zamykanie czakr przez sakramenty

Zaczęty przez EosCris, Listopad 22, 2013, 07:33:27 AM

« Złota Wizualizacja oczyszczająca - oddychanie czakramami | Ziemia z kosmosu - Film »

EosCris

Ja słyszałam ze sakrament bierzmowania, zamyka czakrę 3 oka. Potem trza się namęczyć z ponownym jego otwarciem :)

Robert Noble

Cytat: Aleksandra w Listopad 22, 2013, 07:33:27 AM
Ja słyszałam ze sakrament bierzmowania, zamyka czakrę 3 oka. Potem trza się namęczyć z ponownym jego otwarciem :)

To by oznaczało, że przed bierzmowaniem mieliśmy ją otwartą :)
Myślę, że takie historie to zwykła ściema, a ludzie to kupują jak świeże bułeczki :)

EosCris

Robert, przecież mówię  że słyszałam . Nie wiem tego na pewno.  O:-)

Robert Noble

Cytat: Aleksandra w Listopad 22, 2013, 10:57:04 AM
Robert, przecież mówię  że słyszałam . Nie wiem tego na pewno.  O:-)

Aleksandro nie bierz moich słów do siebie. Mówiłem ogólnie jak jest.

Wracając do tematu minerałów, to od 3 dni praktykuję z uleksytem i turmalinem. Póki co jestem dobrej myśli.

Linek

#4
Tu nie chodzi o zamykanie Robert tylko o tworzenie urazu (pieczętowanie). A bierzmowanie robi uraz z tego co wiem do czakry gardła. Komunia uraz czakry serca. Chrzest czakra korony.
Po prostu czakra nie otwierają się tak łatwo po tych rytuałach. A sam dobrze wiesz jaką siłę ma rytuał. Patrzcie obrzezanie w innych kulturach... Uraz jak cholera.
Kto niby miałby przed bierzmowaniem otwarte 3 oko? Chyba jakiś duchowy geniusz. Pewnie jak ktoś by miał je otwarte nie pozwoliłby sobie na zamykanie go.
Sakramentów bym nie ignorował osobiście bo mówią o ich szkodliwości tantrycy itp. ze wschodu czyli generalnie ludzie od, których wiedza na temat czakr wychodzi.

PS Można by było ten wątek z czakrami przenieść gdzieś :) Bo urodził się osobny temat generalnie. Moim zdaniem dość ciekawy.

PS2 Mój błąd bierzmowanie faktycznie tworzy uraz czakry 3 oka :) Gardło chyba dotyczy tylko kapłanów.

Robert Noble

Temat został już przesunięty do działu energii. Możemy więc podjąć dyskusję na temat zamykania czakr poprzez sakramenty.

Czytałem dawno temu taki wywód (artykuł?) i w sumie pamiętam jaka nagonka towarzyszyła wtedy na kk. Rytuały rzeczywiście mają niesamowitą moc. Ale wierzę, że istota świadoma i rozumna jest w stanie wyzwolić się spod ich wpływów ;)

Linek

No tak i po to pracujemy rozwijamy się energetycznie, duchowo by przełamać wszelkie bariery te naturalne i te narzucone nam siłą. Musimy w to wierzyć i przede wszystkim z wielką dyscypliną krok po kroku rozwijać swoją niezależną, wolną świadomość.

Cytatpamiętam jaka nagonka towarzyszyła wtedy na kk

Nagonka ze strony powiedzmy trochę "wyzwolonej" jest nadal i będzie trwała tym bardziej teraz kiedy już nie mogą nas tak po prostu spalić na stosie za negowanie ich praktyk. I dobrze, że trwa bo jeszcze nie tak dawno takie forum lub jakieś zgrupowanie interesujące się tymi sprawami nie miało by prawa bytu. Możemy tylko dziękować tym awanturnikom, którzy sukcesywnie krok po kroku wyciągają brudy kk na wierzch bo też nim zawdzięczamy możliwość rozwoju w miarę swobodną :)


Share via facebook Share via twitter