OOBE ŚCIEŻKA SERCA

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 13, 2015, 12:19:58 PM

« Książka: "Tybetańska Joga Snu i Śnienia" - Tenzin Wangyal Rinpocze | OOBE. Lęk Pierwotny - książka »

NianiaOgg

no i co oni z tymi książkami zrobią? ... do pieca?  :(

Robert Noble

Też się nad tym zastanawiałem. Prawdopodobnie jakoś je ponownie przetworzą, bo jednak to spora ilość makulatury.


EosCris

No pewnie poszatkuja zmielą namoczą i a piąć od nowa ;) będzie nowa kartka :p 

Robert Noble

Nic się nie powinno zmarnować :) Kto wie może jakaś inna książka powstanie z tych kartek i będzie równie świetna co OOBE. Ścieżka Serca :)

Robert Noble

Ta data przeciąga się niczym leniwy kot. Dzwoniłem do drukarni po najnowsze wieści i dowiedziałem się, ze data premiery książki przypadnie na 2 września 2016r.

Robert Noble

Książka OOBE. Ścieżka Serca jest już dostępna w sprzedaży.

Można ją nabyć w sklepie internetowym http://szamanskibeben.pl oraz w sklepie stacjonarnym Księgarni Galerii Cud mieszczącej się w Poznaniu na ul. Św. Marcin 26.

http://www.instytutnoble.pl/oobe-sciezka-serca-w-sprzedazy/


Robert Noble


NianiaOgg

opowiem tutaj o moich subiektywnych wrażeniach z ksiażki. Tutaj, bo w zasadzie nie wiem gdzie się na ten temat wypowiedzieć. Robert, przesuń moją wypowiedź według własnego uznania tam gdzie będzie ona pasowała bardziej.
Dawkowałam sobie książkę, bo jakoś tak mi żal się rozstawać...  Chcę powiedzieć czym dla mnie ona była, nie wystawiam tu recenzji , a raczej pisze o tym, co się we mnie zmieniło pod wpływem lektury.
już właściwie na początku czytania odniosłam korzyść, kiedy przeczytałam o zatracaniu świadomości podczas szybkiego przemieszczania się w oobe. Jak również o tym, że miewasz przebitki z odczuwania ciała(albo w ciele) podczas takiej podróży. Uspokoiłeś mnie :)  bo...  najważniejsze oobe, jakie mi się przytrafiło kilka lat temu, niosące pojednanie z kimś dla mnie ważnym, i niosące rozwiązanie zagadki męczącej mnie wyrzutami sumienia od wielu lat,  takie oczyszczenie duszy, cholernie dla mnie ważne, no więc tamto właśnie oobe zaczęło się szybką podróżą przez kosmos. i ta prędkość i rozmywający się obraz - sprawiał że chwilami czułam się tam w kosmosie - i tu w ciele jednocześnie. Było inaczej niż zazwyczaj podczas oobe. I ta inność była pożywką dla mojego analitycznego, wewnętrznego interpretatora, który uparcie szukał dziury w całym, że może to nie było oobe tylko jakaś moja imaginacja , wyobraźnia, że tamtego spotkania wcale może nie było, że ja go sobie tylko wymyśliłam? przecież nigdy wcześniej podczas oobe nie czułam jednocześnie, chwilami, siebie leżącej na łózku więc może wcale z ciała nie wyszłam?
Teraz rozumiem, że tak może być podczas podróży, i nie dyskwalifikuje to mojego doświadczenia. Wielka ulga i radość. Nie wiem czy ja się jasno wyrażam i czy cokolwiek zrozumieliście z tego mojego zawiłego tłumaczenia hym...  
kolejna korzyść, jaką odniosłam z tej lektury, to poukładanie sobie spraw związanych z oobe we śnie i oobe bez zasypiania. Zdarzały mi się sny w których odzyskiwałam świadomość i radośnie stwierdzałam, że skoro mogę latać, to znaczy że wyszłam z ciała. W takim śnie udało mi się odwiedzić dwie nieżyjące bliskie mi osoby. no i znów był problem z interpretacją, czy to tylko sen czy oobe :) świadome sny w moim złudnym odczuciu były imaginacją umysłu, zabawą w kreatora snów, a nie rzeczywistym doświadczeniem. Wprawdzie wspominałeś tu na forum, że to w sumie nie ma znaczenia, czy to sen czy oobe, ale nie wyjaśniałeś DLACZEGO nie ma to znaczenia, odbierałam raczej twoje słowa jako ... takie bagatelizowanie mojego 'problemu', na zasadzie - nie ważne czy to było oobe czy nie było, bez różnicy co przeżyłaś , don't worry, just have fun , co zamiast mnie uspokoić , irytowało mnie. Teraz rozumiem, że nie ma to znaczenia, bo to w sumie jedno i to samo. Więc dwie ważne odpowiedzi na moje pytania - otrzymałam i bardzo ci za nie dziękuję.
    Wątek o istotach nieorganicznych, ich chęci do zniewolenia nieszczęśnika, wykorzystania i porzucenia, na razie jeszcze jest zupełnie poza moim zasięgiem rozumienia.  Wierzę na słowo, kiedyś może m się uda sprawdzić, nie wiem, zobaczymy. 
A opowieść o ceremonii ayahuaski zmroziła moje zapędy - i tak w sumie niewielkie i niesmiałe, do eksperymentowania z ziołami. Nieźle wam wszystkim  dała popalić. Gratuluję odwagi, mnie po lekturze serdecznie się odechciało sprawdzać, jak to jest  i czego mogłabym się dowiedzieć o sobie samej. Wolę pozostać w błogiej niewiedzy. :)
Dziewczyny pięknie opowiedziały swoje doświadczenia i wizje, to był świetny pomysł żeby załączyć ich relacje i pokazać zdarzenia z trzech niezależnych perspektyw. Dziękuję za ciekawą lekturę no i za odpowiedzi, których potrzebowałam a które 'przypadkiem' znalazłam w "ścieżce serca" :-*   

