Instytut Roberta Noble

Żyjemy w ... Oobe...?

Zaczęty przez Wiatr1000, Listopad 19, 2015, 08:56:51 PM

« stars ,,,, | Wspólne śnienie - sugestie i pomysły »

Świetlisty



Pewnego razu Duch rzekł:
- Pragnę doświadczać!
i zasnął...
Narodził się człowiek.
Dwadzieścia jeden tysięcy dziewięćset razy budził się człowiek,
nim nie przebudził się Duch, który rzekł:
- Wystarczy!
i człowiek się więcej nie obudził...

Robert Noble

Ta historia Świetlisty nie ma końca :)

EosCris


Wiatr1000

Ha! Widzę, że temat rozbudził osóbki do konwersacji xD

Także u Niani widzę, że zna pewne elementy i pewne informacje :) Ja również Nianiu znam te historie o reinkarnacji i o świetle. Było to na stronie Krystal, a także z innych stron o Demiurgu i Archontach. Wiedza zaczerpnięta i z opowieści starych ludów, Sumerów , a także z pozostałych znalezionych rękopisów, ksiąg Gnostyków z Biblioteki Alexandryjskiej.

Historia dość ciekawa, ale także trochę się rozjeżdżająca w paru miejscach, gdy zaczniemy porównywać do siebie kilka historii.

Właśnie chciałem ten temat Nianiu poruszyć również ::) Bo według tych informacji do Demiurg stworzył imitację prawdziwego świata w... prawdziwym świecie ;D I jedynie co umie to kopiować, naśladować i wypaczać, zniekształcać rzeczywistość. A w swej pokrętnej logice właśnie uznaje siebie za stwórcę ::) , więc jego mania wielkości objawia się w jego "czczeniu" :))

Ale przejdę do meritum tego co chciałem powiedzieć ::) . Co jeśli ta rzeczywistość i astral to tylko kolejny poziom w tym cyrku tej istoty?

Według tych źródeł o reinkarnacji (Krystal i nie tylko), Astral jest światem pomiędzy naszą rzeczywistością a tym, jak Nianiu napisałaś "recyklingiem" dusz. Tutaj są dusze, przed przystąpieniem do nowego ciała, jak i zabierane po śmierci, gdy czekają. Więc prawdą może być to, co indianie nazywali o spotkaniach swoich przodkach w trakcie ceremonii szamańskich.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble