M.Tumi

Zaczęty przez m.tumi, Maj 31, 2014, 01:15:28 AM

« relaxed | Siemanko :) »

m.tumi

Witajcie  wszyscy drodzy użytkownicy!

O sobie:

Maciej, lat 30, śniący  świadomie od 15 lat. Zawodowo elektronik, znający się  także na elektryce sieciowej i
informatyce, trochę programowaniu.

Tematycznie:

Świadomego śnienia uczyłem się sam, w oparciu o doświadczenia Roberta Monroe. Ponadto studiowałem
biografię Caycyego, Ossowieckiego, Nostroadamusa....
Poza w/w z tematów pokrewnych zajmowałem się studiowaniem Kabały, Biblii, Koranu, dzieł L. E. Stefańskiego,
książek H. Silvy, metod Reiki, ze źródeł zaś Indyjskich Vimanika Shastra przeczytana w całości w oryginale
sanskrytu. Ponadto kilka dzieł Dalaj Lamy.

Aktywność:

Dotychczasowa spora aktywność na forach i-sen, oraz psajko.


Osiągnięcia senne:

Rozumienie większości snów, jasnowidzenie, umiejętność życzeniowego spełniania życzeń
dzięki mocy podświadomości

EosCris

Witaj Maćku :)

Bardzo miło mi Ciebie powitać na naszym forum :)
Z chęcią poczytam Twoje wpisy i dowiem się czegoś nowego.
Zachęcam Cię Macieju do dzielenia sie z nami swoim doświadczeniem.

Pozdrawiam
Alex

zinka

Witaj

Fajne osiągnięcia, a co to takiego psajko ::)

Robert Noble

Witamy Cię Maciej na Forum, w końcu nas odwiedziłeś ;)

Do poczytania!


Zinka "Psajko" to forum tematyczne związane ze świadomym śnieniem :D



zinka

hmmm, w życiu bym na to nie wpadła :)

m.tumi

Robercie, no przecież nie zostawiłbym Was kochanych, szczególnie że większość forów jest ukierunkowanych na
fizykę... Czyli oni najchętniej by chcieli zmacać senną postać by wiedzieć że istnieje...:P

Dzięki Aleksandra, dzięki zina:)

Zapraszam też chętnych którzy albo zgadzają się na wykorzystanie ich cytatów w mojej powstającej książce
albo chcieli by sami dorzucić jakiś własny tekst szerszy, lub uwagi...

Serdecznie też proszę takie osoby o kontakt na priv z Robertem lub ze mną, osoby te dostaną informację
bliższe o temacie, oraz częściowe wypisy z książki by wiedziały czego się trzymać.
Koordynatorem wszystkiego jest oczywiście Robert, a książka zostałaby wydana pod szyldem IRN.
Osobiście gdyby Robert uczynił mnie autorem (wszak posiadam ok 250 stron zapisanego tekstu) postanawiam
iż 60% tantiemów pójdzie na rozwój IRN, to jest naszego forum, utrzymanie serwerów i inne.
Myślę że w Polsce nie istnieje żadna nasza własna książka tematyczna, od czasów Stefańskiego i Boruni-ów.
Myślę też że książki o postaciach świata snu, jaką planuję spłodzić, nie wydał nikt na świecie nigdy, nawet w
Nairobii... Może to być więc nasza Polska perełka, którą tym razem z naszego na angielskaja tłumaczyć będą
a nie na odwrót:)

Dlatego zróbcie coś fajnego Ci którzy potraficie i chcecie, pokażmy że my Polacy też potrafimy, że nie jesteśmy
dupy, które siedzą cicho jak po Smoleńsku nasz rząd... Wiecie że wasi dziadkowie zdekodowali nieniecką
Enigmę? Pomijając że walczyli o Berlin własną krwią nieraz...
Dziś nie mamy wojny, mamy tylko tandetne nieraz muzyczne zespoły.... Zróbmy coś ludzie, coś na miarę Polaków,
coś co rozszerzać będzie kulturę, ale też to co nieznane naukowcom, nasz świat, świat nienamacalny...
Zróbmy coś takiego żeby wujek Piłsudzki był z nas, młodego pokolenia dumny, żeby widział że nie tylko gdy nas
do obozów ślą potrafimy robić opór, ale też że normalnie potrafimy coś wielkiego jako naród....

I ja Was o to proszę w imieniu IRN, Polski, i patriotyzmu....



Share via facebook Share via twitter