Robert Noble

Dziękuję NianiaOgg za tak szczegółową relację z lektury książki :) Zachęcam innych, którzy przeczytali do dzielenia się swoimi wrażeniami. Każda opinia ma dla mnie szczególne znaczenie :)

A jeśli nie posiadasz jeszcze książki OOBE. Ścieżka Serca to już spieszę z pomocą.
Właśnie ruszył konkurs w którym do wygrania jest książka.



Zasady konkursu są bardzo proste. Żeby zdobyć książkę trzeba polubić i udostępnić 3 strony na FB:

1. https://www.facebook.com/oobesciezkas...
2. http://szamanskibeben.pl
3. http://www.instytutnoble.pl/wsparcie-...

Wśród osób, które polubią i udostępnią te strony zostanie wylosowana książka. Konkurs jest ograniczony czasowo i trwa tydzień czasu.

Zakończenie odbędzie się 9 października 2016r. Powodzenia!

Robert Noble


Robert Noble


Robert Noble

No to czas na miłą informację! Konkurs został zakończony i już znamy zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię. Fanfary!
Serdeczne gratulacje dla Klaudii! Książka OOBE. Ścieżka Serca już zapakowana czeka na wysyłkę.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału i do poczytania!
Pozdrawiam,
Robert Noble

Robert Noble

Koniec nakładu - został wyczerpany. Mam jeszcze ostatnią sztukę na sprzedaż :) Ale czy to koniec historii ? Niebawem się dowiemy...

Robert Noble

I już wiadomo :) Będzie dodruk :)
 
Jestem przekonany, że lektura książki OOBE. Ścieżka Serca może znacząco odmienić Twoje Życie. Dlatego już wkrótce będzie zrobiony dodruk egzemplarzy. Wydanie II będzie różniło się przede wszystkim okładką oraz oprawą (tym razem będzie miękka okładka). Poprawione zostaną też drobne błędy, które przy tak wciągającej lekturze w ogóle pozostawały niewidoczne dla czytelników ;) Cała treść pozostaje bez zmian, ponieważ w niej zawiera się dosłownie Wszystko. <3

Zatem wyczekujcie II wydania :)

https://www.facebook.com/oobesciezkaserca/


Share via facebook Share via twitter