Forum IRN - Rozwój Świadomości

ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI => LITERATURA WIEDZA WYWIADY CIEKAWOSTKI => Wątek zaczęty przez: Robert Noble w Maj 13, 2015, 12:19:58 pm

Tytuł: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Maj 13, 2015, 12:19:58 pm
Zapewne większość z forumowiczów wie, że pragnę napisać drugą książkę zatytułowaną OOBE ŚCIEŻKA SERCA.

Można na bieżąco śledzić co się dzieje w temacie książki. W tym celu założyłem stronę  na facebooku: https://www.facebook.com/oobesciezkaserca?ref=bookmarks

Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: zinka w Maj 14, 2015, 09:54:10 am
No wiemy, ale nic nie wiemy o czym będzie rozprawiała ;D
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Maj 14, 2015, 11:51:14 am
Zinko jak nie wiadomo o czym będzie rozprawiała książka. Tytuł mówi chyba wszystko :) Dobrze, jak już będzie ustalone to przedstawię spis treści.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 08, 2015, 01:25:39 pm
Książka OOBE. ŚCIEŻKA SERCA - najnowsze wieści.
https://www.facebook.com/oobesciezkaserca (https://www.facebook.com/oobesciezkaserca)

Nadszedł Październik więc muszę się sprężyć i słowa dotrzymać :)
Myślę, że nie zajmie mi długo pisanie. Jednak mając już pewne doświadczenie z pierwszą książką wiem jak wydanie może się przeciągać w nieskończoność. Mam nadzieję, że pójdzie wszystko sprawnie i bez komplikacji.

Na wydanie książki potrzebne są środki finansowe, tak więc gdyby ktoś zechciał wesprzeć i dorzucić swoją cegiełkę będzie mi miło. Można to zrobić korzystając ze strony: http://www.instytutnoble.pl/darowizna/ (http://www.instytutnoble.pl/darowizna/)

Pozdrawiam i do poczytania,
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Listopad 23, 2015, 05:16:23 pm

Już praktycznie wszystko jest napisane. Teraz zrobię wydruk i przejrzę całość nim pójdzie do korekty. Książka nabrała trochę objętości, tak więc myślę, że czytelnicy będą zadowoleni :)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Grudzień 26, 2015, 07:31:22 pm
No to na jakim etapie jesteś?
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Grudzień 26, 2015, 08:01:17 pm
Skończyłem już pisanie książki. Teraz pałeczkę przejęli inni ludzie, którzy pracują nad korektą i grafiką. Później będzie praca związana z całą procedurą wydawniczą, na końcu druk.

Po tym jak opublikowałem posta na facebooku informując o tym, że moje pisanie dobiegło końca Otrzymałem zaskakującą wiadomość od jednego ze znajomych.

- Robert to o czym jest ta książka?

Sądziłem, że tytuł załatwia sprawę i nie trzeba dalszych wyjaśnień, ale najwidoczniej tak nie jest.
Zatem oficjalnie informuję, żeby nie było żadnych wątpliwości, że w Książce OOBE ŚCIEŻKA SERCA zawarłem opis swojej własnej historii. Historia ta jest oparta na autentycznych faktach związanych bezpośrednio z moimi doświadczeniami poza ciałem, jak również innymi doświadczeniami wpływającymi na rozwój mojej świadomości. Opisałem kluczowe według mnie wątki związane z moimi poszukiwaniami w OBE starając się przekazać czytelnikowi "jak to było". Tytułowa Ścieżka Serca to droga jaką podążam w swoim życiu. Warto zwrócić uwagę na przesłanie książki, które zostało przeze mnie zawarte, a nie dla każdego będzie takie same.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: hahahel w Grudzień 30, 2015, 07:10:29 pm
Podziwiam za odwagę opisania własnej historii w świecie oobe, bo to co innego niż poradnik, który jest bardzo techniczny. Osobista historia to zupełnie inna bajka. Trochę kłuje w oczy "autentyczny fakt", ale nie przesłania to autentycznie faktu .. :P , że takie opowieści mogą przynieść inspirujące treści. W nowym roku życzę, aby ta książka była źródłem inspiracji dla wielu ludzi :)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Grudzień 30, 2015, 07:31:01 pm
Zgadza się to zupełnie inna bajka :) Trafne spostrzeżenia hahahel, dokładnie tak to wygląda. W moim odczuciu, dużo przyjemniej i ciekawiej będzie się czytało niż poradnik jak opuszczać ciało. Mimo iż jest on dość prosto i konkretnie napisany. Byłoby wspaniale gdyby, OOBE ŚCIEŻKA SERCA stała się dla niektórych osób inspiracją <3
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Wiatr1000 w Grudzień 30, 2015, 08:34:34 pm
Suche techniki nijak się mają do praktyki. To właśnie osobiste doświadczenia oraz co się z tym wiąże na przykładzie innych osób, jak one to miały, pozwala się oswoić i zapoznać z tym światem. Świat oobe przestaje być technicznie sztywny i daleki a staje się bliski i możliwy. Naturalny jak każdy inny element naszego życia. Dzięki takiemu podejściu mamy mniej nerwów, stresów, odgórny założeń, przekonań co do tego praktyk. Jest Oswojony.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 03, 2016, 05:22:12 pm
Książka OOBE ŚCIEŻKA SERCA jest w trakcie produkcji, ale już teraz stworzyłem możliwość jej rezerwacji. Osoby rezerwujące egzemplarz książki zostaną jako pierwsze poinformowane o możliwości jej zakupu oraz wezmą udział w losowaniu pięciu upominków ze SKLEPU IRN.
http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/ (http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 09, 2016, 08:27:07 pm
Ogłaszam konkurs na stworzenie okładki do Książki OOBE ŚCIEŻKA SERCA. Zwycięski projekt zostanie wykorzystany do książki, a jego autor otrzyma nagrodę pieniężną.

Projekty proszę wysyłać na adres e-mail: robert@instytutnoble.pl
Zgłoszenia przyjmuję do 31 stycznia 2016r.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 17, 2016, 12:43:22 pm
Często dostaje zapytania: Jaka będzie cena książki? Na cenę końcową ma wpływ wiele czynników takich jak: wielkość nakładu, ilość stron, wykonanie i wygląd okładki, ilustracje zawarte w książce, korekta, skład, łamanie tekstu itd. Na obecnym etapie produkcji nie mogę jeszcze określić jaka będzie cena książki.

Z doświadczenia wiem, że najbardziej decydującym elementem wpływającym na cenę jest nakład książki. W związku z tym mam gorącą prośbę abyście udostępniali swoim znajomym informacje o książce OOBE ŚCIEŻKA SERCA oraz rezerwowali swoje egzemplarze, co pozwoli mi oszacować jaki nakład zamówić.

Pozdrawiam,
 Robert Noble (https://www.facebook.com/robert.noble.144)

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem strony:
http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/ (http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Luty 04, 2016, 12:10:53 pm
Prace nad książką posuwają się do przodu. Większa część tekstu jest już skorygowana. Projekt okładki jestem zmuszony zrobić we własnym zakresie jako iż nikt nie wytrzymuje takiego potencjału energetycznego. 

W między czasie pojawiły się kolejne zaskakujące doświadczenia, które zmuszają mnie do dopisania paru istotnych informacji. Wszystkiego nie zawrę w tej publikacji więc kto wie być może kiedyś napiszę trzecią książkę...
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Marzec 08, 2016, 08:20:56 pm
Wydanie OOBE ŚCIEŻKI SERCA jest dla mnie istotnym punktem na drodze moich doświadczeń. Punktem zwrotnym prowadzącym do jeszcze większej pracy nad sobą. Nie wiem dokąd mnie to zaprowadzi, chociaż wiem dokąd zmierzam. W tej wędrówce nie mam niczego, poza jednym - Sercem.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Kwiecień 28, 2016, 01:56:06 pm
Witajcie ponownie! Produkcja książki zaczyna nabierać tempa i już pojawił się tekst, który będzie widniał na tylnej okładce:

"Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w prawym kierunku. Czułem się jak na kolejce górskiej, było to tak intensywne doznanie, że nie wyobrażam sobie niczego mocniejszego! Praktykując OBE zawsze dążyłem do tego, by mieć mocne wrażenia, takie, jakich nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić. Tym razem otrzymałem coś, co było najmocniejszym fajerwerkiem w całym wszechświecie…"


Najnowsza książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika „OOBE. Drugie życie poza ciałem” to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.

„OOBE. Ścieżka Serca” to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Maj 22, 2016, 09:47:59 pm
Pojawiła się zapowiedź książki na stronach wydawnictwa Illuminatio: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/oobe-sciezka-serca/
Premiera przewidziana jest na wakacje, wstępnie lipiec 2016r.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Lipiec 18, 2016, 04:45:47 pm
Książka OOBE. Ścieżka Serca zmienia wydawcę bo gdybym miał czekać to pewnie bym się nie doczekał. Tak więc oficjalnie wydawcą zostaje Instytut Roberta Noble, a książka najprawdopodobniej pojawi się już w połowie sierpnia 2016.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Lipiec 26, 2016, 05:51:05 pm
Wszystko idzie zgodnie z planem i odkąd przejąłem pełną pałeczkę sprawy posuwają się do przodu. Obecnie maszyny zostały uruchomione i rozpoczęła się produkcja. Niebawem powinny pojawić się zdjęcia z produkcji. Przewidywany termin wydania to 9 sierpnia.

Niektórzy pytają mnie czy będę organizował jakiś wieczór autorski. Oczywiście nie ma problemu, zapraszam do Ostrowa :) Osoby chętne do zrecenzowania książki proszone są o kontakt ze mną na priv.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Lipiec 27, 2016, 07:11:07 pm
Dla wszystkich osób, które rezerwują książkę - Bonus
http://www.instytutnoble.pl/oobe/sciezka-serca-przedsprzedaz/
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 07, 2016, 06:56:25 pm
9 sierpnia będę rozsyłał książki do osób, które rezerwowały i wpłacały pieniądze. Napisałem, że przedsprzedaż książki w korzystniejszej cenie potrwa do 10 sierpnia i już nie będę kombinować. Tak więc pozostały 3 dni na zakup w promocyjnej cenie.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 09, 2016, 09:32:36 pm
Witajcie,

chciałbym się z Wami podzielić najnowszymi informacjami dotyczącymi książki OOBE.ŚCIEŻKA SERCA. Jak zapowiadałem wcześniej dzisiaj miałem zacząć rozsyłać pierwsze egzemplarze. Niestety okazało się, że książki które do mnie dotarły zostały wydrukowane z błędami! W związku z zaistniałą sytuacją cały nakład musi być wydrukowany raz jeszcze! Spowoduje to opóźnienie w czasie. (według wstępnych obliczeń ok 10-12 dni). Nie tak to miało wyglądać, ale jak widać życie pisze różne scenariusze.

Przepraszam za tą obsuwę i proszę Was o cierpliwość.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Sierpień 11, 2016, 09:01:54 pm
a  to pech, liczyłam na ciekawą lekturę na wywczasach  :(
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Sierpień 12, 2016, 08:12:34 am
No były błędy jak diabli :( ja nie wiem jak to w.ogole możliwe :o dla mnie jest to dziwne, że nie ma tam czegoś takiego jak kontrola jakości: ::)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: zinka w Sierpień 12, 2016, 02:04:54 pm
Jak się objawiały te błędy, musiały być bardzo widoczne, skoro od razu rzuciły wam się w oczy i zareagowaliście ::)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 12, 2016, 02:25:46 pm
Ogólnie to wyglądało jakby im się czcionki pokićkały. W dodatku pojawił się też problem z okładką, więc w takiej wersji nie można było dać książki czytelnikom. Obecnie trwa ponowny druk całego nakładu i ma to zająć według drukarni 10 dni roboczych.

Zgłasza się sporo osób, które chcą nabyć książkę w promocyjnej cenie. Przedsprzedaż na takich warunkach była planowana tylko do 10 sierpnia, ale z powodu iż trwa kolejny druk nakładu postanowiłem przedłużyć ten termin do 26 sierpnia.

Zatem promocja -10 zł trwa do 26 sierpnia!
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Sierpień 12, 2016, 08:11:02 pm
No trudno się mówi, poczekam. Mam nadzieję, że w tej sytuacji pogoda nad morzem nam dopisze i nie będzie czasu na lektury ;)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 13, 2016, 12:53:20 pm
Niania pogoda z pewnością dopisze :) Szykuj się na rybkę i gofry :) Po przyjeździe będzie co czytać :)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Sierpień 13, 2016, 07:08:49 pm
Trzymam Cię za słowo  ;D
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Sierpień 13, 2016, 08:10:54 pm
Błędy w druku były takie że nic nie można było przeczytać :/ połowy trzeba było się domyślić ! Kurka rurka .... Ja też liczyłam na lekturę :( a muszę się uzbroić w cierpliwość :-*
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Sierpień 14, 2016, 12:49:40 am
no i co oni z tymi książkami zrobią? ... do pieca?  :(
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 14, 2016, 10:02:44 am
Też się nad tym zastanawiałem. Prawdopodobnie jakoś je ponownie przetworzą, bo jednak to spora ilość makulatury.

Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Sierpień 14, 2016, 01:31:03 pm
No pewnie poszatkuja zmielą namoczą i a piąć od nowa ;) będzie nowa kartka :p 
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 14, 2016, 01:51:30 pm
Nic się nie powinno zmarnować :) Kto wie może jakaś inna książka powstanie z tych kartek i będzie równie świetna co OOBE. Ścieżka Serca :)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 21, 2016, 12:15:34 pm
Ta data przeciąga się niczym leniwy kot. Dzwoniłem do drukarni po najnowsze wieści i dowiedziałem się, ze data premiery książki przypadnie na 2 września 2016r.
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Wrzesień 04, 2016, 07:23:51 pm
Książka OOBE. Ścieżka Serca jest już dostępna w sprzedaży.

Można ją nabyć w sklepie internetowym http://szamanskibeben.pl (http://szamanskibeben.pl) oraz w sklepie stacjonarnym Księgarni Galerii Cud mieszczącej się w Poznaniu na ul. Św. Marcin 26.

http://www.instytutnoble.pl/oobe-sciezka-serca-w-sprzedazy/

Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Wrzesień 09, 2016, 09:24:48 pm
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Wrzesień 11, 2016, 03:24:32 pm
opowiem tutaj o moich subiektywnych wrażeniach z ksiażki. Tutaj, bo w zasadzie nie wiem gdzie się na ten temat wypowiedzieć. Robert, przesuń moją wypowiedź według własnego uznania tam gdzie będzie ona pasowała bardziej.
Dawkowałam sobie książkę, bo jakoś tak mi żal się rozstawać...  Chcę powiedzieć czym dla mnie ona była, nie wystawiam tu recenzji , a raczej pisze o tym, co się we mnie zmieniło pod wpływem lektury.
już właściwie na początku czytania odniosłam korzyść, kiedy przeczytałam o zatracaniu świadomości podczas szybkiego przemieszczania się w oobe. Jak również o tym, że miewasz przebitki z odczuwania ciała(albo w ciele) podczas takiej podróży. Uspokoiłeś mnie :)  bo...  najważniejsze oobe, jakie mi się przytrafiło kilka lat temu, niosące pojednanie z kimś dla mnie ważnym, i niosące rozwiązanie zagadki męczącej mnie wyrzutami sumienia od wielu lat,  takie oczyszczenie duszy, cholernie dla mnie ważne, no więc tamto właśnie oobe zaczęło się szybką podróżą przez kosmos. i ta prędkość i rozmywający się obraz - sprawiał że chwilami czułam się tam w kosmosie - i tu w ciele jednocześnie. Było inaczej niż zazwyczaj podczas oobe. I ta inność była pożywką dla mojego analitycznego, wewnętrznego interpretatora, który uparcie szukał dziury w całym, że może to nie było oobe tylko jakaś moja imaginacja , wyobraźnia, że tamtego spotkania wcale może nie było, że ja go sobie tylko wymyśliłam? przecież nigdy wcześniej podczas oobe nie czułam jednocześnie, chwilami, siebie leżącej na łózku więc może wcale z ciała nie wyszłam?
Teraz rozumiem, że tak może być podczas podróży, i nie dyskwalifikuje to mojego doświadczenia. Wielka ulga i radość. Nie wiem czy ja się jasno wyrażam i czy cokolwiek zrozumieliście z tego mojego zawiłego tłumaczenia hym...  
kolejna korzyść, jaką odniosłam z tej lektury, to poukładanie sobie spraw związanych z oobe we śnie i oobe bez zasypiania. Zdarzały mi się sny w których odzyskiwałam świadomość i radośnie stwierdzałam, że skoro mogę latać, to znaczy że wyszłam z ciała. W takim śnie udało mi się odwiedzić dwie nieżyjące bliskie mi osoby. no i znów był problem z interpretacją, czy to tylko sen czy oobe :) świadome sny w moim złudnym odczuciu były imaginacją umysłu, zabawą w kreatora snów, a nie rzeczywistym doświadczeniem. Wprawdzie wspominałeś tu na forum, że to w sumie nie ma znaczenia, czy to sen czy oobe, ale nie wyjaśniałeś DLACZEGO nie ma to znaczenia, odbierałam raczej twoje słowa jako ... takie bagatelizowanie mojego 'problemu', na zasadzie - nie ważne czy to było oobe czy nie było, bez różnicy co przeżyłaś , don't worry, just have fun , co zamiast mnie uspokoić , irytowało mnie. Teraz rozumiem, że nie ma to znaczenia, bo to w sumie jedno i to samo. Więc dwie ważne odpowiedzi na moje pytania - otrzymałam i bardzo ci za nie dziękuję.
    Wątek o istotach nieorganicznych, ich chęci do zniewolenia nieszczęśnika, wykorzystania i porzucenia, na razie jeszcze jest zupełnie poza moim zasięgiem rozumienia.  Wierzę na słowo, kiedyś może m się uda sprawdzić, nie wiem, zobaczymy. 
A opowieść o ceremonii ayahuaski zmroziła moje zapędy - i tak w sumie niewielkie i niesmiałe, do eksperymentowania z ziołami. Nieźle wam wszystkim  dała popalić. Gratuluję odwagi, mnie po lekturze serdecznie się odechciało sprawdzać, jak to jest  i czego mogłabym się dowiedzieć o sobie samej. Wolę pozostać w błogiej niewiedzy. :)
Dziewczyny pięknie opowiedziały swoje doświadczenia i wizje, to był świetny pomysł żeby załączyć ich relacje i pokazać zdarzenia z trzech niezależnych perspektyw. Dziękuję za ciekawą lekturę no i za odpowiedzi, których potrzebowałam a które 'przypadkiem' znalazłam w "ścieżce serca" :-*   
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 03, 2016, 06:08:35 pm
Dziękuję NianiaOgg za tak szczegółową relację z lektury książki :) Zachęcam innych, którzy przeczytali do dzielenia się swoimi wrażeniami. Każda opinia ma dla mnie szczególne znaczenie :)

