Wygląd forum

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 07, 2013, 07:28:41 PM

« Sprawy Techniczne | Wstawianie filmów i plików graficznych w postach »

Robert Noble

Forum dopiero co ujrzało światło dzienne. Powstały już działy i kategorie, które mam nadzieję będą się dobrze rozwijały. Jeżeli jednak uważasz, że czegoś brakuje, bądź coś mogłoby być lepiej urządzone to napisz. Twoja propozycja zmian z pewnością będzie rozpatrzona.


Myślę, że przydałaby się zmiana tła forum. To szare jest trochę malo pozytywne. Jakaś grafika podobna do tej jaka jest na kanale FB czy YT Instytutu byłaby pewnie dużo lepsza. Jedyny mankament to to, że grafika zajmuje trochę miejsca i z pewnością spowalniałaby trochę forum.

Co o tym sądzicie ?

Zbyszek

E no co Ty , szata jest super, rewelacja, nie potrzebujesz zadnych zmian:::)

Robert Noble

Ok, szata utrzymuje się już dłuższy czas, co prawda graficznie nadal odczuwam niedosyt, ale może kiedyś nadejdzie czas na zmianę. Póki co faktycznie warto skupić się na treści forum i zadbać o przyzwoite dyskusje.

NianiaOgg

Cytat: Robert Noble w Listopad 10, 2013, 10:37:01 PM
Ok, szata utrzymuje się już dłuższy czas, co prawda graficznie nadal odczuwam niedosyt, ale może kiedyś nadejdzie czas na zmianę. Póki co faktycznie warto skupić się na treści forum i zadbać o przyzwoite dyskusje.
ponoć nie szata zdobi człowieka a jego bogaty duch, aaaale ten ziemisty szary przypomina mi sen czarno - biały ;)
Parę żywszych kolorów pewnie by nie przeszkodziło skupiać się na przyzwoitych dyskusjach, hę ?  :P

Robert Noble

Zmieniłem forumowe tło. Trochę zajmuje miejsca bo to jednak duży pliczek, ale myślę, że lepiej się prezentuje od poprzedniego. Dodatkowo naprawiłem opcję szukaj na górze strony. Teraz logo nie zasłania tego pola i śmiało można wyszukiwać treści forumowe!  >:D

EosCris

hmmmm....

Robert, powiesz mi co konkretnie zmieniłeś? Bo ja nie widzę żadnych zmian :( Widzę wciąż rozmyte gwiazdki po prawej i po lewej oraz na dole kawałeczek księżyca bądź jakiejś planety ::)

No nie wiem, może u mnie się nic nie wyświetla, a może to jest ta zmiana i wcześniej było jeszcze gorzej widać tło ::)

Robert Noble

Olu może zrobisz print screena i zobaczymy jak u Ciebie to wygląda? Nie wierzę, że u mnie tylko wygląda to dobrze :) Tło jest wysokiej rozdzielczości więc nie rozumiem dlaczego masz cokolwiek rozmytego :) To prawda na dole jest planeta.

EosCris

Spoko Robert, już widze normalne tło, czyli to nowe :) Nie wiem co było tego przyczyną ::)

Robert Noble

Są działy na forum na których aktywność użytkowników nie jest zbyt duża. Posty pisane są tam od święta ;) Zastanawiam się zatem czy czasem nie połączyć niektórych działów w jeden większy, co sprawi, że forum będzie bardziej czytelne. Jeżeli macie jakieś propozycje to chętnie je rozpatrzymy i wspólnie zdecydujemy.

Na pierwszy ogień rzucam hasło o propozycję zmian z działem Kultury/religie.

Robert Noble

#9
Dział NDE/DOŚWIADCZENIA Z POGRANICZA ŚMIERCI został połączony z działem
UMYSŁ/PSYCHOLOGIA/REINKARNACJA/ŻYCIE PO ŻYCIU

Dział PSYCHODELIKI/WSPOMAGACZE został połączony razem z działem
FARMAKOLOGIA/ZIELARSTWO/WSPOMAGACZE

Robert Noble

Pragnę poinformować, że brakuje nam grafiki powiązanej z naszym forum. Być może na samej górze warto byłoby wstawić wielki napis Instytutowy, z logiem i napisem "Forum". Wszelkie propozycje i projekty takiej grafiki będą mile widziane.

Zapotrzebowanie na tego rodzaju grafikę wynika stąd, że każde podzielenie się linkiem do forum np. na fb skutkuje podpowiadaniem się grafik reklamowych (tych z prawej strony), a nie samego forum.

Robert Noble

Obecnie forum jest zaktualizowane do najnowszej wersji i pozostawiam standardową szatę graficzną. Być może gdy znajdę coś fajnego to zdecyduję się na wybór jakiegoś nadprogramowego szablonu. :)

nautiluz

Ja proszę o zmianę bądź dostawienie- dołożenie opcji trybu ciemnego-nocnego. Taka opcja dla "komórek" żeby łatwiej było przeglądać w nocy  ^-^ dziękuję za uwagę:)

Robert Noble

Cytat: nautiluz w Grudzień 13, 2023, 08:07:39 PMJa proszę o zmianę bądź dostawienie- dołożenie opcji trybu ciemnego-nocnego. Taka opcja dla "komórek" żeby łatwiej było przeglądać w nocy  ^-^ dziękuję za uwagę:)

Taka opcja była dostępna gdy mieliśmy inny szablon forumowy :) Po aktualizacji silnika została użyta standardowa templatka i tutaj nie widzę takiej opcji. Zobaczę czy da się opcjonalnie włączyć tamto co było.


Share via facebook Share via twitter