Żyjemy w ... Oobe...?

Zaczęty przez Wiatr1000, Listopad 19, 2015, 08:56:51 PM

« stars ,,,, | Wspólne śnienie - sugestie i pomysły »

EosCris

A i tak spotkamy się u Źródła bez względu co sądzisz , czujesz, myślisz Nianiu :) <3

NianiaOgg

Spotkamy się u Źródła, cel wszystkich celów, kolejna oczywista oczywistość. 
Przy każdej mojej próbie podyskutowania, sypiecie jak z rękawa takie gładkie sentencje w stylu "kieruj się sercem" "prawda jest w tobie", '"jest tylko tu i teraz", normalnie jakbym facebooka otworzyła ;) 
nie o to chodzi że ja sądzę czy myślę inaczej, po prostu ten ton Autorytetu zabija konwersację i automatycznie ustawia mnie w roli ucznia. To zamierzony manewr czy tak wam spontanicznie wychodzi?


Robert Noble

Wszyscy jesteśmy zarówno uczniami jak i nauczycielami Nianiu :) Nie porównuj Forum do Fejsa wypraszam sobie :P :P :P

EosCris

Hmmm Nianiu, nic ne jest zamierzone i nie sypie żadnymi sentencjami z fejsbuka. P poprostu mówię to co serce mi.mowi i to wszystko. Jestem.odpowiedzialna za to co wychodzi z moich ust a nie za to jak Ty to odbierasz :) to co zrobisz z tym co zostało tu powiedziane należy tylko od Ciebie :) nie strosz się tylko się otwórz :) 

NianiaOgg

jestem otwarta jak książka telefoniczna :)

EosCris

Wszystko zaware jest w mojej stopce ;) :)

NianiaOgg

o no proszę, kolejny cytat ;) forum wymiany cytatów  :P 

Robert Noble

Jako cytat ma większą moc :) Bo w postach jak się czyta to tego tak nie widać :)

NianiaOgg

czemu nic nie piszecie na forum? żeby coś się działo tutaj, to trzeba kij w mrowisko wsadzić, trochę pobiegacie wtedy, pogryziecie (tej kij rzecz jasna ;) ) a potem znów wszystko zamiera.
już mi konceptu brakuje na kolejną słowną potyczkę... pobudka psia krew :P 

EosCris

No widzisz Nianiu, my również nie rozumiemy dlaczego tak jest jak jest. Ludzie chcą tylko brać, brać, brać i brać, ale żeby coś dać od siebie nie oczekując nic w zamian to już im  ciężko :( 

Robert Noble

A to ci zagadka :) nic nie wiadomo. Może Yogi by miał jakiś pomysł, ale zadaje się, że na dobre opuścił forum :) 

Linek

Nasze życie to Boska Amnezja. Ja bym powiedział bardziej nawiązując do pierwszych postów, że życie jest bardziej jak zwykły sen... a OBE to krok w stronę pełni choć wydaje mi się, że może być to także krok w przepaść jeśli zachłyśniemy się możliwością zmieniania naszego snu efekt da nam bardzo głęboki sen, który rozwinie się w sen wędrowcy po snach ;)  


NianiaOgg

życie bardziej jak zwykły sen :) a sen jak oobe, a oobe jak real :)

hormiguita

(Może już było ) "Gdy jesteś na dole świat jest na górze ,
gdy jesteś na górze - swiat jest na dole" ,

to oczywiste , że świat w kt. żyjemy jest snem , jest podobnym
snem jak nasze LD tylko bardzo mocno "podszedłym" (podchodzenie/
dostrojenie) . Życie dzielimy na sen "dzienny" oraz sny "nocne" , te
ostatnie służą do bar. dalekich Podróży , m.in. do Gwiazd , albo może
(także ) w przestrzeń pomiędzy nimi (choć oczyw. tam także są ....
gwiazdy () .

Robert Noble

Nasza rzeczywistość jest snem, jak cała reszta... właściwie to nic innego nie istnieje. Można by rzec, że nawet i ten sen jest nierzeczywisty a jednak nie ma nic bardziej rzeczywistego. To stwierdzenie wydawać by się mogło zaprzecza samo sobie, jednak gdy bezpośrednio tego doświadczysz, nie będzie to miało już dla Ciebie żadnego znaczenia.


Share via facebook Share via twitter