Instytut Roberta Noble

Doświadczam Oobe czy LD ?

Zaczęty przez jp44, Wrzesień 29, 2019, 06:08:37 PM

« Kurs Świadomego Śnienia - Zapowiedź | Jak często miewacie oobe? »

jp44

Cześć wszystkim!
Chciałbym was prosić o pomoc w zrozumieniu czego doświadczam praktycznie co noc.. Zaznaczam, że świadome sny nie są mi obce.Będąc nastolatkiem nie musiałem specjalnie uczyć się technik, po prostu miałem do tego talent, co kładłem się spać to odzyskiwałem świadomość..Doświadczałem różnych rzeczy, uważam się za doświadczonego użytkownika LD.  
Obecnie mam lat 34 i zaczęły dziać się dziwne rzeczy w czasie gdy śpię i zastanawiam się jaki to może być stan ? Nie za bardzo rozumiem co się ze mną dzieje.
Sytuacja wygląda następująco : Kładę się wieczorem spać i nagle w ułamku sekundy przenosi mnie w inną świadomość,  widzę siebie samego wstającego z łóżka..Jest to szalenie rzeczywiste, realne. Jestem we własnym domu, pokoju, jest ciemno, za oknem również, często zwiedzam swój dom, chodzę po schodzach..Jest to tak realne, że aż boję się zrobić coś głupiego. Nie wiem czy to real czy sen ? .Wiele razy spoglądałem na swoje ręce : niekiedy  są one świecące,  kolory :  niebieski, zielony, niekiedy przypomina bardziej ciało ludzkie.  
W czasie tej fazy mogę unosić się w powietrzu, przechodzić przez ściany. Czasem widzę swój własny pokój w którym dzieją się dziwne rzeczy np :  Było w nim pełno pięknych kwiatów , zieleni.
Dodam również, że czasem gdy zasypiam nie mam płynnego przejścia w ten stan a dzieją się dziwne rzeczy : odczuwam masę różnych wibracji, oczy mi drgają, czuję jakbym się unosił, przekręcał, wirował..A potem właśnie przechodzę w ten stan..Najczęściej w tym stanie po prostu wstaję ze swojego łóżka..
Pytanie : co się ze mną dzieje ?  Co to za stan ?  
Pozdrawiam.

EosCris

Cześć, fajnie, że tu jesteś i napisałeś :)  dla mnie LD i OOBE to dwa te same doświadczenia :)  Z tym, że jednego doświadczasz odzyskując świadomość w zwykłym śnie a drugiego, wchodząc w sen bezpośrednio :) Jak sam się głębiej nad tym zastanowisz to przyznasz mi rację :)  Odpowiadając na Twoje pytanie co się z Tobą dzieje i co to za stan, to to że masz OOBE :) Twoje pytanie powinno brzmieć raczej, jak możesz to wykorzystać dla siebie ? ;)
Ja Ci powiem, że cholernie Ci zazdroszczę takiej łatwości wchodzenia w stan OOBE, sama muszę bardziej się o to postarać ;)
Na Twoim miejscu bardziej skupiła bym swoją uwagę śnienia na swoim celu, z którym wchodzisz w ten stan :D  Bardziej na tym aby skondensować swoje ciało energetyczne, którym w tamtym świecie się posługujesz ;)  Uważam, że lekkość i ostrożność w badaniu tamtego świata będzie najbardziej wskazana ;)
No i oczywiście radość odkrywania tego innego świata.
Pisz jak masz jeszcze jakieś wątpliwości i czegoś jeszcze się lękasz, może uda nam się wspólnie jakoś temu zaradzić! :)

jp44

#2
Dzięki za odp. :)  
Podejrzewałem, że mogę mieć oobe :)
Gdy byłem nastolatkiem każdego dnia doświadczałem LD, nigdy nie trenowałem, nie korzystałem z technik. Podobnie jest w moim przypadku z oobe, wszystko dzieje się w sposób nieświadomy. Wygląda na to, że chyba mam jakieś predyspozycje do tego typu doświadczeń :)  Od ponad roku dzieją się naprawdę dziwne rzeczy, dlatego tu napisałem. Często doświadczałem uczucia unoszenia się gdzie byłem nad sufitem we własnym pokoju..Jednak jest coś co mocno zapadło mi w pamięć : pewnego razu, mając oobe, widziałem przedziwną istotę :  była to duża ośmiornica i mieniła się przeróżnymi kolorami - ciekawe co to za istota ? Widać było, że jest dobra..ale nie miałem okazji bardziej jej poznać, gdyż mnie to przerosło i się obudziłem.
Raz zwiedzając własny dom, piwnicę w ciemnościach przede mną wyrosła jakby zjawa, duch, odziana w białe, poszarpane szaty, podejrzewam, że nie była przyjazna - wyglądała raczej jak z jakiegoś horroru - czy w tym wymiarze, można także spotkać takie złe, niefajne istoty ?  duchy ? 
Chcę lepiej zrozumieć ten wymiar i obrać dany cel swojej podróży, jednak nie bardzo wiem jak się do tego zabrać ? 


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble