Instytut Roberta Noble

Reaktywacja forum IRN

Zaczęty przez Robert Noble, Listopad 27, 2022, 02:20:27 PM

« IRN obchodzi swoje 10 urodziny! | SZAMANSKIBEBEN.PL - Sklep IRN »

Robert Noble

Forum IRN dosyć długi czas stało zakurzone. Powodów jest kilka, ale nie będę się tu nad nimi szczególnie rozwodził. Chciałem tylko oznajmić, że nie zostanie usunięte a wręcz dostanie kolejną szansę by znowu było aktywne. Oczywiście jako administrator zrobiłem co w mojej mocy by wszystko działało i było w pełni funkcjonalne. Silnik został zaktualizowany do najnowszej wersji co było wielkim osiągnięciem zważając na moje informatyczne umiejętności ;)

Teraz wszystko zależy od użytkowników i ich aktywności. Zależy od Ciebie! By forum mogło istnieć potrzebni są ludzie. Forumowa społeczność musi spełniać odpowiednie wymogi np. kultura osobista, otwarty umysł i wiele innych. Nie jest to miejsce do promocji własnej osoby czy jakiejkolwiek reklamy.

Osoby, które zarejestrowały się by tylko wisieć w statystyce z zerowymi postami, będą sukcesywnie usuwane. Jednym słowem chodzi o jakość a nie ilość :)

I jeszcze jedno, to nie jest forum Roberta Noble. Forum jest miejscem wspólnym dla nas wszystkich.

Najważniejsze chyba już napisałem, zatem nie pozostaje mi nic innego jak przywitać Was ponownie!






Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble