Halucynogenna Szyszynka (DMT: The Spirit Molecule)

Zaczęty przez iconka, Czerwiec 17, 2013, 12:30:44 AM

« Zejście do Dolnego Świata | Genius Loci (swoje magiczne miejsce) »

Robert Noble

Teraz wiecie dlaczego na forum warto wstawiać swoje zdjęcie. Żebyśmy wiedzieli komu posyłamy całuski ;) Nadal trudne jest to używanie 3oka, więc trzeba korzystać z fizycznych oczu, które z całą pewnością posiadamy. 

Z tego co do tej pory wywnioskowaliśmy z tej dyskusji, to to, że szyszynka jest fizycznym organem, który produkuje DMT. Poprzez DMT ma się wizje, więc 3oko się wtedy uaktywnia :)

Agata


smirrr

no okej okej. Ale to nie serduszko, tylko buziak. Po najechaniu pokazuje się "Kiss".  :P

iconka


Cytat: Shining Light w Sierpień 29, 2013, 03:24:55 PM
Smirr, nie sądź pochopnie, u nas, istot pochodzących z Plejad, płeć ma drugorzędne znaczenie w stosunku do Serca. Oczywiście jestem mężczyzną, a to co posłałem to nie był akurat buziak, tylko serduszko  :-*
:)):

Shining, ta ikonka :-* jest ewidentnym całuskiem.
To nie serduszko, tylko usteczka złożone do pocałunku w formie serduszka.
A wiec wysłałeś Smirr'owi ewidentnego całuska ;D he, he  ;)


zinka

no dobrze, to ja trochę po bronię Shininga, byłam przy tym jak Robert pisał, że ta emota może służyć do wysyłania całusów jak i serduszek również  :)):

Shining Light

Robert nie ma w zestawie emotów serduszka, więc uznał że usteczka w kształcie serduszka mogą "robić" za serduszko. No i jak to jest w życiu - właśnie wyszło.
Mnie akurat nie przeszkadza całowanie smirra, choć nie to było moją intencją. Smirr poczuł się zażenowany i to nie jest dobre. Może udałoby się jednak skądś zdobyć serce do zestawu emotów?

Buziaki dla wszystkich  :-*  :-*  :-*

smirrr

Cytat: Shining Light w Sierpień 29, 2013, 06:17:27 PM
Robert nie ma w zestawie emotów serduszka, więc uznał że usteczka w kształcie serduszka mogą "robić" za serduszko. No i jak to jest w życiu - właśnie wyszło.
Mnie akurat nie przeszkadza całowanie smirra, choć nie to było moją intencją. Smirr poczuł się zażenowany i to nie jest dobre. Może udałoby się jednak skądś zdobyć serce do zestawu emotów?

Buziaki dla wszystkich  :-*  :-*  :-*
Nie byłem zażenowany! Po prostu dedukowałem po omacku! Nie mam nic przeciwko całuskom  :-*

smirrr


Robert Noble

Bashar zawsze znajdzie wytłumaczenie na każdy temat związany z duchowością ;) Czy wiemy coś co moglibyśmy wdrożyć w życie, aby nasze szyszynki pracowały na pełnych obrotach? (poza przyjęciem DMT)

Life

Oczywiście drogi Robercie.

Nie będę nic udowadniał i namawiał do praktyki czegokolwiek co wysunę poniżej.

Najwyżej klasy dieta może być budżetowo trudna dla przeciętnego polaka. Duża ilość, bądź wysokiej jakości praktyki medytacyjne również nie są bułką z masłem.

Lubię pić więcej wody niż przeciętnie się sugeruje. Średnio 4 (czasem 5) litrów źródlanej niegazowanej wody wystarczy.

Organizm nie wytworzy sam witamin i minerałów. Spożywam wybraną Yerba Mate codziennie w ilości kilku litrów.

Jeżeli nie muszę, nie jem śniadania. Organizm podziękuję wzamian za poranek bez automatycznego "obciążenia" wszelakim pokarmem. Litr wody o poranku i świeża Yerba Mate.

Post. Czasem dobrze pozostawić organizm samemu sobie. Niech odrobinę odetchnie. Doba postu jest możliwa z (najważniejsze) udziałem Boga nawet pracując fizycznie. Po zakończeniu dobowego postu, odpowiada mi litr mleka 3,2% doprowadzonego do parowania i gotowania na lekkim ogniu przez 10 min. Po około 3h nie boję się zjeść cokolwiek w umiarkowanej ilości.

Produkcja Melatoniny. Człowiek wpatrując się w ciemność budzi szyszynkę i zachęca do produkcji hormonu ciemności - Melatoniny. Można skonstruować lub kupić gotową przepaskę. Po założeniu nie może dobiegać żadne światło (tak by przy otwartych oczach nie było dyskomfortu bez mrugania - nawet na długą godzinną sesję). Produkcja Melatoniny jest niesamowicie ważna. Melatonina prawdopodobnie ma wpływ na nasz proces starzenia się. Głęboko wierzę że może go nawet zatrzymać.

Zwiększona porcja przyjmowanej melatoniny zwiększa synchronizację półkul mózgowych. Wzrasta kreatywność i współczucie. Wyostrzają się zmysły i zdolność do szybkiego relaksu. Głęboko wierzę że ma potężny wpływ na "odkamienianie" szyszynki.

THC ma duży wpływ na szyszynkę. Ludzie palący konopię zwiększają poziom melatoniny o 4000%. To odrobinę za dużo ale to dowodzi dlaczego THC ma znaczący wpływ na oczyszczanie szyszynki. Chodzi oczywiście o Melatoninę.

Melatonina jest produkowana podczas głębokiej medytacji, modlitwy, snu. Sen nie jest snem. To proto-medytacja. Dowód jest prosty - człowiek umarłby bez medytacji. Mówię tu o bardzo głębokiej medytacji. Tak głębokiej, że na pewnym etapie powoduje otwarcie na postrzeganie wielowymiarowe. To postrzeganie jest śnieniem.

Istnieje sposób na silne pobudzanie szyszynki - przebywanie w całkowicie ciemnym pomieszczeniu. Istnieją odosobnienia kilkunasto, kilkudziesięcio dniowe. Ludzkie oko nie zdaje sobie sprawy że nie jest pokryte powieką. Zaczyna łączyć się z wielowymiarowym światem na jawie.

Pozdrawiam was gorąco.

Cześć!




Robert Noble

Cytat: Life w Wrzesień 03, 2013, 08:56:03 PM
Oczywiście drogi Robercie.

Nie będę nic udowadniał i namawiał do praktyki czegokolwiek co wysunę poniżej.

Najwyżej klasy dieta może być budżetowo trudna dla przeciętnego polaka. Duża ilość, bądź wysokiej jakości praktyki medytacyjne również nie są bułką z masłem.

Bardzo się cieszę Life, że to zaznaczyłeś. Namawianie zawsze źle się kojarzy ;)
Zgodzę się z tym, że dieta jest bardzo ważna i chcąc się zdrowo odżywiać trzeba mieć na to pieniądze. Praktyka medytacyjna jest trudna dla przeciętnego człowieka, głównie dlatego, że nie ma na nią czasu. Czym są wysokiej jakości praktyki? Są jakieś niższej klasy? Pytam bo jestem ciekaw jak to się klasyfikuje.


Cytat

Lubię pić więcej wody niż przeciętnie się sugeruje. Średnio 4 (czasem 5) litrów źródlanej niegazowanej wody wystarczy.

Organizm nie wytworzy sam witamin i minerałów. Spożywam wybraną Yerba Mate codziennie w ilości kilku litrów.

Jeżeli nie muszę, nie jem śniadania. Organizm podziękuję wzamian za poranek bez automatycznego "obciążenia" wszelakim pokarmem. Litr wody o poranku i świeża Yerba Mate.

O matko tyle wody? Nie no Life to już przeginasz. Sam napisałeś, że organizm sam nie wytworzy witamin i minerałów, a woda właśnie je wypłukuje. Jeżeli spożywasz tyle Yerby to znaczy, że wypijesz sporą dawkę kofeiny. Zawsze mówi się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Jest nawet przysłowie, że powinno się jeść "Śniadanie jak król, kolację jak żebrak". W sumie jest to logiczne, bo skromna kolacja spowoduje, że żołądek nie będzie musiał wytwarzać dużo energii potrzebnej do trawienia kiedy ciało ma spać. Natomiast po całej nocy z pewnością jest spore zapotrzebowanie na jedzenie.

Cytat
Post. Czasem dobrze pozostawić organizm samemu sobie. Niech odrobinę odetchnie. Doba postu jest możliwa z (najważniejsze) udziałem Boga nawet pracując fizycznie. Po zakończeniu dobowego postu, odpowiada mi litr mleka 3,2% doprowadzonego do parowania i gotowania na lekkim ogniu przez 10 min. Po około 3h nie boję się zjeść cokolwiek w umiarkowanej ilości.

Zgadzam się z Tobą, że co jakiś czas warto zastosować post. Organizm będzie zużywał wtedy wszystko co ma zgromadzone w sobie łącznie z toksynami. Ja osobiście przestałem pić mleko zgodnie z zaleceniem Michała Tombaka :)

Cytat
Produkcja Melatoniny. Człowiek wpatrując się w ciemność budzi szyszynkę i zachęca do produkcji hormonu ciemności - Melatoniny. Można skonstruować lub kupić gotową przepaskę. Po założeniu nie może dobiegać żadne światło (tak by przy otwartych oczach nie było dyskomfortu bez mrugania - nawet na długą godzinną sesję). Produkcja Melatoniny jest niesamowicie ważna. Melatonina prawdopodobnie ma wpływ na nasz proces starzenia się. Głęboko wierzę że może go nawet zatrzymać.

Masz na myśli zakładanie opaski tylko na czas prowadzonej medytacji? Masz jakieś doświadczenia z Melatoniną, którą można kupić w aptece? Zatrzymać proces starzenia to by było coś. Możliwe, że spowalnia, ale skąd wiara w to, że całkowicie zatrzyma?

Cytat
THC ma duży wpływ na szyszynkę. Ludzie palący konopię zwiększają poziom melatoniny o 4000%. To odrobinę za dużo ale to dowodzi dlaczego THC ma znaczący wpływ na oczyszczanie szyszynki. Chodzi oczywiście o Melatoninę.

Life czy opierasz to na własnym doświadczeniu czy gdzieś wyczytanym ?

Cytat
Istnieje sposób na silne pobudzanie szyszynki - przebywanie w całkowicie ciemnym pomieszczeniu. Istnieją odosobnienia kilkunasto, kilkudziesięcio dniowe. Ludzkie oko nie zdaje sobie sprawy że nie jest pokryte powieką. Zaczyna łączyć się z wielowymiarowym światem na jawie.

Pozdrawiam was gorąco.

Cześć!

Trzeba przyznać, że jest to hardcorowa metoda. Nie każdy może sobie na takie luksusy pozwolić. Gorzej jak już się wyjdzie z tej ciemności i ma się funkcjonować w realu. Jest to chyba problematyczne, ale może mi się wydaje ;)


Life

Cześć!

Wysokiej jakości praktyki to określenie porządnego wykonania sesji medytacyjnej. Z drugiej strony napiszę Ci drogi Robercie że są Praktyki i są praktyki. Można to odebrać dwuznacznie. Nie lubię klasyfikować ale z doświadczenia wiem że są różnice w "sile" praktyk. Trzeba również zaznaczyć że podstawowym motorem jest nasze zmotywowanie :-)

Opaskę można zrobić np. z bluzy jak dobrze się zawiąże na głowie. Ważne by oczy były otwarte po przewiązaniu. Na prawdę wspaniała praktyka, nie żartuję. Stymulant szyszynki aż miło.

Z Melatoniną mam doświadczenia, nie chcę o nich pisać. To co pisze się w internecie o jej duchowych właściwościach jest prawdą. Jeżeli chodzi o zatrzymanie starzenia się - zawsze myślą powracam do epok Wedyjskich gdzie wierzy się że człowiek miał (i nadal uważam ma) warunki fizyczne do długowieczności.

Jeżeli chodzi o THC to miałem spotkanie z jego 100% naturalną formą. Jego działanie to potężna dawka melatoniny w organiźmie. Takie spostrzeżenie mogę oznajmić poprzez doświadczenie.

Medytacja i jej wszelakie formy maja wspaniały wpływ na organizm. Medytacja jest stymulatnem wytwarzania melatoniny. Warto się zastanowić głębiej nad tym zagadnieniem.

Pozdrawiam.



Robert Noble

Cytat: Life w Wrzesień 04, 2013, 08:32:08 AM
Cześć!


Opaskę można zrobić np. z bluzy jak dobrze się zawiąże na głowie. Ważne by oczy były otwarte po przewiązaniu. Na prawdę wspaniała praktyka, nie żartuję. Stymulant szyszynki aż miło.

Czyli zakładamy opaskę na oczy, które ciągle pozostawiamy otwarte? Wpatrywanie się w ciemność przy otwartych oczach ma lepsze działanie niż przy zamkniętych?

Cytat
Medytacja i jej wszelakie formy maja wspaniały wpływ na organizm. Medytacja jest stymulatnem wytwarzania melatoniny. Warto się zastanowić głębiej nad tym zagadnieniem.

Pozdrawiam.

To prawda, medytacja ma dużo zalet zarówno na ciało jak i psychikę. Kiedyś zastanawiało mnie działanie melatoniny pod kątem OBE, teraz spojrzę na nią z nieco innej perspektywy...

Life

Melatonina bardzo szybko wprowadza w głęboki stan medytacyjny. Medytacja wytworzy odpowiedni poziom melatoniny ale po czasie. Startując z melatoniną... Jak chcesz to spróbuj OBE z nią. Godzine przed rozpoczęciem (dawkę musisz wybrać sam, eksperymentując) przyjmij porcję i czekaj na rezultaty. Nie należy się Melatoniny bać, nawet w większej ilości.
Były wykonane pewne badania. Pacjenci przyjmowali duże porcje przez długi czas. To bezpieczny hormon ale obawiam się że przyjdzie dzień kiedy nie będzie można kupić go od ręki. Melatonina ma wielki potencjał leczniczy i/lub duchowy.

Wpatrywanie sie z otwartymi oczyma jest łatwiejsze dla zachowania 100% świadomości, od rozpoczęcia do zakończenia, bez zniekształceń.

Pozdrawiam.

Shining Light

Teraz się zorientowałem o czym wy rozmawiacie.
Melatonina!!!
Kiedyś ładnych ileś lat temu, pewnie 10 lub nieco więcej zrobiono w mediach dużą kampanię reklamową melatoninie i polecano ją jako nieszkodliwy środek do uregulowania bezsenności.
Kupiłem tylko jedno opakowanie, miałem bowiem nietypowe zupełnie zachowania co do snu, ja po prostu bardzo mało spałem czasem 4 godziny na dobę dłuższy czas.

Skutek był taki, że przestałem spać w ogóle!
Przerwałem tę wątpliwą kurację, sen wrócił jednak nie był ani długi ani nie chciał wypadać w porach, w których inni ludzie zwykle śpią. I mam tak do dziś.
Nie wiem czemu chcecie bawić się melatoniną.
Dla mnie ona okazała się być niezbyt bezpieczna i zdrowa.


Share via facebook Share via twitter