Hemi-sync - synchronizacja fal mózgowych.

Zaczęty przez Petro, Czerwiec 03, 2013, 11:21:12 PM

« OBE a dzieci | Obudź się! »

Petro

Jest to mój pierwszy post na tym forum, zatem witam wszystkich :)
Myślę, że nie ma potrzeby opisywania co to są nagrania hemi-sync, bo każdy interesujący się oobe, zapewne spotkał się z tą nazwą.
Znalazłem w internecie link do torrenta zawierającego dużą kolekcje nagrań hemi-sync, o to link: Dziękujemy za informacje. Ale zgodnie z regulaminem w punkcie 9, nie wstawiamy takich linków na stronie naszego forum. iconka
Torrent waży ok. 50GB. W tej chwili jestem na etapie ściągania.
Pozdrawiam ^^

@edit: łoops sorki :) więcej nie będę :>

robercik101

#1
Hemi-Sync to fajna sprawa, ja słuchałem The Gateway Experience i dotrwałem do wprowadzenia do stanu Focus 10
:(
Znalazłem w internecie katalog Hemi-Sync i wiele pozycji wydaje się być ciekawych
Linków do torrentów nie radziłbym wstawiać ;)
Cytat: http://www.instytutnoble.pl/forum/index.php?topic=2.msg15#new
9. Na forum zakazane jest umieszczanie linków do pirackich wersji ebooków, audiobooków oraz innych materiałów, które nie są darmowe. Zakazane jest również umieszczanie próśb o wysłanie tego typu materiałów na skrzynkę elektroniczną.

Vandraren

Dla doskonałych efektów nawet format FLAC będzie za słaby, nie mówiąc o mp3, bo to kompresja nadająca się jedynie do słuchania e-booka, a nie muzyki. Potrzeba oryginalnego formatu WAV. 100% czystości i efektywności, i może do tego słuchawek za 1500 zł ;D Wiem, dużo wymagam, ale im lepszy format i słuchawki, tym bardziej porządany, nawet nieświadmomy efekt.

robercik101

W TMI oprócz nagrań Hemi-Sync wykorzystywana jest też chyba deprywacja sensoryczna a jednostka CHEC to przykład komory deprywacyjnej, i to w połączeniu z nagraniami Hemi-Sync daje niezwykłe efekty :)

aurelian81

Najlepiej słuchać naprzemiennie. Najlepsze są końcówki z Gatewaya np. Point of Departure ( punkt odprawy ) naprzemiennie z Nonpsyhical friends ( niefizyczni przyjaciele ) plus coś z metamusic hemi - sync typu .. winds over the world :-)) w moim przypadku najlepiej szło mi na "sucho" bez wspomagaczy. Cisza cisza ... i moja dusza .. energie .. :-) jeśli komuś pomaga Hemi - Sync to Świetnie ;) w necie gdzieś wiem że krąży w pdf tłumaczenie Gateway Experience pełne na język Polski przełożone ;) pomimo znajomości ang. większości z was dobrze jednak mieć przed oczami po PL

robercik101

Cytat: aurelian81 w Lipiec 03, 2013, 02:05:15 PM
Najlepiej słuchać naprzemiennie. Najlepsze są końcówki z Gatewaya np. Point of Departure ( punkt odprawy ) naprzemiennie z Nonpsyhical friends ( niefizyczni przyjaciele ) plus coś z metamusic hemi - sync typu .. winds over the world :-)) w moim przypadku najlepiej szło mi na "sucho" bez wspomagaczy. Cisza cisza ... i moja dusza .. energie .. :-) jeśli komuś pomaga Hemi - Sync to Świetnie ;) w necie gdzieś wiem że krąży w pdf tłumaczenie Gateway Experience pełne na język Polski przełożone ;) pomimo znajomości ang. większości z was dobrze jednak mieć przed oczami po PL

Na oobe.pl był kiedyś temat, w którym były plany zrobienia Polskich nagrań


Share via facebook Share via twitter