Cień?

Zaczęty przez Margot, Marzec 17, 2016, 11:55:06 PM

« Struktury Ego - WIZYTY W TOALECIE SA ZBOCZENIEM (uwaga odlot) | Gdzie kupujecie biżuterię? »

Margot

Witam.

Nie za bardzo wiedziałam gdzie powinnam podpiąć ten temat, więc wybrałam Offtopic, aby nie robić niepotrzebnego zamieszania.

Przydarzyła mi się ostatnio dość dziwna sytuacja i postanowiłam się nią podzielić.

Otóż wracałam ostatnio do domu późną nocą (była może druga). Idę spokojnie, nigdzie mi się nie spieszy, muzyczka cicho gra z telefonu w mojej kieszeni (nie miałam słuchawek, ale też nie puszczałam jej zbyt głośno, aby nie obudzić mieszkańców). Przed wejściem do parku, który jest skrótem do mojego domu, postanowiłam wyłączyć muzykę, ponieważ miałam dziwne przeczucie, że coś się stanie.

Tak też zrobiłam.

W pewnym momencie park rozszerza się na wielką polanę. Przeszyło mnie dziwne wrażenie bycia obserwowanym i po prawej stronie zobaczyłam w oddali ciemną postać. Nie przejęłam się tym, ponieważ park dość popularny, może ktoś wyprowadzał pieska na spacer, lub ktoś też na skróty postanowił wracać. Jednak postanowiłam nie spuszczać wzroku z tej postaci i w miarę jak szłam ona zostawała w tyle. Po chwili zaczęła iść równolegle do mnie, aby po jakiejś minucie przyspieszyć niewyobrażalnie i zniknąć między drzewami (żaden człowiek nie jest w stanie tak szybko biec).

Dość intrygujące.

Może ktoś ma jakąś teorię czym to było?

Myślałam na początku o czymś w rodzaju Człowieka Cienia, ale zawsze mi się wydawało, że są oni tylko widoczni "kątem oka" i szybko znikają.

zinka

Rzeczywiście intrygujące. Ta postać, to taka fizyczna ci się wydawała, czy raczej tak jak ją nazwałaś, cień bez materii ?

studentn

Może to być również demon po zaplate...

Negai

Żadne tam demony :P Moja babcia widziała podobne rzeczy, możliwe że był to jakiś duch czy coś. Chociaż osobiście postrzegałam je bardziej jako jasne postacie i dość wyraźne a nie cienie :P Ale możliwe że po prostu nie miałaś na tyle głębokiej fazy by zobaczyć go dokładniej więc ukazał Ci sie tak. Ale myślę że nie ma co sie bać :) 

studentn

Stawiam na ,,trzecie oko" z tym można się urodzić,ale też bardziej wydaje sie jak otworzylas?

Wiatr1000

Kto jeszcze w demony wierzy? ???

moja babcia wracając przez pola też widziała jak cień się poruszał. Ludzie mówili, że często tamtędy jak wracali takie coś było :P I jej mama ją ostrzegała a sobie skrót zrobiła ;)

Neguś owszem. Jasne postacie. Ja w biały dzień widziałem ducha swej prababci, czyli osoby która wyżej ostrzegała babcię :P Też mi coś kazało na cmentarzu skierować uwagę w lewo w stronę nagrobków. Jednak to było wyraźne zobaczenie.


Share via facebook Share via twitter