A jeśli nie posiadasz jeszcze książki OOBE. Ścieżka Serca to już spieszę z pomocą.
Właśnie ruszył konkurs w którym do wygrania jest książka.


Zasady konkursu są bardzo proste. Żeby zdobyć książkę trzeba polubić i udostępnić 3 strony na FB:

1. https://www.facebook.com/oobesciezkas... (https://www.facebook.com/oobesciezkaserca/)
2. http://szamanskibeben.pl (http://szamanskibeben.pl)
3. http://www.instytutnoble.pl/wsparcie-... (http://www.instytutnoble.pl/wsparcie-dla-projektu-ixtlan/)

Wśród osób, które polubią i udostępnią te strony zostanie wylosowana książka. Konkurs jest ograniczony czasowo i trwa tydzień czasu.

Zakończenie odbędzie się 9 października 2016r. Powodzenia!
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 04, 2016, 09:19:09 pm
Jest recenzja książki napisana przez panią Mirosławę Dudko:
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/09/262-oobe-sciezka-serca_4.html

Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 16, 2016, 04:29:36 pm
Kolejny Konkurs :)

Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 23, 2016, 10:11:42 pm
No to czas na miłą informację! Konkurs został zakończony i już znamy zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię. Fanfary!
Serdeczne gratulacje dla Klaudii! Książka OOBE. Ścieżka Serca już zapakowana czeka na wysyłkę.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału i do poczytania!
Pozdrawiam,
Robert Noble (https://www.facebook.com/robert.noble.144)
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 14, 2020, 08:57:16 pm
Koniec nakładu - został wyczerpany. Mam jeszcze ostatnią sztukę na sprzedaż :) Ale czy to koniec historii ? Niebawem się dowiemy...
Tytuł: Odp: OOBE ŚCIEŻKA SERCA
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 24, 2020, 03:47:06 pm
I już wiadomo :) Będzie dodruk :)
 
Jestem przekonany, że lektura książki OOBE. Ścieżka Serca może znacząco odmienić Twoje Życie. Dlatego już wkrótce będzie zrobiony dodruk egzemplarzy. Wydanie II będzie różniło się przede wszystkim okładką oraz oprawą (tym razem będzie miękka okładka). Poprawione zostaną też drobne błędy, które przy tak wciągającej lekturze w ogóle pozostawały niewidoczne dla czytelników (https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png);) Cała treść pozostaje bez zmian, ponieważ w niej zawiera się dosłownie Wszystko. (https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)<3

Zatem wyczekujcie II wydania :)

https://www.facebook.com/oobesciezkaserca/