Instytut Roberta Noble

Sprawy Techniczne

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 12, 2013, 01:44:24 PM

« Swiadomy sen - problem z osiagnieciem | Wygląd forum »

NianiaOgg

#15
roześmiane emotikony



i jeszcze walka dobra ze złem:

Shining Light

Cieszę się, że znalazło się miejsce dla emotki serca.
<3 <3 <3

Robert Noble

Emotka serca myślę, że będzie wymieniona, to obecne serce jest takie dziwnie ukazane pod skosem.

zinka

#18


no to idziemy na piwo


Robert Noble

Forum poszerzyło swoje rozmiary, dzięki czemu jest widoczna opcja "wyloguj się".
Został dodany także przycisk "DAROWIZNA" w górnym menu, dla osób chcących finansowo wspierać działanie Instytutu.

NianiaOgg

#20
o jaka jestem zmęczona!


może by jeszcze taką dorzucić?

albo ten?

yattaron

Przepraszam gdzie tu się znajduje opcja usuwania konta? Nie mogę jej nigdzie znaleźć.

Robert Noble

#22
Yatta nie ma takiej funkcji. Rozumiem, że masz zamiar skasować konto ? Zawsze jest opcja by się po prostu nie logować.

Shining Light

Czy mamy rozumieć, że z tego matrixa nie da się wyjść już nigdy?
A jakim prawem?

Wszystkie fora internetowe dziś mają opcje usuń konto, lub zwróć się do Administratora z wnioskiem o usunięcie konta. Przypuszczam, ze to wynika z regulacji prawnych, bo dawniej to nie było powszechne, a teraz jest.

Przypomnę takie fajne motto: "By być wolnym..."


Robert Noble

Shining z tego matrixa nie da się wyjść. Podobnie jak Neo nie mógł ponownie wrócić do świata iluzji. To zasada, którą ustaliłem ja, jako programista tego matrixa.

Jeżeli ktoś nie chce to nie wchodzi na forum i nie jest aktywnym użytkownikiem. Usuwanie konta niczego nie zmienia (poza statystyką).

To czy ktoś ma konto na forum, czy jest ono aktywne czy nie, nie ma najmniejszego wpływu na wolność. Bardzo ograniczasz swoje postrzeganie mając takie podejście i przyrównując życie na forum do życia w codziennej rzeczywistości. Motto, które zacytowałeś świadczy o tym, że nie wiesz czego to dotyczy.

Reasumując sprawę techniczną. Zasada jest taka, że nie usuwamy kont, natomiast na życzenie można zrobić je nieaktywnym dla użytkownika.

Shining Light

Przy takim postawieniu sprawy czuję się jak gość zaproszony przez miłego człowieka do jego mieszkania, a następnie tam uwięziony na zawsze. To bardzo niemiłe uczucie.

NianiaOgg

Robert, wpisz motto Dantego dla rejestrujących się :
Porzućcie wszelką nadzieję wy którzy tu wchodzicie!
:P :P :P <ucieczka>

Robert Noble

Regulamin Forum zostaje zaktualizowany. Nowy punkt 14 regulaminu brzmi następująco:

14. Użytkownik nie może usunąć swojego konta na forum. Jeżeli nie chce aktywnie uczestniczyć na forum, nie loguje się więcej na swoim koncie.

Shining Light

Prawo nie działa wstecz.
Rozumiem, że są powody dla których potrzebujesz tu utrzymywać nie tylko aktywnych użytkowników, tylko także "martwe dusze".
Co zaproponujesz dotychczasowym użytkownikom w związku ze zmianą regulaminu?

Robert Noble

Shining twój post jest nie na miejscu. Przyczepiasz się rzeczy błahych i rozdmuchujesz temat udowadniając swoje racje. Jeżeli się nie uspokoisz dostaniesz ostrzeżenie.

Niżej proszę o pisanie postów dotyczących spraw technicznych forum.


Share via facebook Share via twitter
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble