OOBE a sluzby specjalne...

Zaczęty przez van nelle, Sierpień 10, 2013, 11:06:30 AM

« Swiadomy sen - problem z osiagnieciem | Joga Snu »

van nelle

Nikt nie poruszyl tego tematu, a mianowicie wykorzystanie OOBE przez sluzby specjalne, wywiad wojskowy,wywiad gospodarczy itd.
Przeciez jezeli my o tym wiemy, i umiemy wychodzic z ciala to na 100% wywiad o takich zjawiskach wie, slyszal i z pewnoscia wykorzystuje do swoich celi [nie zawsze dobrych].
Ciekaw jestem jak to wykorzystuja-robia-kiedy i jak czesto, mozliwosci wykorzystania OOBE sa praktycznie ogramne [mozna praktycznie wszedzie wejsc, wszystko dokladnie obejrzec i dobrze to wykorzystac do swoich celi]. Niewidzialnym przez nikogo mozna np. poleciec do Korei pólnocnej, i wszystko podejrzec [praktycznie jest to lepsze od najlepszego agenta-szpiega razem wzietych. Sprawa nie do wykrycia, bez zadnych sladów,swiadków itp. dla wywiadu wrecz metoda idealna, malo kosztowna i przedewszystkim nie do wykrycia.
Takie sluzby jak FBI, CIA, MOSAD i inne podobne agentury napewno w jakis sposób to stosuja i wykorzystuja, tylko nie wiadomo na jaka skale. CO O TYM WSZYSTKIM SADZICIE....

zinka

widziałam na discovery, że jest to od dawna stosowane przez takie służby, jest to w miarę tanie i łatwo dostępne.
Teraz mają problem, bo muszą pracować nad metodą, jak się przed tym bronić i zabezpieczać dane, przed wglądem do nich, obcych wywiadów.

Ale wiadomo wszystkiego tak publicznie nie powiedzą, ale cos tam można wywnioskować z tego co mówią :D

Sofia

Pewnie tak się przed tym bronią jak w opowieściach np. Dicka :) Mają w swoim składzie osoby ze zdolnościami paranormalnymi, które potrafią blokować dostęp obcym energią. Oprócz tego np. jakiś jasnowidz może przewidywać dane ataki, inna osoba może je odbijać itd. Ale jak wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś kto ma większą moc i gdzieś będzie luka :)

van nelle

Cytat: Sofia w Sierpień 10, 2013, 03:16:20 PM
Pewnie tak się przed tym bronią jak w opowieściach np. Dicka :) Mają w swoim składzie osoby ze zdolnościami paranormalnymi, które potrafią blokować dostęp obcym energią. Oprócz tego np. jakiś jasnowidz może przewidywać dane ataki, inna osoba może je odbijać itd. Ale jak wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś kto ma większą moc i gdzieś będzie luka :)
Moze tak byc, tylko ciekaw jestem czy oni wogle ogarniaja ten temat.
OOBE moze byc fajna zabawa, ale tez moze byc bardzo niebezpieczne, jezeli stosuje sie je w niecnych celach.
Przeciez tzw.wyjscia z ciala sa znane od dawna, tylko nie wiadomo od kiedy spec.sluzby zainteresowaly sie tym.
Wogle ciekawy temat, szkoda ze nie ma jakies ksiazki na takie tematy, przynajmniej mnie tematyka [wywiady,szpiedzy itp. zawsze mnie intrygowaly, a jak poznalem OOBE moja wyobraznia odrazu zaczela tworzyc rózne domysly i mozliwosci w tej dziedzinie....

iconka


Stop, stop, stop, moi Drodzy!!! :o

Jeżeli jesteście w Poza, to ta rzekoma Rzeczywistość ze świata fizycznego jest niefizyczna. Inaczej nie mówilibyśmy ,,Real" i ,,Poza".
Będąc w Poza, nawet już w naszej sypialni możemy dostrzec inne przedmioty, czy meble, które nie znajdowały się przedtem w świecie fizycznym. A wiec o żadnym szpiegostwie mowy być nie może, bynajmniej. ;D

Sofia

Według tego co pisał Monroe to wydaje mi się to jak najbardziej możliwe. Można przecież być poza ciałem i słyszeć rozmowy i obserwować zdarzenia w innych miejscach, które odbywają się w realu. Było wiele takich eksperymentów. Często się potem różne fakty zgadzały :) Pamiętacie numery rysowane na szafie? Nie mówię, że zawsze wszystko się idealnie zgadza ale nie można zaprzeczyć, że takie rzeczy są możliwe.

NianiaOgg

myślę, że przeszkodą dla szpiegostwa nie fizycznego mogą być podejrzane moralnie pobudki. Tak, jak jasnowidzący nie są w stanie przewidzieć szóstki w toto lotka, tak i podróżujący myślę nie poszpiegują gospodarczo albo militarnie, bo kiedy już się znajdujemy w poza, takie sprawy przestają być dla nas priorytetowe, zauważyliście? tu można sobie knuć, albo nawet knować podle, ale tam wyda się to złe i nie poszalejemy, nie będzie nam się chciało tym zajmować.
W poza zmieniają się priorytety, to co było ważne w realu, tam przestaje nam zależeć. Oczywiście są wyjątki.
Tak sądzę.

Robert Noble

#7
Cytat: Sofia w Sierpień 12, 2013, 12:12:33 AM
Według tego co pisał Monroe to wydaje mi się to jak najbardziej możliwe. Można przecież być poza ciałem i słyszeć rozmowy i obserwować zdarzenia w innych miejscach, które odbywają się w realu. Było wiele takich eksperymentów. Często się potem różne fakty zgadzały :) Pamiętacie numery rysowane na szafie? Nie mówię, że zawsze wszystko się idealnie zgadza ale nie można zaprzeczyć, że takie rzeczy są możliwe.

Monroe potwierdzał właśnie, że weryfikacje w 100% są niemożliwe ;)
To prawda, że było wiele eksperymentów. Numery odczytane przez kobietę stały się rzekomym niezbitym dowodem na OBE. Sprawa jest skomplikowana, bo eksperyment nie był powtarzalny.

Dużo większe powodzenie w zakresie szpiegostwa ma nie OBE ale Remote viewing, ESP i jasnowidzenie. Te zjawiska nie wymagają całkowitego opuszczania ciała.

Iconka ma rację wychodząc poza ciało znajdujemy się w innej rzeczywistości. Być może, są ludzie którzy potrafią dokonywać projekcji do świata fizycznego. Z całą pewnością jeśli tak jest, to bardzo skutecznie jest to zatajane przed światem. 

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 12, 2013, 08:28:41 AM
myślę, że przeszkodą dla szpiegostwa nie fizycznego mogą być podejrzane moralnie pobudki. Tak, jak jasnowidzący nie są w stanie przewidzieć szóstki w toto lotka, tak i podróżujący myślę nie poszpiegują gospodarczo albo militarnie, bo kiedy już się znajdujemy w poza, takie sprawy przestają być dla nas priorytetowe, zauważyliście? tu można sobie knuć, albo nawet knować podle, ale tam wyda się to złe i nie poszalejemy, nie będzie nam się chciało tym zajmować.
W poza zmieniają się priorytety, to co było ważne w realu, tam przestaje nam zależeć. Oczywiście są wyjątki.
Tak sądzę.

Niania niestety nie masz racji. W poza ma się wciąż ten sam "charakter". Po wyjściu nie zmienia się osobowość (chociaż czasami są wyjątki). Jeżeli ktoś zaplanował sobie coś negatywnego to właśnie to będzie realizował. Fakt, że ktoś taki, kto wykorzystuje świat niefizyczny do szkodzenia komuś jest degeneratem duchowym.


NianiaOgg

hm... w takim razie sprostuję, że ja tak mam, plany planami, a jak wychodzę to plany zaskakująco łatwo mi się zmieniają  :P

Robert Noble

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 12, 2013, 09:22:34 PM
hm... w takim razie sprostuję, że ja tak mam, plany planami, a jak wychodzę to plany zaskakująco łatwo mi się zmieniają  :P

Niania jest to związane ze świadomością i pamięcią. Specyfikacją Poza jest to, że świadomość się zmienia w trakcie doświadczenia. Wyjścia bez wcześniejszego planu, który się realizuje to tylko taka przygoda ;)

Petro

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 12, 2013, 09:22:34 PM
hm... w takim razie sprostuję, że ja tak mam, plany planami, a jak wychodzę to plany zaskakująco łatwo mi się zmieniają  :P

No właśnie... ja też tak mam, chociaż często zdarzają mi się oobe spontaniczne, to jak wyjdę to najpierw przez "chwilę" się uspokajam, że omg omg omg wyszedłem YAY! xD  a potem lecę poszaleć a zapominam o obietnicy złożonej sobie, że jeżeli tylko wyjdę z ciała to szukam informacji o sobie...

NianiaOgg

Cytat: Petro w Sierpień 19, 2013, 07:22:04 PM

No właśnie... ja też tak mam, chociaż często zdarzają mi się oobe spontaniczne, to jak wyjdę to najpierw przez "chwilę" się uspokajam, że omg omg omg wyszedłem YAY! xD  a potem lecę poszaleć a zapominam o obietnicy złożonej sobie, że jeżeli tylko wyjdę z ciała to szukam informacji o sobie...
o to to! wszystko jednocześnie chciałabym zrobić i w efekcie kręcę się jak przysłowiowy pies za własnym ogonem :)

robercik101

Pewnie istnieje coś takiego jak policja mentalna czy jakoś tak która każdej nocy zagląda do naszych snów :D (nie oglądałem jeszcze Incepcji)

A tak naprawdę było dużo ciekawych ale ukrytych projektów dotyczących kontroli nad człowiekiem (MKULTRA) i szpiegowania ludzi na odległość RV (Remote Viewing)

Co do mojej tezy na początku to też nie wiadomo, czy służby specjalne nauczyły się wchodzić do czyichś snów, i pobierać z nich dane :D

cybershaman

klatka faradaya. Monroe o tym napisał w książce. Nie da się przez nią przejść

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka


studniarz

Witam, znam pewnego profesora, wiekowy już człek, twierdzi że w latach siedemdziesiątych był w ekipie która na zlecenie Wojska Polskiego badała użyteczność zjawisk PSI dla potrzeb szeroko pojętego wywiadu. Profesor ów był odpowiedzialny za przetestowanie radiestezji a że wówczas różdżkarzy można było spotkać  prawie wyłącznie wśród księży, toteż jeździł profesor od klasztoru do klasztoru i testował braciszków. Koniec końców po wielu eksperymentach stwierdził że to działa, jak to się wyraził ,,w promieniu do 30 m.'' i że braciszkowie w większości ,,naciągali" ale były wśród nich też perełki. Wspomniał też o innych takich jak on, specjalistach (jest geofizykiem ) lecz innego profilu, którzy badali między innymi telepatię. Wyobraźcie sobie okręt podwodny zanurzony na dnie Morza Bałtyckiego z telepatą odbiornikiem i drugim który nadawał na jakimś podpoziomie w Pałacu Kultury w Warszawie, gdzie mieli swoją siedzibę. Takie to rzeczy działy się ongiś a dziś to kto wie ? 




Share via facebook Share via twitter