Instytut Roberta Noble

Powtarzająca się osoba we śnie

Zaczęty przez OneNight, Styczeń 10, 2016, 09:57:22 AM

« 10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne. | Kurs Świadomego Śnienia - Zapowiedź »

OneNight

Kiedyś śniło mi się, że była moją dziewczyną, a sen był tak piękny, że łza mi poleciała po pobudce, a szczególnie dlatego, że w moim odczuciu był to tydzień. Niedawno znów się pojawiła i znów podawała się za moją dziewczyne. To dopiero drugi raz, ale żeby kropka w kropkę ta sama osoba? Nigdy nie widziałem jej na jawie. Czarne włosy, około 165cm wzrostu, gładka twarz i usta posmarowane "pomatką?". Była strasznie szczupła.

Co oznaczają powtarzające się elementy?

Kasey00

#1
Cytat: OneNight w Styczeń 10, 2016, 09:57:22 AM
I used to dream that she was my girlfriend michaels worksmart and the dream was so beautiful that a tear flew to me when I woke up, especially because I felt it was this week. She reappeared and pretended to be my girlfriend again. This is only the second time, but to make the same person dot by dot? I've never seen her awake. Black hair, about 165 cm tall, a smooth face and lips covered with "lipstick?". She was so slim bluestacks

What do repetitive elements mean?


Repetitive elements means elements that can be repeated.

xkom AGO Aspect

Cytat: OneNight w Styczeń 10, 2016, 09:57:22 AM
Kiedyś śniło mi się, że była moją dziewczyną, a sen był tak piękny, że łza mi poleciała po pobudce, a szczególnie dlatego, że w moim odczuciu był to tydzień. Niedawno znów się pojawiła i znów podawała się za moją dziewczyne. To dopiero drugi raz, ale żeby kropka w kropkę ta sama osoba? Nigdy nie widziałem jej na jawie. Czarne włosy, około 165cm wzrostu, gładka twarz i usta posmarowane "pomatką?". Była strasznie szczupła.

Co oznaczają powtarzające się elementy?
Myślisz o niej dlatego się powtarza. 


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble