Instytut Roberta Noble

Technika na "OBE w minutę"

Zaczęty przez robercik101, Sierpień 21, 2013, 05:53:11 PM

« Oddychanie holotropowe- metodą na OOBE? | Zamierzony paraliż senny. »

Robert Noble

Czas na wyjście jest ściśle związany z predyspozycjami do zasypiania. Na to ma wpływ to jak zmęczeni jesteśmy gdy podejmujemy się próby. Trzeba metodą prób i błędów dojść do swojego optymalnego czasu. Żeby wyjść trzeba poświęcić czas na rozbudzenie i koncentracje a to razem wzięte to co najmniej godzina czasu.

EosCris

Tak, czasem godzine, czasem pół :) dziś wychodze! ojejku  już sie nie moge doczekać! Jarku do tego trzeba cierpliwości i co najważniejsze... MIŁOŚCI :D powodzenia życze i poczytaj co w trawie piszczy zakup książkę Roberta Noble i dowiedz się co i jak należy robić i zacznij robic a napewno Ci się uda :D 

Jarek81

Dzięki za odpowiedzi.
Przymierzam się do metody WILD niezależnie czy to OOBE czy LD. Największa trudność to wstawanie po 4 godzinach spania bo nie działa na mnie żaden budzik. Dopiero od roku mam smartfona (wcześniej nie mogłem się przekonać do takiego telefonu) a w nim zainstalowany "Sleep as Android" i dopiero to działa na wstawanie o każdej porze jeśli sypia się około 8h.
Tyle mojej historii, przepraszam że odjechałem od tematu.
Mam jeszcze drugie pytanie: rozumiem że są to odmienne stany świadomości lub podobne a wszelkiego rodzaju "szamani" są biegli w tym więc wydaje mi się że odmienne stany osiągają na zawołanie i tu jest pytanie - jak dochodzą do takiej wprawy, jak wyglądają ich ćwiczenia?

Pierdziawka

osiąganie OBE/LD wymaga wieloletniego treningu i silnej(niestety)psychiki.

Jarek81

Pierdziawka możesz napisać coś więcej o tym treningu bo jestem zainteresowany???

Pierdziawka

wszędzie się piszę jakie to OBE/LD jest cudowne,jednak prawie nikt nie mówi że osiąganie tego nie zależy od nas tylko od siły wyższej :)
innymi słowy:nie przekonasz podświadomości do osiągnięcia OBE to go mieć nie będziesz,i tyle,mylę się?cóż prawda boli?

Jarek81

Piszą o kilku dniowym bądź kilku tygodniowym treningu - stosujesz się sumiennie do zasad i  prędzej czy później osiągasz pierwsze efekty.

Mi natomiast chodzi o bardziej zaawansowane efekty i techniki do tego prowadzące - takie jak mają np: szamani. Znasz takie?

Pierdziawka

nie znam,kiedyś stosowałem technikę z dłońmi,kiedyś skutkowała  ale ostatnio już mniej,niemniej czasami zdarza się spontaniczne LD,Lol zaawansowane efekty są konieczne bo alternatywą jest nihilizm.taaak trening czyni mistrza :)
jednak trzeba być świadomym ryzyka.

Pierdziawka

kiedyś kiedy stosowałem metodę z dłońmi zdarzało się nawet kilka LD na noc,ale teraz skuteczność jest niższa.

GuineaPig

ja tylko potwierdzę, że bardzo dobrze się przy tym zasypia :|

knur

nie ma metody która by działała w jedną sekundę.WILD jest dobry ale wymaga zdrowego i zrelaksowanego ciała fizycznego,a wielu osób tego nie ma(np.ja)i o WILDzie mogą zapomnieć,niemniej byłoby fajnie gdyby została wynaleziona metoda na OBE w minutę,o ile taka metoda wogóle istnieje.

Negai

Bo ludzie to chcieliby jak najszybciej, najmocniej, i najefektowniej :P Ale pamiętajmy że nie ważny jest sam cel ale także droga jaka prowadzi do wyjścia ciała! Dzięki niej uczymy się cierpliwości i lepiej poznajemy nasz organizm a to jest bardzo ważna sprawa :) Musicie doceniać te nauki nieudanych prób! :D 


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble