Gotu Kola

Zaczęty przez Life, Marzec 23, 2014, 09:36:40 PM

« OPASKA SZAMAŃSKA - WSPOMAGANIE OOBE I LD | Ayahuasca »

Life

Witam serdecznie w temacie związanym z Wąkrotką azjatycką, szerzej znaną jako Gotu Kola.



Wąkrotka azjatycka używana jest od tysięcy lat w Indiach, Chinach i Indonezji. Wykorzystuje się ją do leczenia infekcji wirusowych, problemów skóry oraz polepszenia pracy mózgu.

Jest to wyjątkowa roślina ze względu na swoje interesujące działanie dla naszego organizmu. Wywołuje zwiększoną koncentrację, klarowność, pamięć. Mówi się że słonie mają doskonałą pamięć ze względu na wysoki stopień spożycia Gotu Koli.
Dzięki Gotu Koli, dochodzi do synchronizacji półkul mózgowych. Jest to porządany element każdej medytacji. Podobno po dziś dzień wielu joginów stosuje Gotu Kolę przed sesją medytacyjną.

Stosując Gotu Kolę mamy większą szansę na błyskawiczne rozwiązywanie problemów dzięki zdrowemu, intelektualnemu "pobudzeniu". Wąkrotka nie zawiera kofeiny, nie wolno jej mylić z napojem drzewa Koli i krzewu Koki.

Gotu Kola cudownym środkiem zastępującym medytacje? Nie!

Synchronizacja półkul mózgowych jest tylko zachętą i otwartą bramą dla wielu doświadczeń duchowych. Jednakże bez naszej świadomej ingerencji, Gotu Kola obdarzy nasze życie jedynie lepszą sprawnością intelektualną oraz dobrym humorem i spokojnym "spojrzeniem".

Około dwóch tygodni temu zakończyłem cykl przeszło ponad 100 dawek Gotu Koli. Czas ten nie poświęcałem żadnej praktyce duchowej. Po kilku dniach stosowania, miałem perfekcyjną pamięć snów. Każdego dnia. Efekt utrzymywał się jeszcze przez kilka dni po zakończeniu cyklu (czas wymagany do całkowitego wydalenia substancji Gotu Koli).

Nie zauważyłem efektów ubocznych, choć pisze się o bólach głowy przy częstszym spożyciu. Czy Gotu Kola może być "pomocną dłonią" dla załogi IRN? Oczywiście! Zachęcam gorąco do badania tej jakże bagiennej i tajemniczej w działaniu, prozdrowotnej roślinki.

Pozdrawiam!





Robert Noble

Jestem ciekawy Life w jakiej formie spożywałeś Gotu Kolę czy był to suplement w formie kapsułek czy coś innego. Z tego co się orientuję to najpopularniejsze firmy które sprzedają ten suplement to SWANSON I NOW.

EosCris

Miałam przyjemość skorzystać z tego specyfiku i muszę przyznać, że jest niesamowite! 

Jechałam w długą podróż autem i jak wzięłam ten specyfik to mój umysł był jasny i byłam dobrze skoncentrowana na drodze. Nawet w chwili niebezpieczeństwa zachowałam zimną krew i opanowanie ;) , co spowodowało, że jestem tu nadal z wami :)  

Polecam Gotu Kole dla każdego, kto pragnie jasności umysłu i dobrej koncentracji :)


Nie stosowałam specyfiku przez długi okres czasu, i nie wiem jak on sie ma do jakości snów itp.

Suplement przyjmowałam w kapsułkach. 

Robert Noble

Obecnie przyjmuję kapsułeczki gotu koli :) 2 na dzień. Jedna kapsułka to dawka ok 450mg. Możliwe, że zauważam już jakąś lepszą koncentrację. Jeżeli chodzi o sny to możliwe, że jest ich więcej ale są posiekane strasznie na drobne więc utrudnia to zapamiętanie. Zobaczę jak będzie w dalszym etapie, bo dopiero minęły 4 dni odkąd zacząłem brać suplement :) 

Robert Noble

Gotu kola świetnie zastępuje kawę. Przydaje się gdy podróżuję i w nocy jadę samochodem.


Share via facebook Share via twitter