach www. Nie przeczę, zgadzam się z powiedzeniem w Zdrowym Ciele Zdrowy Duch. I zawsze będę zwolennikiem tego co służy zdrowiu i czystości ducha.

Rozejm :)


NianiaOgg

Cytat: Agata w Sierpień 24, 2013, 02:47:17 PM
ograniczenie fluoru, cukrów, konserwantów, chemii , alkoholu, kawy, czarnej herbaty,mięsa=ścierwa nie utożsamiać z mięsem zdrowym, świeżym....hodowanym bez chemii, pasz, antybiotyków itp
Taki zmasowany pozytywny "atak|" działanie w celu oczyszczenia i dbania o ciało gwarantuje DA odczuwalną różnicę w wyjściach i jakości OBE.
czy połączenie tego wszystkiego jest w ogóle możliwe??? wyobrażasz sobie jaka to rewolucja życiowa? ja już pomijam ludzi żyjących w miastach, ale nawet mieszkając na wsi, mając własny ogródek - wiem z doświadczenia, wyhoduj sobie pomidory bez pryskania, my próbowaliśmy przez trzy sezony, za każdym razem kończyło się chorobami , zarazą ziemniaczaną, wszystko do wyrzucenia, szlag trafił cały warzywnik.
bez pryskania udało nam się z cukinią, ale ileż można na litość zjeść cukinii? a co zimą? skąd weźmiesz te ekologiczne produkty? w sklepach ekologicznych ? kogo stać na zakupy na co dzień w takich sklepach :(
druga sprawa że wcale nie mamy pewności że ta ekologiczna żywność faktycznie jest ekologiczna.
kiedyś , jak byłam małym dzieckiem, widziałam takie cuda w warzywniku babci, ale nagminne używanie pestycydów w rolnictwie sprawiło że teraz rośliny już nie mają szans bez wspomagaczy.

Marzy mi się świat bez oprysków, chemii, konserwantów :(


Share via facebook Share via twitter