IRN TV

Zaczęty przez robercik101, Maj 18, 2013, 10:00:36 PM

« Dotacje z UE | Intro/Trailer/ - video »

robercik101

Wiem, że na razie mamy się nie wpychać do telewizji i radia, ale co szkodzi nadawaniu własnej audycji videostreamingowej. (chciałem też zaproponować radio, ale z tym to by było trochę pracy technicznej na serwerze) Warto się nad tym zastanowić, jak nie teraz to w przyszłości. :)
Taki streaming ma kilka zalet, można na przykład prowadzić jakiś program (np wywiad) na żywo, z możliwością zadawania pytań przez widzów.
Mogłoby to pomóc w przyciągnięciu do Instytutu ludzi
Co o tym sądzicie?
Mogę być jednym z prezenterów, jakby co ;)

Robert Noble

Robercik pomocnym byłoby z pewnością zamieszczanie informacji o IRN w katalogach stron. Jest dużo darmowych katalogów, myślę, że dałbyś radę. Lepsze to niż spamowanie u palikota. 

robercik101

Cytat: Robert Noble w Maj 27, 2013, 07:10:10 PM
Robercik pomocnym byłoby z pewnością zamieszczanie informacji o IRN w katalogach stron. Jest dużo darmowych katalogów, myślę, że dałbyś radę. Lepsze to niż spamowanie u palikota.

Zobaczę co da się zrobić ;]
strona RP jest znana i wchodzi na nią dużo osób :P

Robert Noble

Jak już wspomniałem musi to być robione z wyczuciem. Czasami mając nawet dobre intencje możemy zostać źle odebrani.

robercik101

#4
ludziom Palikota i tak to nawet nie sprawia różnicy, nawet na Tweety z pytaniami o inne metody osiągania odmiennych stanów świadomości nie odpowiadają, dopiero gdyby wybuchła jakaś afera (np jakiś OBEmaniak walczył z Kościołem i byłoby o tym głośno) to "wszyscy bylibyśmy OBEmaniakami"
Populizm w czystej formie



Share via facebook Share via twitter