Instytut Roberta Noble

lepiej płacić niż samemu dojść do czego kolwiek ;)

Zaczęty przez yogiccp, Grudzień 09, 2013, 11:50:51 PM

« Jak opuścić pokój | Sposoby na kontakt z inteligentnymi bytami »

yogiccp

kupujcie wiedzę książkową ,płyty ,urządzenia i ..............powodzenia ;)  ;)

zinka

Nikt nie wie i nie będzie wiedział, przynajmniej na tym poziomie świadomości  na jakim żyjemy, czym są sny, ale wszystko idzie w dobrym kierunku, bo ludzkość podnosi swój poziom świadomości.  :)


Jeśli już zwrócimy uwagę na świadome czy też nie świadome sny, czy oobe, to i tak, jest to już jakiś postęp, zauważamy, że poza naszymi klapkami na oczach, też się coś dzieje ciekawego i jest równie realne, jak real, który nas otacza. ;)

Sebastian

Dokładnie zinka. :) Właśnie te tajemnice, jakie skrywa Świat Astralny i na jakich zasadach działają Sny, powodują, że coraz więcej ludzi chce się w to zagłębiać i doświadczać tego świadomie. Uważam, że nawet gdyby Sny okazały się czymś nierealnym, wytworzonym przez naszą wyobraźnię (co moim zdaniem jest niemożliwe), to rzeczy, których możemy tam doświadczyć, są tak wspaniałe, że warto poświęcić im uwagę i czas :)

Robert Noble

Pamiętam jak długo przedzierałem się przez barierę sceptycyzmu i obsesyjnego podejścia racjonalizmu. Przekonanie się co do snów nastąpiło właściwie po przeżyciach bardziej intensywnych niż oferuje nam świat fizyczny.

Podejście do snów jest niesamowicie istotne, szkoda, że na początku drogi do OBE, nie mając jeszcze odpowiedniego bagażu doświadczeń trzeba się przedzierać przez tą barierę.

EosCris

Powiem Wam że od momentu jak zaczęłam wmawiać sobie że sny są częścią mnie i jestem jakby z nimi jedną całością, to pamiętam z nocy na noc, coraz więcej snów :).
Budzę się dużo wcześniej przed budzikiem żeby je zapisać :) W momenice zapisywania, przypominają mi się następne.  To wmawianie dało mi tyle że w to wierzę :)

Uczę moją 7 letnią córkę, że sny są bardzo ważne w naszym życiu i nie powinna ich lekceważyć.
Nie wiem czy dobrze robię czy nie, ale bynajmniej ona nie będzie miała takiego problemu jak ja teraz ;)
Z wielka chęcią opowiada mi o swoich snach, jak sobie w nich radzi itp...
Rozmawiam z nią o tym, bo ja w jej wieku miałam LDki, ale niestety nie maiłam sie z kim tym podzielić :(

Dziś miała fałszywą pobudkę we śnie + zamieniła  sennego złego smoka w dobrego :)

Może jeszcze w dorosłym życiu, nie polatałam w "poza" świadomie, ale uważam że ta sfera jest tak samo istotną częścią naszego życia co real.

Mi nie jest tak trudno uwierzyć W oobe, bo dużo doświadczyłm "dziwnych" przeżyć w swoim zyciu ;)


Sofia

Cytat: Aleksandra w Grudzień 12, 2013, 05:53:17 AM
Mi nie jest tak trudno uwierzyć W oobe, bo dużo doświadczyłm "dziwnych" przeżyć w swoim zyciu ;)

Może Olu opowiesz coś więcej o tych "dziwnych" przeżyciach? Wiesz, że my tu raczej wszyscy na forum jesteśmy mocno wierzący w dziwności tego świata, które inni ludzie odrzucają, więc nie masz się czym martwić, jesteś wśród swoich :)

Linek


Robert Noble

A tak ogólnie to podoba mi się tytuł głównego wątku. Najbardziej trafny jest ten znak zapytania na końcu.

Ludzie ogólnie nie tylko nie wiedzą czym są sny, ale też nie wiedzą czym jest świat fizyczny, to doprawdy zabawne a jednocześnie smutne :)

EosCris

Widzisz Robercie, ludzie nie wiedzą, bo  ludzie którzy wiedzą, nie dzielą się ta wiedzą. To jest smutne :(
A bynajmniej robią to bardzo ogólnikowo.

Linek

Ola nic w tym dziwnego. Dzielenie się wiedzą dla wielu ludzi nie ma sensu. Ścieżka "nauczyciela" jest bardzo niewdzięczna. Myślę, że jest wielu arcymistrzów np. śnienia, który po prostu nie zdecydowali się na dzielenie swą wiedzą albo robią to w bardzo bardzo zamkniętym gronie. Bo szczerze mówiąc po co to robić w szerszym zakresie skoro już na świecie istnieją wystarczające źródła, które mogą poprowadzić nas np. ścieżką śniących  (np. Monroe, Castaneda, liczne źródła jogi snu itp. są też ludzie, którzy organizują warsztaty) Czego chcieć więcej?
Tak na prawdę śnienie jest idiotycznie proste i nie są tu potrzebne nie wiadomo jakie wykłady czy przekazy. Potrzebne są tylko : dyscyplina, energia i intencja. No i się dzieje ! :D Na prawdę to jest takie proste... choć dla wielu te 2 pierwsze punkty są ogromnym problemem.
Reszta zapewniam wychodzi w praniu podczas PRAKTYKI....

PS Po co pochłaniać nie wiadomo ile wiedzy na te tematy skoro podejrzewam, że większość z nas nie jest w stanie energetycznie tego pochłonąć.

zinka

Czym są sny ?

Na pewno są BRAMĄ DO........., każdy sobie wpisze do czego, będzie to zależne mi. od światopoglądu  wpisującego i nie będzie, to jednomyślna odpowiedź i dobrze   O:-)

Robert Noble

Ta brama mi się podoba :) To dobre rozwiązanie i każdy może czuć się usatysfakcjonowany.

Wiatr1000

Stare ludy Indiańskie traktowały świat snów jako też świat swoich zmarłych przodków ;) Za pomocą snów i wizji szamani kontaktowali się.. Ciekawi mnie czy jest taka możliwość łączenia się 2 tych światów w jeden?

Bardzo podoba mi się ten film ;) http://www.filmweb.pl/Incepcja


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble