Instytut Roberta Noble

Spełnione Życzenia

Zaczęty przez m.tumi, Czerwiec 30, 2014, 09:24:50 PM

« SPHERE OF LIGHT Method | Technika dla Nie-śpiących »

m.tumi

Podzielam zdanie Roberta. Ponadto proponuję rozdzielić temat życzeń od jasnowidztwa.
Forum w którym jeden moderator wysuwa test znienacka a badany ma odpowiedzieć naraża się na ogólnoświatową
śmieszność i nie wiem dlaczego Robert pozwala na takie wyskoki na forum publicznym bez uzgodnienia z Nim ZANIM
tekst poleci.
No chyba że poziom forum ma być niski.... Jeśli jednak chce być profesjonalne to nie powinno mieć takich wpadek a
profesjonalizm. Czyli, umawiamy się na badanie na dany dzień, i ja wtedy wiem że w ten dzień powstaną liczby,
i że w ten dzień mam być gotowy. Mam nadzieję że moderator nie jest chirurgiem bo nie chcę się obudzić którejś
nocy mając resekcję żoładka niezapowiedzianą.... :D:D:D:D

Oj ludzie, za mało Oli, za dużo moderatora:D:D

Robert Noble

Ok, Czyli, żeby formalności stało się za dość:

Jutro tj. 16.07.2014r. godz. 10:00 wypisuję na kartce liczby od 0 do 49. Dokładnie tak jak w lotto. Wybieram 6 liczb z tego przedziału po czym zapisane na kartce liczby fotkuję i wstawiam do działu ukrytego do którego dostęp mają 3 osoby (świadkowie).
Następnie czekamy na udzielenie odpowiedzi przez m.tumi. jakie typy liczb znajdują się na wspomnianej kartce z fotografii. Nie musi to być w ten sam dzień, ale maksymalnie tydzień czasu czekamy na typy.
Ten eksperyment jest jak widać typowym badaniem jasnowidzenia.

Zanim m.tumi ocenisz poziom forum proszę Cię o skupienie się na eksperymencie i wypadnięcie w nim z jak najkorzystniejszej strony.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia!

Linek

#32
Na razie m.tumi udowodniłeś tylko, że jesteś mistrzem wykręcania się oraz oceniania.

Jeśli byś faktycznie miał takie "moce" wiedziałbyś, że na bieżąco rozmawiałem z Robertem w trakcie wdrażania tego pomysłu. Po za tym wiedziałbyś z góry czy chcę Cię oszukać czy nie. Niestety dałeś się podejść ponieważ byłem pewny, że wyskoczysz z edytowaniem plików.
Więc nie wciskaj kitu, że nagle ktoś wyskakuje... Tak naprawdę już wszyscy od dłuższego czasu czekamy na potwierdzenie tego co gadasz. I chęć takiej próby wyraził nawet Robert na początku tego wątku.
Nikt Cię nie zmuszał do natychmiastowej odpowiedzi. 

Po co rozdzielać jasnowidztwo od życzeń skoro możesz sobie zażyczyć wiedzę o tych liczbach? Kolejny absurd. 

Zanim ocenisz mnie udowodnij, że faktycznie coś potrafisz. Jak na razie zgodziłeś się na eksperyment i w decydującej chwili przeprosiłeś nas za 12 godzin pracy i 2 piwa.

Do tego jeśli masz problem z poziomem forum zapoznaj się z regulaminem lub od razu poproś o bana ponieważ twoje moce nie naprowadziły Cię nawet na zasadę, która mówi o braku możliwości usuwania konta.

Mimo to jestem gotowy przyznać Ci rację we wszystkim bo taką inicjatywę wysunąłem by sprawdzić wartość Twoich słów dla dobra forum i powinieneś to rozumieć skoro jesteś na takim poziomie.
Z 2 strony uważam, że test postawiony przez Roberta jest zbyt łatwy. Mimo wszystko masz szanse szczęścia, które ma czasami jakaś osoba w Polsce. Jeśli miałbyś umiejętności na poziomie jakim mówiłeś poprosiłbyś Roberta o napisanie 30 dowolnych liczb i bez problemu byś je odgadł.

PS A ja mam nadzieje, że Ty nie jesteś zawodowym wróżbitą ;)  Choć ich skuteczność jest podobna...

EosCris

A ktoś mi powie, co ja mam z tym wspólnego ?? ::)  O:-)

No chyba, że to o inną Ole chodzi, to bardzo przepraszam ;) 
Ale jakoś nie zauważyłam innej, na moim kochanym forum  ::) 8) ^-^ O:-) 

Robert Noble

Liczby są już napisane, zdjęcie jest zrobione. Czekamy na podanie liczb i weryfikację.

zinka

No, to ja sobie parę też spróbuję odgadnąć ;) 

17 23 49


m.tumi

#36
No i bosko. Podoba mi się postawienie sprawy przez Roberta. Styl i klasa.

A ciebie linek nie oceniam bo nie od tego jestem, i nie od tego jestem ja. Powiem Ci tylko że przez
15 lat świadomego śnienia i innych zabaw z parapsychologią nauczyłem się przede wszystkim
pokory, i to w ilości przebijającej wiedzę o snach 20 razy.
Nie mam nic do Ciebie, jedynie nie spodobało mi się że potraktowałeś mnie jak dziecko, na zasadzie:
"Mamo, dawaj cukierka! Teraz! Już! Bo sie zesram w spodnie!"...
A mógłbyś uwzględnić to że niektórzy poza forum mają pracę, że robią na nocki, że czasem wypiją
piwo, mogłeś zapytać choć czy czuję się na siłach spróbować tak od kopa... A tu żądanie jak
dowodu w urzędzie...:P

Robert jasno postawił sprawę z klasą. W odpowiedzi zobowiązuję się podać liczby max. do
niedzieli następnej, gdyż od piątku mam urlop i będe mógł się skupić na takich rzeczach bez
żadnych przeszkód. Liczby jednak podam najprawdopodobniej w piątek.

Ola nie masz nic do sprawy, to co się toczy to debata ja vs forum, o Tobie było tylko wspomnienie.
Jednak bardziej niż sonata idzie mi czysta elektronika póki co:P

http://mtumi.wrzuta.pl/audio/3ABz23p7uMa/aleksandro

http://mtumi.wrzuta.pl/audio/4aYKM8PPkls/dla_oli

Proszę się nie śmiać:( Uczyłem się na organach kościelnych więc rozrzucić coś na instrumenty mi
ciężej:P

I żeby nie było, to nie jest jakiś podryw czy coś, po prostu są różne kobiety na świecie,  większość
inspiruje do utworów C-dur, są jednak takie które inspirują do Ais, czy Des, i są to nieliczne
perełki jak Ola. Jeśli utwór taki podoba się kobiecie, to jest dla Niej, by miała coś ode mnie.
Jeśli zaś nie podoba, to jest dla świata, by ustami mymi klawiatury wielbić mógł ją tknięty.

Linek

Kolejny raz sam sobie interpretujesz rzeczywistość. Już podkreśliłem, że nikt nie kazał Ci od razu odpowiadać.
To Ty teraz potraktowałeś mnie jak dziecko i oczywiście wyciągnę dla Ciebie z tego konsekwencje bo w swej wielkiej pokorze mogłeś już to przemilczeć. Tym bardziej, że dyskutujesz jednak z moderatorem wykraczając poza tematykę forum.
Robert zaznaczył góra tydzień... Z mojej strony obojętnie niech Robert zdecyduje. 

Nie pobłażaj sobie ponieważ nie tylko Ty pracujesz ja też pracuję...  Choć słyszałem, że tylko siedzisz w astralu... Z piwami wyskoczyłeś na samym końcu. Przedtem zgodziłeś. 

Uznałeś po wysunięciu przeze mnie inicjatywy sprawdzenia Cię, że od razu chcemy Cię oszukać. Co jest absurdalne ponieważ każdy tu tylko czeka na kogoś kto będzie potrafił coś więcej. Nie mamy celu w tym by zataić czegokolwiek co dasz radę dowieść. 

Jeszcze kwestia Oli. Wnioskując po jej odpowiedzi można stwierdzić, że jest zaniepokojona Twoim nadmiernym zainteresowaniem. Więc proponuję się pohamować skoro dana osoba ma jakieś obiekcje. 

m.tumi

Linek ja zaś proponuję usunąć moje konto Robertowi i tobie. Skoro Ola jest zła że jej stworzyłem
utwór to niech mnie poda do sądu, napewno dostanę 25 lat minimum. Bo że przekroczyłem tym
kodeks etyki to oczywiste, prawda?

Nie kręci mnie forum z hejterstwem i ustalaniem dat maximum. PA

EosCris

Panowie, uspokójcie się :) Po co te nerwy i unoszenie się dumą? 


Nikt nikogo nie chce oszukać ani w żaden sposób wykorzystać, a tym bardziej ośmieszyć. 

Ja jestem za experymentem, żeby się odbył i zamierzam sama w nim wziąć udział :) , a co mi tam szkodzi ::)  

Więc wszyscy wrzucamy na loooz i dobrze się bawmy, bez ciśnień :) Co Wy na to? :D 
To kiedy ma się dokładnie odbyć ten experyment? Żebym również mogła sie do niego przygotować :)  



Robert Noble

Liczby już są dawno spisane Olu. Przejrzyj posty powyżej to będziesz na bieżąco :) Czekamy teraz na typy. Oczywiście nie jest powiedziane, że tylko m.tumi może wytypować prawidłowo całą kombinację, każdy może spróbować swoich sił.

Linek

#41
Ola oczywiście :) Tylko sugerowałem by się trochę pohamować ;)

Też jestem otwarty na efekt tego eksperymentu i podkreślam to co post. Tylko nie możemy akceptować przesady bo nikt tu nikogo do sądu nie oddaje nawet nie wiem co to za pomysł... ;)

PS Robert zrób jeszcze jedne liczby dla mnie :D Bo z racji tego, że jestem w komisji nie mogę się pobawić. Też chce spróbować magi życzeń ;p

m.tumi

Linek a wykaż proszę gdzie w moim tekście o magii życzeń jest o jasnowidzeniu?:)
Bo wydaje mi się że o jasnowidzeniu dodałem już długo po tym, i tak obocznie:)

Widać więc nawet nie przeczytałeś dokładnie mojego posta ale opiepszać to umiesz:)

Popieram Oli zdanie

Linek

Kolejny raz dyskutujesz. Zostawia Ci się ultimatum jakieś żebyś jednak mimo wszystko udowodnił coś. 
No ale znowu się wykręcasz :D 

Chyba nie godzi to żadnej logice, że można sobie zażyczyć wiedzy na temat tych liczb. Zażyczyć sobie wygranej w lotto czy czegokolwiek skoro masz taką moc. Przeczytałem bardzo dokładnie. 
Bo jak chciałbyś może to sprawdzić co gadasz?
Po za tym w pierwszym swym poście deklarowałeś umiejętność jasnowidztwa. 

Robert chyba pora przestać bawić się jedzeniem tylko zakończyć to. Bo mimo dobrych chęci nic nie wyciśniemy. 

zinka

KUrde, dajcie na luz, skupcie się na liczbach :P

A nagrania dla Oli i Aleksandry, są spoko <ok>


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble