Instytut Roberta Noble

Robert Noble

W tym wątku chciałbym, abyśmy umieszczali motywujące materiały związane z uprawianiem sportu. Przeglądając zasoby internetu dość często natrafiam na filmy, które potrafią mnie zmobilizować. Niektóre, szokują tym, że człowiek potrafi być tak sprawny fizycznie.

Niektóre filmy mogą powodować, że nasza samoocena ulegnie znacznemu pogorszeniu. Nie mniej uważam, że należy uzmysłowić sobie, że można osiągnąć bardzo wiele i że najważniejsze jest nasze nastawienie psychiczne.

Na początek coś z kategorii Parkour


Robert Noble

#1
A teraz coś z kategorii Kalisteniki ;)

A tak z ciekawostki to pan przedstawiony na filmie podobno jest weganem.



zinka

#2

no kurde, nieźle im idzie  ???

zinka

#3

zajęcia z zumby  ;)

Linek

Po filmiku z tym Frankiem Medrano podwoiłem dzienny wysiłek i zastanawiam się nad dietą wegańską o ile to prawda co gada Robert :D

Robert Noble

Haha Linek działaj, działaj, tylko się nie przetrenuj! Co do weganizmu to nie jest takie chop siup. Wypadałoby raczej zacząć od diety wegetariańskiej ;)

Linek

Wegetarianizm to już praktycznie wprowadziłem :D Dwa razy w tygodniu jadam mięsko ;p Raz w niedziele dla uzupełnienia tłuszczy i białek, raz w piątek dla zasady  >:D
Weganizm jest na razie dla mnie jeszcze zbyt mocnym "wyrzeczeniem" choć może w końcu to do mnie przyjdzie kiedyś.
Pociąg do wegetarianizmu przyszedł nagle znikąd jakby ciało sobie tego zażyczyło. Nie, że zrobiło mi się żal zwierząt czy coś bo twierdzę iż taki jest świat gdzie są drapieżnicy i ofiary tylko po prostu nagle coś się zaczęło zmieniać i proces ciągle trwa.
Jak całkiem przejdę na wegetarianizm to myślę, że poważnie będę myślał o diecie wegańskiej.

arthur_77

#7
Zacznę od brzuszków na początek :)

arthur_77

#8
Zmiana ciała w 15 tygodni :)

Robert Noble

Haha przewidziałem to, że będzie w tym wątku wstawiony filmik z hannibalem :D Jak tak go sobie oglądam to mentalnie ćwiczę razem z nim. Początkowo oburzyłem się, że nie ma takich fajnych rurek blisko mojego miejsca zamieszkania, do czasu, jak Hannibal zaczął ćwiczyć na drzewie...

Robert Noble

#10
Polecam obejrzeć film z transformacji pewnego młodego człowieka :)

Warto wsłuchać się w to co ma do powiedzenia. Język prosty, dosadny ale właśnie taki ma być by coś do niektórych dotarło...


EosCris

No dzięki Roberto :) Filmik spox i kolo też niezły! Co to znaczy dyscyplina ::) 

Świetlisty

Też postanowiłem co niektórych, niezdecydowanych zmotywować ... :)
Pomimo podeszłego wieku, poziom na dzień dzisiejszy u mnie jest taki, że w ciągu 1 godziny wykonuję 700 pompek :) . Przedwczoraj zrobiłem też inny test ... przez 30 minut zrobiłem 500 pompek, puls po zakończeniu 146 / min.
Zatem do dzieła ! :) Mam nadzieję, że ktoś z podobnym wynikiem tu do mnie dołączy :)
Pozdrawiam <sun>

Robert Noble

Świetlisty chcesz mi powiedzieć, że zrobiłeś 146 pompek w minutę i po zakończeniu testu trwającego 30 min w którym zrobiłeś 500 ???

W jakich seriach robisz te pompki, jak one są dokładne, gdzie filmik ?

Świetlisty

Cytat: Robert Noble w Marzec 04, 2015, 12:22:36 PM
Świetlisty chcesz mi powiedzieć, że zrobiłeś 146 pompek w minutę i po zakończeniu testu trwającego 30 min w którym zrobiłeś 500 ???

W jakich seriach robisz te pompki, jak one są dokładne, gdzie filmik ?
Trochę źle odczytałeś Robercie ...
Przez 30 minut zrobiłem 500 pompek. Zbadałem puls bezpośrednio po zakończeniu ćwiczenia, wynik :146 uderzeń na minutę.
Pompki robię dokładnie, głębokość ugięcia ramię/przedramię 90 stopni po 20 pompek w serii.
Wykonanie 20 pompek zajmuje mi 15 sekund.
Pierwsze 5 serii  z przerwą co 30 sekund.
Kolejne 3 serie co 45 sekund.
Kolejne 7 serii co 60 sekund.
Kolejne 10 serii co 75 sekund.
To w przypadku testu 500 pompek/30 minut.

W przypadku normalnego treningu 700pompek/ 60 minut:
Pierwsze 5 serii co 30 sekund.
Kolejne 3 serie co 45 sekund
Kolejne 2 serie co 60 sekund
Kolejne 5 serii co 75 sekund
Kolejne 5 serii co 90 sekund
Kolejne 10 serii co 105 sekund
i ostatnie 5 serii co 120 sekund.

Tak to wygląda w moim przypadku, ale każdy organizm ma inna wydolność i nie u każdego mój system musi się sprawdzić :)
Do dzieła Robercie !... czekam na dobre wieści z treningów :)


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble