Książka: OOBE - Drugie Życie Poza Ciałem

Zaczęty przez Robert Noble, Lipiec 10, 2014, 09:56:54 PM

« Filmy o tematyce OBE/LD i nie tylko | Książka: Nagual Julian - Moja Inicjacja w Świecie Czarowników »

Robert Noble

Z najnowszych wieści dotyczących OOBE.Drugie życie poza ciałem:

Nakład książki się wyczerpuje i jest coraz trudniej dostępny w księgarniach internetowych. Jest jeszcze parę sztuk w magazynie IRN, czyli najpewniejszym źródle skąd można książkę zakupić. Na chwilę obecną odrzuciłem propozycję dodruku.

EosCris

ehhe ja mam jedną w zapasie, bedzie niebawem bezcenna ;D i sie wzbogacę ;)

Robert Noble

Prawdopodobnie jak nakład się wyczerpie i książka nie będzie dostępna w sprzedaży to może jej cena wzrosnąć. Wtedy pozostaje jedynie dorwanie jakiejś pozycji przez aukcję. A nóż ktoś będzie sprzedawał. Ola widzę, że myślisz przyszłościowo :)

EosCris


Jarek81


Robert Noble

Jarek to dość skomplikowany temat :) Żeby wyjaśnić dlaczego nie ma tej wersji musiałbym chyba napisać drugą książkę ;) Myślę, że to nawet lepiej, że nie ma PDF'a, ale to tylko moje skromne zdanie.

Jarek81


Robert Noble

Nakład 1 książki jest praktycznie wyczerpany, mam jeszcze kilka egzemplarzy. Na obecną nie planuję dodruku.

Robert Noble

Dodruk zrobiony książka żyje! :) 

Wydana przez wydawnictwo Instytut Roberta Noble!

Treść nie została zmieniona, zostało poprawionych parę błędów i polepszona okładka.
Książka jest dostępna do zakupienia w sklepie ezoterycznym szamanskibeben.pl

https://szamanskibeben.pl/pl/glowna/8-oobe-drugie-zycie-poza-cialem.html

Robert Noble

Tutaj są dostępne wszystkie pozycje które się ukazały w tym kultowa OOBE. Drugie życie poza ciałem:
https://szamanskibeben.pl/82-irn

Robert Noble

Niebawem książka OOBE. Drugie życie poza ciałem pojawi się już w czwartym wydaniu. Zmianie ulegną parametry techniczne samej książki, treść będzie bez zmian. Tak czy inaczej cieszę się, że wszystko jest na tyle zrozumiałe, że nie trzeba dalszych objaśnień. Kto chce wychodzić z ciała ten wie jak to zrobić po lekturze.

Robert Noble

Prawdopodobnie książka ukaże się na początku nowego roku 2022. Szkoda, że nie będzie dostępna przed świętami ale siła wyższa jak zwykle ma swoje powody :)

Robert Noble

Już jest :) IV wydanie książki OOBE Drugie Życie Poza Ciałem. Troszkę podrasowana okładka z tęczowym tytułem oraz mocniejszy papier. To właśnie po to by po 10 czytaniu książka nadal była w całości. Niech służy kolejnym śmiałkom którzy zapragną całym sercem zwiedzać niefizyczne światy.

Do kupienia jak zawsze w szamanskibeben.pl
https://szamanskibeben.pl/irn/8-oobe-drugie-zycie-poza-cialem.html 

Robert Noble

Cytat: EosCris w Sierpień 21, 2015, 04:52:53 PMehhe ja mam jedną w zapasie, bedzie niebawem bezcenna ;D i sie wzbogacę ;)

I wydanie (Illuminatio) faktycznie jest już niemożliwe do zdobycia. To z pewnością powód do wzrostu wartości książki. Jednakże jeśli nie jest się takim maniakiem i kolekcjonerem to szczerze polecam IV wydanie. Już nic tam nie będzie zmieniane, po prostu jest doskonałe.

EosCris



Share via facebook Share via twitter