Welcome :)

Zaczęty przez robercik101, Maj 13, 2013, 04:06:08 PM

« hej | Witaj na forum IRN »

robercik101

Jestem robercik101 18 lat mam (w kwietniu skończyłem)
Interesuje mnie informatyka, głównie tematy typu programowanie i bezpieczeństwo.
OBE zainteresowałem się przypadkiem, gdzieś w I klasie gima szukałem filmiku jak wywołać BSOD, zamiast tego znalazłem film  "Metoda OOBE Roberta Monroe".
Zainteresował mnie obrazek i w to kliknąłem. Następnie zaczęłem szukać co to jest, znalazłem 23 techniki OOBE, wydrukowałem je (częściowo). Następnego dnia próbowałem
Postanowiłem spróbować i mi się nie udało. Po kilku latach udało mi się ledwie osiągnąć 3 krótkie LD

Sanctus Diavolos

Witaj serdecznie Robercik. Dużo OBE maniaków weszło do tego tematu przez przypadek ;) Co do wyjść, trening czyni mistrza poza tym jesteś w dobrym miejscu, które z pewnością pomoże ci osiągnąć upragnione wyjście bezpośrednie :)

robercik101

Cytat: Sanctus Diavolos w Maj 13, 2013, 06:33:01 PM
które z pewnością pomoże ci osiągnąć upragnione wyjście bezpośrednie :)
Mam nadzieję :D
Rozpocząłem taki oto trening:

Rano
Zapis snu
Programowanie techniką Don Juana
Test rzeczywistości
Afirmacja "Jestem świadomy pamiętam"
Południe
Programowanie techniką Don Juana
Test rzeczywistości
Afirmacja "Jestem świadomy pamiętam"
Wieczór
Programowanie techniką Don Juana
Test rzeczywistości
Afirmacja "Jestem świadomy pamiętam"
Trening NEW
Trening wchodzenia w trans

Jak myślicie, to wystarczy, czy trzeba to jakoś wzbogacić? :D

Sanctus Diavolos

Ja od siebie polecił bym medytację,koncentrację. I jeśli na poważnie myślisz o wyjściu bezpośrednim to technika 4+1 jest najłatwiejszym sposobem na wyjście

Na stronie Instytutu jest do pobrania książka Roberta ,,Drugie Życie Poza Ciałem'', która ładnie opisuje technikę 4+1 i wiele innych rzeczy przydatnych przy praktyce wychodzenia ;)

Co do odzyskiwania świadomości w śnie, dobrym sposobem jest robienie Testów Rzeczywistości przy  wykonywaniu określonych czynności np. przy patrzeniu,która jest godzina, wkładaniu coś do kieszeni itd. Wybierz se max ze 3-4 sytuacje, przy których będziesz wykonywał Testy, w przypadku większej ilości zwariujesz. Dobrym uzupełnieniem jest także nastawianie budzika w zegarku na przypadkowe godziny dzienne i gdy zadzwoni, wykonać test. I nie denerwuj się na siebie jeśli zdarzy Ci się zapomnieć zrobić test.

Noi oczywiście chęć wyjścia. Im bardziej będziesz tego pragnął, tym łatwiej będzie Ci opuścić ciało :)

robercik101

#4
Cytat: Sanctus Diavolos w Maj 13, 2013, 07:39:52 PM
Ja od siebie polecił bym medytację,koncentrację. I jeśli na poważnie myślisz o wyjściu bezpośrednim to technika 4+1 jest najłatwiejszym sposobem na wyjście

Na stronie Instytutu jest do pobrania książka Roberta ,,Drugie Życie Poza Ciałem'', która ładnie opisuje technikę 4+1 i wiele innych rzeczy przydatnych przy praktyce wychodzenia ;)

Co do odzyskiwania świadomości w śnie, dobrym sposobem jest robienie Testów Rzeczywistości przy  wykonywaniu określonych czynności np. przy patrzeniu,która jest godzina, wkładaniu coś do kieszeni itd. Wybierz se max ze 3-4 sytuacje, przy których będziesz wykonywał Testy, w przypadku większej ilości zwariujesz. Dobrym uzupełnieniem jest także nastawianie budzika w zegarku na przypadkowe godziny dzienne i gdy zadzwoni, wykonać test. I nie denerwuj się na siebie jeśli zdarzy Ci się zapomnieć zrobić test.

Noi oczywiście chęć wyjścia. Im bardziej będziesz tego pragnął, tym łatwiej będzie Ci opuścić ciało :)
Medytacje i koncentracje też uwzglednie ;)
4+1 próbowałem, i nie miałem z tym efektów, ja próbuję też w pewne wybrane dni MILDa
Mam plany testów rzeczywistości na cały tydzień, 2 na każdy dzień.
Chęci mam i to od dawna, nawet sygnał wysłałem ;)
Próbowałem również technikę Monroe i Hemi-Sync ale też bez efektu



Sanctus Diavolos

#5
Cytat: robercik101 w Maj 13, 2013, 08:07:38 PM
Medytacje i koncentracje też uwzglednie ;)
4+1 próbowałem, i nie miałem z tym efektów, ja próbuję też w pewne wybrane dni MILDa
Mam plany testów rzeczywistości na cały tydzień, 2 na każdy dzień.
Chęci mam i to od dawna, nawet sygnał wysłałem ;)
Próbowałem również technikę Monroe i Hemi-Sync ale też bez efektu

Bo 4+1 trzeba robić, aż do skutków. Jednemu udaje się za pierwszym razem, innemu za dziesiątym. Ogólnie podsyłam do książki Roberta, a przede wszystkim zachęcam Cie do praktyki, bo w końcu Trening Czyni Mistrza

Co do Testów dwa testy w ciągu dnia to malutko. Gdy pisałem ci o testach podczas wykonywania jakiś  czynności to one są skuteczne dlatego, że wiele razy w ciągu dnia patrzysz na zegarek lub chowasz coś do kieszeni.




robercik101

Cytat: Sanctus Diavolos w Maj 13, 2013, 08:17:07 PM
Cytat: robercik101 w Maj 13, 2013, 08:07:38 PM
Medytacje i koncentracje też uwzglednie ;)
4+1 próbowałem, i nie miałem z tym efektów, ja próbuję też w pewne wybrane dni MILDa
Mam plany testów rzeczywistości na cały tydzień, 2 na każdy dzień.
Chęci mam i to od dawna, nawet sygnał wysłałem ;)
Próbowałem również technikę Monroe i Hemi-Sync ale też bez efektu

Bo 4+1 trzeba robić, aż do skutków. Jednemu udaje się za pierwszym razem, innemu za dziesiątym. Ogólnie podsyłam do książki Roberta, a przede wszystkim zachęcam Cie do praktyki, bo w końcu Trening Czyni Mistrza

Co do Testów dwa testy w ciągu dnia to malutko. Gdy pisałem ci o testach podczas wykonywania jakiś  czynności to one są skuteczne dlatego, że wiele razy w ciągu dnia patrzysz na zegarek lub chowasz coś do kieszeni.
Właśnie rozpoczynam trening, być może uwzględnie 4+1 :D
Mam tą książkę, tak samo jak wiele innych książek na ten temat ;)

Sanctus Diavolos

Polecam Ci strategię 5 % Teorii 95 % Praktyki :)

robercik101

Cytat: Sanctus Diavolos w Maj 13, 2013, 08:39:18 PM
Polecam Ci strategię 5 % Teorii 95 % Praktyki :)
Też tak myślałem, bo chyba za dużo o tym czytam i oglądam m.in powracam kilkukrtonie do trylogii Monroe i zastanawiam się czy nie był on AA ;)

Robert Noble

#9
Słuchajcie, na temat samych technik i wszystkiego, co związane z wyjściami, opisujcie w dziale OBE. Tutaj się przedstawiamy, opowiadamy swoją historię, jak trafiliśmy na forum itp.



Share via facebook Share via twitter