Witajcie!

Zaczęty przez Nigashar Altarion, Grudzień 30, 2013, 01:34:03 PM

« Witam | Witam wszystkich »

Nigashar Altarion

Witajcie, podróżnicy i wszyscy mniej i bardziej doświadczeni!

Dzięki użytkowniczce Sofia (pozdrawiam :) ) znalazłem się na tym forum, gdzie, wydaje mi się, będę mógł poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nowo poznanymi wiadomościami o Astralu.
Nazywam się Kuba i mam 16 lat. Zjawiskiem podróży poza ciało interesuję się od 2011 roku. Jestem trochę leniwy, toteż głównie wychodzę przy pomocy podróży mentalnych i LD, których miałem już bardzo wiele. Zdążyłem nawet zainteresować podróżami kilku swoich znajomych. Ostatnio miałem pewien okres "zastoju", dopiero kilkanaście tygodni temu zacząłem po prawie roku próby wyjścia. Moi Niefizyczni Przyjaciele bardzo mi pomagają w odkrywaniu tego nowego świata.

Mam nadzieję, że wiele się od Was, drodzy forumowicze, nauczę. Chciałbym serdecznie się z wami przywitać i wyrazić nadzieję, że zostanę tu ciepło przyjęty.

Pozdrowienia!
Kuba

Linek

Witaj Kuba :) Myślę, że na pewno coś wyniesiesz z tego forum ;)

Sofia

O super, że jesteś Kuba :) Z pewnością będziesz ciepło przyjęty bo fajne duszyczki mamy tu na forum:) Z niecierpliwością czekamy na opisy twoich wyjść :)

zinka

witaj

skoro nie ma zimy tylko wiosna, to wypadałoby ciepło i wiosennie kolegę przyjąć  ;)

Robert Noble

Kuba, miło nam gościć Cię na forum.

Pozdrawiam


EosCris

Witaj Kuba :) Miło Cię powitać :)

Nigashar Altarion

Bardzo dziękuję za tak miłe powitanie :)


Share via facebook Share via twitter