Instytut Roberta Noble

Naturalne wspomagacze?

Zaczęty przez Neon38, Grudzień 26, 2013, 10:37:51 PM

« Dream Boost | Melatonina »

Neon38

Witam, ostatnio interesuje się wspomagaczami do LD i jak na razie planuję zakupić albo afrykański korzeń albo ilex. Co o tym myślicie? Czytam i podobno działa. Osobiście byłbym zadowolony ze zwiększonej pamięci snów.

Linek

#1
Korzeń snów na pewno da Ci jakieś efekty ;) Przynajmniej zwiększy Ci ilość snów. ilex guayusa jeśli o to Ci chodzi sam dopiero zakupiłem ale patrząc na pobudzające działanie to musi być bardzo dobry ponieważ dobre wyjście gwarantuje dobre wybudzenie ;) Generalnie nawet kawa jest dobra by pobudzić się przed OBE czasami ;) Choć ilex guayusa ponoć pobudza w inny lepszy sposób.
Korzeń koniecznie kup zmielony oraz zaopatrz się w sportowy bidon żeby robić piankę.

Neon38

Cytat: Linek w Grudzień 27, 2013, 03:09:29 AM
Korzeń snów na pewno da Ci jakieś efekty ;) Przynajmniej zwiększy Ci ilość snów. ilex guayusa jeśli o to Ci chodzi sam dopiero zakupiłem ale patrząc na pobudzające działanie to musi być bardzo dobry ponieważ dobre wyjście gwarantuje dobre wybudzenie ;) Generalnie nawet kawa jest dobra by pobudzić się przed OBE czasami ;) Choć ilex guayusa ponoć pobudza w inny lepszy sposób.
Korzeń koniecznie kup zmielony oraz zaopatrz się w sportowy bidon żeby robić piankę.

Koniecznie musi być to piana? Czy mógłbym po prostu to zjeść lub wsypać do wody i wypić?

Linek

Możesz żuć korzenie - czemu nie?

Piana chyba daje najlepszy efekt + to że robisz jakiś "rytuał" napędza twoją podświadomość co daje lepsze efekty we śnieniu ;)

Neon38

Cytat: Linek w Grudzień 27, 2013, 04:18:08 PM
Możesz żuć korzenie - czemu nie?

Piana chyba daje najlepszy efekt + to że robisz jakiś "rytuał" napędza twoją podświadomość co daje lepsze efekty we śnieniu ;)

Może, może. Spróbuję zrobić tę pianę.
A możesz jeszcze powiedzieć jak to dawkujesz? Na początek mam zamiar zakupić 5g i wydaje mi się, że to strasznie mało.

Linek

Ja zawsze zalecam dawkę 0,4 g... Stosujesz to 4 dni pod rząd i robisz przerwę( tu zależnie od Ciebie możesz następną serie zrobić sobie po tygodniu lub dwóch ja jak bawię się z korzeniem robię 4 dniową sesje co 3 tygodnie).
Dlatego 5 g jest wystarczające jak na próbę... Jeśli przekonasz się do roślinki to będziesz mógł następnym razem zamówić więcej ;)

Robert Noble

Przy korzeniu ważny jest rytuał i respekt do rośliny. Dobrze by było już mieć jakieś doświadczenia w śnieniu, wtedy korzonek lepiej nas nakieruje.


Share via facebook Share via twitter
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble