Sprawy Techniczne

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 12, 2013, 01:44:24 PM

« Swiadomy sen - problem z osiagnieciem | Wygląd forum »

Linek

Zajrzyj Ola do swojego profilu. Tam zobaczysz taki link do skopiowania (Referral Link) a nad nim licznik osób, które zaciągnęłaś do instytutu.

EosCris

DZięki Linek, już znalazłam :)

Robert Noble

Haha zaciąganie na forum to niezbyt dobre określenie. Po prostu można kogoś zaprosić wysyłając linka referującego zamiast zwykłego adresu, taki oto bajer :)

Robert Noble

Na forum zostały udostępnione nowe działy w Badania/Experymenty są to: RedEye wraz z trzema podkategoriami, Techniki oraz Farmakologia/Zielarstwo.

To tej kategorii zostały również przeniesione Doświadczenia załogi IRN.

Robert Noble

Jako, że powstał osobny dział z opiniami na temat RedEye'a część wątków zostało przeniesionych z działu Psychodeliki/wspomagacze.

Jeżeli zwrócisz uwagę, że jakiś wątek powinien być przeniesiony do innego działu to zgłoś to moderatorowi albo administratorowi forum :) Porządek w działach jest niezbędny, aby przyjemniej korzystać z forum.

Robert Noble

Niebawem forum czeka przeprowadzka na inny serwer. Zmieniamy hosting i być może z tego powodu będą jakieś problemy ze stroną, coś się wysypie, coś może nie działać, a być może nikt nawet nie zauważy żadnych niedogodności. Gdy już strona będzie przeniesiona z pewnością odczujemy różnicę w działaniu forum, gdyż jak wiemy ostatnio nieźle zamulało.

Robert Noble

Strona forum została w pełni przeniesiona na inny hosting. Obecnie testujemy nową wersję czata.

Robert Noble

#67
Nasze forum wzbogaciło się dzisiaj o nową modyfikację! Z pewnością każdy zauważy zmianę, gdy zacznie pisać posta :)



O modyfikacji można poczytać na stronie: http://www.smfpacks.com/wysiwyg

Najistotniejszymi zmianami według mnie, jest funkcja justowania tekstu i widok natychmiastowy naniesionych zmian np. pogrubienie tekstu, zmiana koloru itp. nie trzeba będzie co chwilę klikać przycisku "podgląd". Fajną funkcja jest rozszerzenie okna na cały ekran (te 4 zielone strzałki).

Robert Noble

Zainstalowałem nowy dodatek na forum dzięki któremu nieprzeczytane (nowe) tematy są lepiej widoczne. Podświetlają się na kolorek niebiesko-stalowy :) Mam nadzieję, że teraz nic nowego nie umknie naszej uwadze :) 

Robert Noble

Zaktualizowałem Forum do najnowszej wersji silnika smf 2.0.8.

Nasze forum jest już bardzo bogate w wszelakie udogodnienia :) Jeśli jest coś co może nam uprzyjemniać użytkowanie to warto to mieć zainstalowane.

Zauważyłem, że czasami jest problem z dostrzeżeniem czy otrzymaliśmy prywatną wiadomość.
Postanowiłem więc wgrać modyfikację, która wyświetla nam na górze forum widoczną informację (na zielonym tle), że ktoś wysłał nam wiadomość prywatną. Dzięki temu nic nie umknie naszej uwadze :)

Robert Noble

Forum zaktualizowane do najnowszej wersji 2.0.9.

zinka

#71
     

na Mikołaja i na świeta czas ;D


Ola podoba Ci się ta emota ? ;D



Robert Noble

Dzisiaj myślałem o tym aby wgrać świąteczne emotikony, no i proszę Zinka znowu telepatycznie coś wychwyciłaś. Jak macie jakiś ciekawy zestaw to dajcie znać. Chyba, że znowu zdacie się na mój gust. :)

EosCris

Zinia! są w deche!!!! :D ja chce mikołaja :D  O:-)

zinka



Share via facebook Share via twitter