Instytut Roberta Noble

Wstawianie filmów i plików graficznych w postach

Zaczęty przez Robert Noble, Grudzień 03, 2013, 07:51:29 PM

« Wygląd forum | Gdzie ma znajdować się forumowy CZAT? »

Robert Noble

Dużo nowych użytkowników forum ma problemy, aby wstawiać filmy z yt czy też grafiki. W związku z tym przedstawiam poniżej krótki instruktarz:

1. Wstawianie filmu youtube:

Aby wstawić film w poście wpisujemy adres pomiędzy znaczniki [youtube]
Można to wpisywać ręcznie czyli [ youtube] tutaj adres do filmu [ /youtube] oczywiście bez żadnych spacji lub skorzystać z ikonki YouTube widniejącej pod opcją rozmiaru czcionki.

2. Wstawianie grafiki:

Sytuacja jest podobna do powyższej z tymże wpisujemy inne znaczniki:[ img] adres.do.obrazka [/img]
Wstawienie znaczników piszemy ręcznie lub korzystamy z opcji "umieść obrazek" znajdującej się pod opcją pogrubiania tekstu B


Robert Noble

Wydaje mi się, że wstawianie filmów z yt ciągle pozostaje takie samo. Dajcie znać jeśli się mylę.

Robert Noble

Ok dzięki Bartkowi udało się wywnioskować, że niektóre filmy, które uważaliśmy za stracone na forum są jednak dostępne. Widzę, że coś się pozmieniało i filmy yt widoczne są tylko jeśli wstawiamy je za pomocą przycisku YouTube, który jest widoczny w panelu tworzenia wiadomości (kolorek biało czerwony). Postaram się jakoś ręcznie pozmieniać w starych postach i odzyskać niektóre filmiki.

EosCris

ale że co ? nie działało? no to ja wiedziałam, że trzeba z tym YT wstawiać :D

Robert Noble

Cytat: EosCris w Październik 04, 2023, 10:11:59 AMale że co ? nie działało? no to ja wiedziałam, że trzeba z tym YT wstawiać :D

Kiedyś wystarczyło wkleić adres filmu i wstawiać te znaczniki
. Niektóre stare filmy są tak wstawione i forum je wyświetla, że są, tyle że nie idzie ich odtworzyć (pojawia się błąd). Myślałem, że to kwestia tego, że film jest już niedostępny na yt, ale wychodzi na to, że tych niedostępnych wcale tak dużo nie ma.

kynek


Robert Noble

Właśnie tylko tym skrótem idzie wstawić filmik. Inne metody już nie działają.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble