Książka - Nicholls Graham - Doświadczenia poza ciałem...

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 12, 2013, 08:30:22 PM

« Wiedza Huny_3_Przygotowanie do modlitwy | Książka: "Ciało astralne"- Arthur E. Powell »

Robert Noble

Na naszym polskim rynku pojawiła się nowa pozycja książkowa: "Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych", autorem jest Nicholls Graham.

Pamiętam, że na jakimś serwisie czytałem recenzję książki i zaciekawiła mnie metoda związana z deprywacją sensoryczną.

Fajnie jakby ktoś zechciał się podzielić opinią na temat samej książki, a także na temat metod opisywanych przez autora.

Poniżej okładka książki:


Sanctus Diavolos

Zamówiona ! 

Jak już przyjdzie i ją przerobie to napiszę recenzję ;)

Robert Noble

#2
Super Sanctus, Twoje recenzje są bardzo dobre. Przerób książkę powoli, na spokojnie. Ja niebawem mam dostać książkę o DMT, też coś napiszę jak przeczytam.

robercik101


Havana

Zamówiłam wczoraj, ale i tak będzie musiała poczekać w kolejce do czytania  :)

Robert Noble

#5
Ja bardzo często mam tak, że jak czytam jakąś książkę to pojawia się kolejna, chcę czytać obydwie, ale w między czasie pojawia się już trzecia. Z każdej po trochu skubię :) Ale faktycznie trzeba siąść na spokojnie z jedną pozycją i przerobić ją na spokojnie, nie lecieć po łebkach, byle tylko szybko skończyć czytanie ;)

EosCris

No i jak Słonka, przeczytaliście książeczki ????? Pozdzielić się wiedzą jaką uzyskaliście :D

Robert Noble


NianiaOgg

przeczytał ktoś? warta uwagi?
jest może ta książka w formie e-booka?

Robert Noble

Jest tylko próbka książki Doświadczenia poza ciałem w pdfie. Jakoś ta pozycja mnie ciągle unika. Nikt z forumowiczów nie określił jasno czy książka jest warta uwagi. Tytuł jest bardzo interesujący, ale już natrafiałem na interesujące tytuły książek, które okazywały się niezłymi gniotami ;) No to jak to w końcu jest z tą książką? Kto czytał niech zabierze głos.

Linek

Kurcze.. zabieram się za ten tytuł już od dłuższego czasu... Ale zawsze kiedy chce sobie coś na te tematy poczytać to sięgam po Sztukę śnienia lub książki R. Monroe mimo, że czytałem to już wiele razy. Choć przeglądając ją da się zauważyć parę ciekawych rzeczy. Jest np. jest poruszony temat biofeedback'u.

zinka

Skusiłam się na kupno tej książki i stwierdzam, że nie ma w niej nic, co chcielibyście wiedzieć a czego nie wiedzieliście wcześniej. Opisane są metody, wizualizacyjne, medytacyjne, afirmacyjne, dzwiękowe, przerywanego snu itd.  ale to i tak tylko tak z grubsza jest opisane. :(
Książka jest pisana bardziej pod kątem naukowym niż doświadczalnym.

To tylko moja opinia  ;)

Robert Noble

Dzięki Zinka :) Wezmę Twoją opinię pod uwagę, jako, że mamy podobne gusta :)

Linek gdzieś Ty o tym biofeedbacku czytał ? :)

Linek

W tej książce gdzieś tam jest o tym wzmianka. Nie wiem teraz gdzie dokładnie. Tak jak piszę przy przeglądaniu się na to natknąłem.

zinka

W książce jest wzmianka o takich urządzeniach jak neurofeedback i biofedbeck, że mogą przynieść wiele korzyści przy osiaganiu odmiennych stanów świadomości, bo metody wykorzystujące dudnienie różnicowe są bardzo skuteczne i śmiało można z nich skorzystać.  ;D


Share via facebook Share via twitter