Sprawy Techniczne

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 12, 2013, 01:44:24 PM

« Swiadomy sen - problem z osiagnieciem | Wygląd forum »

Robert Noble

Na forum umieściłem Girlandę, czyli dekoracyjny ornament, który sprawi, że poczujemy atmosferę świąt :)

zinka


EosCris

#77
Kurcze nie umiem :( a były takie piękne :( 

zinka

Umiesz,  tylko ta strona była płatna i dlatego nie zadziałało <mco>


ta świateczna z bombkami była super ;)

EosCris

Dzięki Ziniu <hug> Ty zawsze umiesz mnie pocieszyć :-*
m:) te też są piękne! :D

Robert Noble

Zmieniłem rozmiar wyświetlanych filmów youtube w wątkach. Z rozdzielczości 420x315 na 600x450.
Przypominam, że aby wstawić film youtube'a musimy w edycji posta wstawić znaczniki [youtube]podać adres filmu i zamknąć znacznik /youtube również w nawiasie kwadratowym [] 

Robert Noble

Aby forum stało się bardziej przejrzyste dział Kultury/Religie został zlikwidowany usunięty. Jako iż znajdowało się tam kilka ciekawych filmów tematy z tego działu przeniosłem do Literatura/wiedza/wywiady/ciekawostki.

Robert Noble

#82
Dzisiaj uaktualniłem 4 mody na forum:
- czat
- edytor tekstowy
- galerię
- tapatalk
Mam nadzieję, że będą lepiej chodzić :)

Wiatr1000

Bombki ładnie grają ;) Fajne efekty :)

Robert Noble

Postanowiłem wyłączyć widoczność forum dla niezarejestrowanych użytkowników. Tak więc goście nie mogą przeglądać stron forum. Chciałbym również wyczyścić użytkowników nieaktywnych, którzy zarejestrowali swoje konta z jakiś fejkowych maili. Tak więc niebawem wyślę mailing z forum i ten kto nie potwierdzi w jakiś sposób autentyczności swojego maila będzie miał skasowane konto.

Robert Noble

Ok pierwsza czystka wykonana zostało usuniętych trochę użytkowników z nieaktywnymi adresami e-mail.

Robert Noble

Zaktualizowałem forum do najnowszej wersji SMF 2.0.13 jeżeli zauważycie, że coś działa nie tak jak trzeba to piszcie :)

Robert Noble

Najnowsza wersja Tapatalka jest już zainstalowana na forum. Myślę, że powinna działać bez problemu.

sigmasig


Robert Noble

wersja 2.0.14 jest zainstalowana. :)


Share via facebook Share via twitter