Eksperyment 1 - Jasnowidzenie/Telepatia

Zaczęty przez Robert Noble, Październik 02, 2013, 11:26:14 AM

« Życie po życiu | Oświadczenie w sprawie kolejnego odrodzenia. »

Robert Noble

W momencie kiedy miałem robione zdjęcie pies żył i miał się dobrze :) Był w całkiem dobrej kondycji. Ale szukamy informacji na zdjęciu, a to zupełnie inna kategoria.

zinka

Widać nie odbierali zawartości zdjęcia, tylko zawartość twoich myśli o psie.  ;D


a jaki kolor miał ten pies, jak wyglądał?

Robert Noble

Celem eksperymentu było odebranie moich myśli na temat tego co znajduje się na zdjęciu. Jestem ciekaw kto z uczestników świadomie robił coś w tym kierunku. Jestem pewien, że moje myśli w czasie kiedy miałem robione zdjęcie nie dotyczyły mojego psa.

Ale dla ciekawostki powiem, że był to mały kundelek o maści: czarny podpalany, z pięknym białym krawatem. 

arthur_77

W tym przypadku raczej wszyscy skupili się na zawartosci koperty a nie na Twoich myślach. Dlatego właśnie bardziej był to eksperyment z zakresu jasnowidzenia/prekognicji.

Robert Noble

Tak masz rację Artur :) Właśnie taki zakres obejmowało to doświadczenie. Ale jak już wspomniałem metod na uzyskanie informacji jest kilka, między innymi łączność telepatyczna z osobą, która wie co jest na zdjęciu, a niekoniecznie łączność z samym zdjęciem :)

yogiccp

#20
Kochani,eksperyment piękny-ale, naginanie  prze różnistych,demagogicznych teorii,-pyszne-moc w tych wypowiedziach, po prostu mnie nokautuje i wyrywa z butów.Szkoda że to tylko 0 trafień. :( Nie naciągajmy gumy od majtek-bo nie na tym polegają tego typu doświadczenia. to moje osobiste zdanie, które z góry potępiam.
Przepraszam że Wam nie słodzę -ale cierpię na chroniczny brak wazeliny. :(kubeł zimnej wody wg. Makarenki jest dobrą metodą która prowadzi do celu ;D ) i nie ma wpływu na ezoterykę .(świat istot nie materialnych,duchów,planu astralnego,jażni, kolejnych etapów{bram śnienia}w OObe czy LD.)

Robert Noble

Każdy wyraża swoją opinię, niektórzy widzieli w tym eksperymencie coś co ich zaciekawiło. Osobiście nie lubię naciąganych teorii, ale wiem jak działa umysł, wiem, że istnieje coś takiego jak symbolika i określona interpretacja. Trudno jest, aby po pierwszym eksperymencie umieć ją odczytywać ;)

Mnie najbardziej urzekła wizja Zinki, Butelka napełniona i pusta. Kształtem ewidentnie przypomina budynek, a to, że pusta pusta, no cóż - budynek już nie istnieje...

Zastanawiam się jak można patrzeć na zdjęcie budynku i zobaczyć, że on już tam nie stoi. Symbolika pustej butelki jest ewidentna. Yogi pamiętaj. że celem eksperymentu była nie tylko próba uzyskania konkretnych trafień, ale też wspólna zabawa.


arthur_77

Jasne że wszystkie "wyjaśnienia" to tylko nasze teorie :) Nie ma się czego spodziewać po pierwszej próbie zrobionej w sumie w formie zabawy. A że umysł posługuje się często symbolami to fakt.

zinka

#23
Oczywiście, że umysł posługuje się symboliką  <ok>







Share via facebook Share via twitter