Afrykański korzeń snów - African Dream Root

Zaczęty przez Sofia, Wrzesień 05, 2013, 09:02:45 PM

« LECYTYNA | Herbata na Spokojny sen ;) »

Sofia

Czy ktoś próbował i miał jakieś fajne efekty?

"Działanie: oneironautyczne, mistyczne

Opis botaniczny rośliny: nieduży krzew, o liściach podłużnych, pikowanych, ułożonych w rozetce.

Zastosowania  tradycyjne: Plemię Xhosa (i inne) korzystało z Silene capensis w celach kontaktu z duchami przodków i Bogami. Tradycyjnie wrzucano kilka korzonków Arykańskiego korzenia snów do wody i wytrząsano do ubicia piany. Pianę tą rytualnie spożywano. Zwykle robiono to przez kilka dni, do kilku tygodni. Przed zaśnięciem wypowiadano intencję, pytanie, w której spożywano Ubulawu. Następnie w nocy przychodził jeden z przodków i udzielał odpowiedzi na zadane pytanie. Współcześnie zauważono, że już bardzo małe ilości, rzędu 250 mg Afrykańskiego korzenia snów na dzień jest dawką efektywną! Uważa się, że oneironautyczne właściwości tej rośliny związane są z saponinami triterpenowymi. "

Źródło: http://www.magicznyogrod.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=56&aid=14&bt=3&bid=56

NianiaOgg

hm... tylko skąd wziąć taki afrykański wynalazek, żeby się przekonać czy to prawda???

Robert Noble

#2
Niania, strona którą podała Sofia właśnie taki wynalazek ma w swojej ofercie sprzedażowej :) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kolekcjonowaniem tego korzonka, to niech się zgłasza na ochotnika w tym temacie :)

NianiaOgg

aaaa... to ja poczekam na innego odważnego, wolę nie być pierwsza ;)

Robert Noble

#4
Myślę, że odważnych na tym forum nie brakuje. Ja zgłaszam się jako pierwszy kolekcjoner. Im więcej takich kolekcji tym więcej materiału można o tym sporządzić w formie pisemnej. Fajnie jest czasem coś przeanalizować  na podstawie dużej ilości danych.


EosCris

Dobra, korzonek zakupiony :) Zakupiłam w sproszkowany.
Tydzień będę go testować i będę zapisywała wszystko co się przydarzy, w trakcie przyjmowania specyfiku.
Potem, tak jak mi Robert podpowiadał.... Przerwa, i znowu tydzień dawkowania :)

Ciekawe jak podziała na kogoś, kto jeszcze nie wychodził?
Robert  odradza, takim osobom jak ja ( nie doświadczonym w śnieniu), ale cóż... Powiedziałam sobie że wyjdę i tak będzie! ;D  O:-)  8) Choćby miało to trwać latami  ::)

Tomasz Barański

Ostatnio zażyłem. Efekt? Super! Zastosowałem WBTB by wzmocnić efekt i się opłaciło. Zażyłem przed snem i drugą porcję gdy się przebudziłem po 4 godzinach snu.  W sumie 250mg. Nie zapamiętałem snu w pierwszej części nocy, ale w drugiej tak. Nie robiłem nawet TR. Po prostu wiedziałem, że to sen, gdy spojrzałem na zegarek we śnie. W sumie to można nazwać testem, bo jak zobaczyłem cyfry, ale nie mogłem odczytać jaka jest godzina, to pomyślałem. ,,Udało się, jestem we śnie." We śnie odwiedziłem mieszkanie znajomej z dawnych lat. Powaliła mnie ilość dekoracji i sprzętu jaki ma w mieszkaniu.  Niestety trochę nawaliłem. Nikogo w mieszkaniu nie było, więc chciałem ją wizualizować i sen zaczął się rozpadać. Zapomniałem by nie wizualizować na oczach. Często niestety tak mam, że sen się rozpada, gdy chcę by coś, lub ktoś się pojawił. Nawet jak mi się już uda, to i tak niedługo sen się rozpada. Ktoś ma na to jakąś radę?
Dziś spróbuję ponownie, z tym że dodatkowo zrobię sobie jeszcze skręta AKS +THC i oczywiście przy metodzie WBTB.

NianiaOgg

Cytat: Aleksandra w Listopad 27, 2013, 08:12:20 PM
Dobra, korzonek zakupiony :) Zakupiłam w sproszkowany.
Tydzień będę go testować i będę zapisywała wszystko co się przydarzy, w trakcie przyjmowania specyfiku.
Potem, tak jak mi Robert podpowiadał.... Przerwa, i znowu tydzień dawkowania :)

Ciekawe jak podziała na kogoś, kto jeszcze nie wychodził?
Robert  odradza, takim osobom jak ja ( nie doświadczonym w śnieniu), ale cóż... Powiedziałam sobie że wyjdę i tak będzie! ;D  O:-)  8) Choćby miało to trwać latami  ::)
no i....? przetestowałaś? nic się nie działo?

EosCris

No jak nic?!  Z rootem wyszłam po raz pierwszy z ciała  >:D  zięki niemu mam bardzo dużo wyraźnych i przejżystych snów, odzyskuję czasem na chwilę świadomość, ale słabo mi to idzie :( Ogólnie  bardzo dużo snów rano pamiętam :) Biorę 4 dni i potem miesiąc przerwy i potem znowu 4 dni. Dzięki za przypomnienie, jutro znów już dzień wzięcia korzonka :) Ja osobiście polecam, choć moje doświadczenie w śnieniu, jak wiecie, jest dość słabe. Ale co tam od czegoś trza zacząć :)

Meszi

Ma ktoś jakieś noweopinie na temat korzenia?
Aleksandra, używasz dalej? :)

EosCris

No ciekawe, jak teraz by na mnie podziałał  na mnie korzeń snów? hmmm może by zakupić ::)  


Share via facebook Share via twitter