Potrzebuję pomocy..

Zaczęty przez xkom AGO Aspect, Kwiecień 25, 2020, 08:37:50 PM

« Badanie dotyczące zaangażowanej wizualizacji | Rzeki & śnienie .. (z Yuku ) »

xkom AGO Aspect

Hej.. 
Dzisiaj walczyłem w grze o awans do ligi mistrzów. 
Liga mistrzów odblokowuje eventy o puli 2 mln dolarów.

Nie ukrywam, że byłem mega blisko. 
W ostatnim meczu który dał by awans do tej ligi spotkałem fatalnego przeciwnika. Ledwo co ogarniał, niewiem Skąd się znalazł taki gracz w mej lidze.
Wiedziałem, że muszę go zlikwidować. Na początku szło mi dobrze ale później sytuacja wysmkneła się z pod kontroli. Przeciwnik mi uciekł. Musiałem go gonić. Już byłem wtedy mega zestresowany. Popełniłem pierwszy bardzo poważny błąd. Źle redukowałem Wysokość.  Kiedy przeciwnik się zamknął ja niewiem dlaczego wszedłem do niego zamiast go trzymać. Zaczełem do niego strzelać.. Nic nie trafiłem. Zabił mnie a ja spadłem z krzesła. Do teraz nie mogę się odtrzasnąć. Trzęsą mi się ręce..

Do czego zamierzam. Czy macie sposoby jak pokonać stres podczas sytuacji której wymagamy koncentracji?
Byłem Tak zestresowany, że nie mogłem utrzynać myszki.
Pozdrawiam oraz z góry dzięki za pomoc 

Robert Noble

Chętnie bym pomógł ale musiałbym wiedzieć o czym konkretnie tutaj piszesz. Tak naprawdę to nie wiadomo czy opisujesz zdarzenie z reala czy jakieś ze snu :) Jaka gra, na czym polega rozgrywka, itd.
Oczywiście, że są sposoby na stres!

xkom AGO Aspect

Cytat: Robert Noble w Kwiecień 26, 2020, 02:35:07 PM
Chętnie bym pomógł ale musiałbym wiedzieć o czym konkretnie tutaj piszesz. Tak naprawdę to nie wiadomo czy opisujesz zdarzenie z reala czy jakieś ze snu :) Jaka gra, na czym polega rozgrywka, itd.
Oczywiście, że są sposoby na stres!

Witaj, 
Zdarzenie było z reala. Gra fortnite, rozgrywka polega na pokonaniu przeciwnika. 
Gdy staję do bitwy w przeciwnikiem bardzo się stresuję oraz bardzo drga mi ręka. 
Masz jakieś sposoby aby zachować zimną głowę w sytuacjach bardzo stresowych?

2. Siema Robert jak tam oobe? xD Miałeś coś ostatnio? Ja klapa jak zwykle ;]
Pozdrawiam!! :) 

kamil

#3
Szklanka czystej wódki i paczka czerwonych Marlboro 😋 a tak na poważnie to z tego co piszesz problem zaczął się w momencie kiedy twój przeciwnik zaczął Ci uciekać, czyli coś zaczęło iść nie po twojej myśli przed tym wydarzeniem poniekąd kontrolowałeś sytuację jak sam stwierdziłeś. Więc może nie tyle stres a to, że jesteś niecierpliwy i w sytuacji kiedy coś nie idzie po twojej myśli zaczynasz się denerwować i wkracza w twoje zachowanie lekka panika.

Spokój i opanowanie to często klucz do sukcesu. Być może nie jesteś też pewny do końca swoich umiejętności w tej grze, może musisz trochę jeszcze potrenować a w sytuacjach jak ta która opisałeś zachowasz zimna krew i doprowadzisz sprawę następnym razem do końca.

Możesz też być rozkojarzony. Na to zwyczajnie na świecie pomaga witamina C. Sok pomarańczowy. Dwie szklanki dziennie - u mnie to działa.



xkom AGO Aspect

Cytat: kamil w Czerwiec 27, 2020, 04:07:18 PM
Szklanka czystej wódki i paczka czerwonych Marlboro 😋 a tak na poważnie to z tego co piszesz problem zaczął się w momencie kiedy twój przeciwnik zaczął Ci uciekać, czyli coś zaczęło iść nie po twojej myśli przed tym wydarzeniem poniekąd kontrolowałeś sytuację jak sam stwierdziłeś. Więc może nie tyle stres a to, że jesteś niecierpliwy i w sytuacji kiedy coś nie idzie po twojej myśli zaczynasz się denerwować i wkracza w twoje zachowanie lekka panika.

Spokój i opanowanie to często klucz do sukcesu. Być może nie jesteś też pewny do końca swoich umiejętności w tej grze, może musisz trochę jeszcze potrenować a w sytuacjach jak ta która opisałeś zachowasz zimna krew i doprowadzisz sprawę następnym razem do końca.

Możesz też być rozkojarzony. Na to zwyczajnie na świecie pomaga witamina C. Sok pomarańczowy. Dwie szklanki dziennie - u mnie to działa.
Witaj.. :) 
Swój stres uspokoiłem- nie byłem pewny umiejętności w grze.Teraz   jest o wiele lepiej.


p.s. 
Mam 16 lat I jestem uczniem w najbardziej palącej szkole.. coś na styl liceum batorego w Warszawie. ten sam poziom.. tylko, że u nas komuna.. 

Słyszałem, że szukasz porad o OOBE. Pod względem teoretyki jestem najlepszy w PL.. :)
W czym mogę pomóc? 


Share via facebook Share via twitter