OOBE ŚCIEŻKA SERCA

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 13, 2015, 12:19:58 PM

« Książka: "Tybetańska Joga Snu i Śnienia" - Tenzin Wangyal Rinpocze | OOBE. Lęk Pierwotny - książka »

Robert Noble

Witajcie ponownie! Produkcja książki zaczyna nabierać tempa i już pojawił się tekst, który będzie widniał na tylnej okładce:

"Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w prawym kierunku. Czułem się jak na kolejce górskiej, było to tak intensywne doznanie, że nie wyobrażam sobie niczego mocniejszego! Praktykując OBE zawsze dążyłem do tego, by mieć mocne wrażenia, takie, jakich nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić. Tym razem otrzymałem coś, co było najmocniejszym fajerwerkiem w całym wszechświecie..."


Najnowsza książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika ,,OOBE. Drugie życie poza ciałem" to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.

,,OOBE. Ścieżka Serca" to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc...

Robert Noble

Pojawiła się zapowiedź książki na stronach wydawnictwa Illuminatio: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/oobe-sciezka-serca/
Premiera przewidziana jest na wakacje, wstępnie lipiec 2016r.

Robert Noble

Książka OOBE. Ścieżka Serca zmienia wydawcę bo gdybym miał czekać to pewnie bym się nie doczekał. Tak więc oficjalnie wydawcą zostaje Instytut Roberta Noble, a książka najprawdopodobniej pojawi się już w połowie sierpnia 2016.

Robert Noble

Wszystko idzie zgodnie z planem i odkąd przejąłem pełną pałeczkę sprawy posuwają się do przodu. Obecnie maszyny zostały uruchomione i rozpoczęła się produkcja. Niebawem powinny pojawić się zdjęcia z produkcji. Przewidywany termin wydania to 9 sierpnia.

Niektórzy pytają mnie czy będę organizował jakiś wieczór autorski. Oczywiście nie ma problemu, zapraszam do Ostrowa :) Osoby chętne do zrecenzowania książki proszone są o kontakt ze mną na priv.

Robert Noble


Robert Noble

9 sierpnia będę rozsyłał książki do osób, które rezerwowały i wpłacały pieniądze. Napisałem, że przedsprzedaż książki w korzystniejszej cenie potrwa do 10 sierpnia i już nie będę kombinować. Tak więc pozostały 3 dni na zakup w promocyjnej cenie.

Robert Noble

Witajcie,

chciałbym się z Wami podzielić najnowszymi informacjami dotyczącymi książki OOBE.ŚCIEŻKA SERCA. Jak zapowiadałem wcześniej dzisiaj miałem zacząć rozsyłać pierwsze egzemplarze. Niestety okazało się, że książki które do mnie dotarły zostały wydrukowane z błędami! W związku z zaistniałą sytuacją cały nakład musi być wydrukowany raz jeszcze! Spowoduje to opóźnienie w czasie. (według wstępnych obliczeń ok 10-12 dni). Nie tak to miało wyglądać, ale jak widać życie pisze różne scenariusze.

Przepraszam za tą obsuwę i proszę Was o cierpliwość.

NianiaOgg

a  to pech, liczyłam na ciekawą lekturę na wywczasach  :(

EosCris

No były błędy jak diabli :( ja nie wiem jak to w.ogole możliwe :o dla mnie jest to dziwne, że nie ma tam czegoś takiego jak kontrola jakości: ::)

zinka

Jak się objawiały te błędy, musiały być bardzo widoczne, skoro od razu rzuciły wam się w oczy i zareagowaliście ::)

Robert Noble

Ogólnie to wyglądało jakby im się czcionki pokićkały. W dodatku pojawił się też problem z okładką, więc w takiej wersji nie można było dać książki czytelnikom. Obecnie trwa ponowny druk całego nakładu i ma to zająć według drukarni 10 dni roboczych.

Zgłasza się sporo osób, które chcą nabyć książkę w promocyjnej cenie. Przedsprzedaż na takich warunkach była planowana tylko do 10 sierpnia, ale z powodu iż trwa kolejny druk nakładu postanowiłem przedłużyć ten termin do 26 sierpnia.

Zatem promocja -10 zł trwa do 26 sierpnia!

NianiaOgg

No trudno się mówi, poczekam. Mam nadzieję, że w tej sytuacji pogoda nad morzem nam dopisze i nie będzie czasu na lektury ;)

Robert Noble

Niania pogoda z pewnością dopisze :) Szykuj się na rybkę i gofry :) Po przyjeździe będzie co czytać :)

NianiaOgg


EosCris

Błędy w druku były takie że nic nie można było przeczytać :/ połowy trzeba było się domyślić ! Kurka rurka .... Ja też liczyłam na lekturę :( a muszę się uzbroić w cierpliwość :-*


Share via facebook Share via twitter