Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Ostatnie wiadomości

1
OFFTOPIC / akceptujesz swoją płeć?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sidhartha-makulec dnia Dzisiaj o 04:46:50 pm »
co?mi dobrze w ciele mężczyzny.
2
LITERATURA WIEDZA WYWIADY CIEKAWOSTKI / Odp: Webinary Adama Bytofa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sidhartha-makulec dnia Dzisiaj o 04:40:33 pm »
mam dla was info :)
niebawem wrzucę nagranie na LD :)
na razie jedno potem ewentualnie kolejne :)
szkoda że adam milczy no ale trudno.
3
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Początki i moc która we mnie siedzi.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Narwana dnia Dzisiaj o 11:52:38 am »
Ostatnio często mimowolnie wciąga mnie do astrala. Dzieje się to zazwyczaj między godziną 3 a 4 nad ranem. Jest to dość ciężka walka ponieważ czuje często zmęczenie i strach przed tym co tam zobaczę. Różnymi metodami mnie wciąga- wir przed oczami, wyłaniająca się ręka z ciemności, wibracje ciała, a czasami bez żadnych symptomów ot tak po prostu że nagle mnie wyrywa z ciała i oczywiście z świadomego snu - nie rozróżniam co jest akurat we śnie przejściem w astrala 😂. 
Kilka nocy temu miałam taką właśnie akcje, wstałam o 3 do dzieci, toaleta, łyk wody i kładę się spać. Czuje nagle jak wir przed oczyma wiruje i jak mnie wciąga, leżę w łóżku ale już w astralu i widzę jak mąż śpi w pozycji w której by normalnie spać nie mógł - łokciem do góry. Ciemno wszędzie, jedynie latarnia rzucała światło na ścianę, ogarnęło mnie przerażenie- boje się ciemności...i do siebie mówię, muszę się obudzić- nie uwierzycie ale u mnie powrót to wręcz walka, jakby na siłę ciało astralne chciało podróżować. Wróciłam. Trochę zestresowana że ciężko było mi wróci, ale już jestem - tak sobie pomyślałam. Przewróciłam się na lewy bok i zasypiam. Nagle bum! Czuje że jest tak czysta czerń przedemna i nagle z niej wyłania się ręka. Nie wiem czemu ale odruchowo ją chwyciłam i tak mnie szarpnęło. Znalazłam się w dziwnym miejscu, było ciemno, był długi prosty asfalt i co jakiś czas latarnie, a do nich przywiązani łańcuchami nmężczyzni odziani w same białe slipy. Miałam odczucie że byłam pod ziemnia jakieś 2 metry i z mojego punktu widzenia gdy popatrzyłam do góry było widać normalne miasto- moje miasto. Zaczęłam spacerować asfaltem i podeszłam do jednego i poczułam że chce się z nim kochac, on tak jakby nie chciał, głowę odwracał, ale ostatecznie uległ. Sex astralny to coś czego w życiu nie doświadczyłam. Było to bardzo cudowne uczucie, napełniające całe ciało energią. Nagle poczułam że muszę wracać. Tym razem łatwo było wrócić.
4
NASZE DOŚWIADCZENIA / Początki i moc która we mnie siedzi.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Narwana dnia Dzisiaj o 11:23:23 am »
Witam Was serdecznie. Zakładam tutaj wątek żeby nie zginął. Będę tu opisywać swoje przygody w astralu i nie tylko. Co znaczy nie tylko. Odkąd pamiętam widzę duchy i nie tylko. Słyszę je. Jestem dość bojaźliwa w tych tematach, więc nie chcę nawiązywać kontaktów z nimi. Skąd wiem o podróżach? Zaczęło się to kilkanaście lat temu, kiedy szukałam pomocy bo doświadczałam notorycznie porażeń przysennych i tak mnie coś nakierowalo właśnie na OOBE. W wolnych chwilach napiszę czego doswiadczam na co dzień.
5
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Nieświadomy Początkujący
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr. Anony dnia Luty 21, 2020, 10:16:07 am »
To właśnie jest najlepsze kazdy widzi każdy wie ale nic nie chce odpowiedzieć. Dzisiaj po przebudzeniu prawie że wyszedłem znów. Usłyszałem taki dźwięk jak by cos przelatywało i poczulem wibracje jednej strony lewej a z drugiej strony słyszałem rozmowe kogoś po głosie to była chyba moja siostra i chciałem wyjść ale coś mnie jak by trzymało nabrałem wdech i poczułem jak by mi serce stawało i próba zakończyła sie fiaskiem obudziłem sie. Ale proboje dalej.
6
NASZE DOŚWIADCZENIA / Odp: Ileż ten Carlos wiidział ....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Benedict62 dnia Luty 20, 2020, 10:56:54 pm »


Cytuj
yes, bottomless knowledge ....

for example, I stand in a queue and look, and a woman crosses her legs,
it's the female equivalent of "blocking" her arms .

by the way - it's hard to stop like this at the beginning ....

only I (feeling ...) at first thought
- why is it blocking me? -

but after a while I noticed that it wasn't in front of me, but the guy
next to me, when I started to "play" with my feet to "test" the
woman "opened": -]

and I looked at this guy, he was doing something with his feet
(brown shoes, leather) as if he was hopping -
impression (maybe wrong) - "fuck, I didn't get a candy".

Well, there came : - I will be honest - I love girls, and the most. the intelligent ones,
which have awesome facial expressions (facial movements), I mean expression
during the conversation, movements of the eyes, lips and the whole "face" /
face, this is for the actor a driving school,
only the best from America can "do" or Kabuki? - Japanese actors playing
men and women :-)


(cdn)


Every dream has its own step of action, which you can incorporate into your everyday life. These steps will help you make the most of the sleep signs that the subconscious sends you.
7
Negai / Tajemniczy kosmita
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Negai dnia Luty 19, 2020, 09:36:06 pm »
Dziś koło 24 sie przebudziłam ze snu świadomego. Chciałam jakoś go zapisąć ale niestety ciężko było bo byłam bardzo zmęczona.
Dlatego opiszę go tylko pokrótce, z tego co pamiętam. Sen dział się na moim osiedlu. Był tam jakiś mężczyzna, z którym rozmawiałam, taki jakby pochodzenia hinduskiego ale nie do końca. Po jakimś czasie mężczyzna powiedział mi że to wszystko to tylko sen. Nagle oprzytomniałam, no faktycznie. Pytam go, kim jest. Powiedział że jest przyjacielem z dalekiej planety. Zapytałam więc, jak bardzo dalekiej. Oznajmił, że ziemia jest oddalona od jego planety o ogromne odległości, ciężkie do ogarnięcia przez mój umysł. Zapytałam więc, co myśli o ziemianach i czy wgl. cokolwiek o nas wie. Powiedział, że jesteśmy dość specyficzną rasą. Zachowujemy się podobnie jak jego pobratymcy, tyle tylko że jesteśmy w swych zachowaniach bardziej dzicy i mniej świadomi. Pytam go więc, czy są jeszcze jakieś inne planety zamieszkane przez istoty inteligentne? On powiedział że z całą pewnością! Zna conajmniej dwie inne planety gdzie mieszkają istoty o bardzo podobnych do nas ziemian sposobie bycia itd. Ale jest pewien że jest ich więcej tylko ich cywilizacja o nich nie wie.  Powiedział jedynie, że  na jego planecie jest coś, co my nazwalibyśmy magią. Bo nam sie to nie mieści w głowie, a dla nich to dość pospolite. Pytam jak się nazywają, ale nie pamiętam już tej nazwy, była chyba dwuczłonowa i ciężka to wyrażenia, Wiem że jak ją usłyszałam, miałam wrażenie że już kiedyś miałam tą informacje. Nazwa brzmiała bardzo znajomo. Zastanowiło mnie czy tak wygląda na prawdę. Powiedział że nie, chociaż też ma fizyczną postać jak my. Ale przypomina człowieka, by było to dla mnie łatwiejsze. Jego bracia i siostry są dość podobni do ludzi, chociaż nie wyglądają tak jak my. Czułam że powoli zatracam się w coraz głębszy sen. Pytam go, czy jest możliwość byśmy spotkali się kiedyś na prawdę? Powiedział że wątpi by nasze cywilizacje miały okazje się spotkać... bo jego cywilizacja nie bardzo ma ochotę na relacje z naszą. Ale uspokoił mnie mówiąc, że my będziemy mogli spotkać się znowu w innej formie w 2036 roku, w przeliczeniu na nasze lata. Nie zdążyłam go dopytać, skąd dokładnie ta data. Potem wiem że gdzieś z nim chodziłam, sen toczył się dalej on tak jakby pokazywał mi fragmenty wizji z jego domu. Ale ciężko mi jest to sobie przypomnieć.
8
OBE LD PROJEKCJA ASTRALNA SNY ŚNIENIE / Odp: FILD
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sidhartha-makulec dnia Luty 19, 2020, 02:07:21 pm »
zgadza się ;)
dzisiaj ruszałem palcami ale kiedy zrobiłem RT to nie mogłem oddychać przez zatkany nos, ale wcześniej to działało. ale nie podaruję :D
9
OBE LD PROJEKCJA ASTRALNA SNY ŚNIENIE / Odp: FILD
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Negai dnia Luty 18, 2020, 06:08:12 pm »
Wgl. wydaje mi się że najważniejsze w tej metodzie jest nie przebudzać się. Czyli  żeby np. obudzić się kolo 4 rano gdy planujemy wstać o 6, i nawet do końca nie otwierać oczu ani sie nie ruszać. Tylko wykonywac te ruchy palcem. Wtedy można usnąć na prawdę błyskawicznie i wgl wtedy dużo łatwiej o LD. 
10
OBE LD PROJEKCJA ASTRALNA SNY ŚNIENIE / Odp: 10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Negai dnia Luty 18, 2020, 06:03:47 pm »
Sny też nie są zwykłe :D
Są bardzo niezwykłe.
Robert i Ola uważają że OOBE i LD to to samo. Chodzi tlyko o moment zdobycia świadomości. 
Coś w tym jest ;) Bo kontakt z wyższą jaźnią, przepowiadanie przyszłości itd. wszystko to można mieć w obu stanach. Nawet w LDkach mi to na przykład lepiej wychodzi.
misy kryszta?owe