Nanotechnologia - technologia przyszłości

Zaczęty przez zinka, Sierpień 19, 2015, 07:48:37 PM

« Marciniak Barbara "Świetlana rodzina" | Okiem śpiącego Buddy »

zinka

Nanotechnologia

To co widzisz na filmie przedstawia co się stało i dzieje w Twoim organizmie. To jest największy sekret na świecie, którego doświadcza każdy człowiek na Ziemi bez jego wiedzy. To jest enkapsulacja neuronu, synapsy lub innych zakończeń nerwowych nano-bota. Symulacja podsumowuje ostatnie dziesięć lat tego co się dzieje. Pozwala to na pełną kontrolę nad hostem, czyli Tobą.

 
"Podstawowa idea polega na zestawieniu nano drutów połączonych do elektroniki w głównym cewniku tak, że będą one rozłożone w "bukietowy" układ rozmieszczony w części układu naczyniowego mózgu. Taki układ może obsługiwać duże ilości sond (w milionach). Każdy n-drut będzie używany do nagrywania w bezpieczny sposób elektryczną aktywność jednego lub małej grupy neuronów bez inwazji miąższu mózgu."




Faza BioAPI.
BioAPI jest potężnym narzędziem i zapewnia pełną kontrolę nad każdym człowiekiem na świecie. Rozumiem, że jest to trudne do zaakceptowania, ale chcę Tobie powiedzieć, że tak po prostu jest. BioAPI możemy podzielić na dwie fazy. Pamiętaj, że 99% ludności naszej planety znajduje się w fazie pierwszej.
Faza 1:- wymuszenie wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie (Direct-to-Speech)- możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym (Suggest-to-Subconscious)- możliwość obserwowania tego co widzisz- możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi- możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej- możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy (Direct-to-Motor-Control)- możliwość czytania myśli- możliwość odczytania geolokalizacji hosta (Ciebie)
Faza 2 (ciekawsza):- możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym (Emotion Mirroring)- możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu (General Monitoring)- możliwość generowania efektów dźwiękowych przez hosta- możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły- możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności




http://thaiblog.dev-control.com/article/chemtrails-nano-wlokna-nano-boty-bioapi

http://www.monitor-polski.pl/nanotechnologia-totalna-kontrola-spoleczenstwa-cel-unicestwienie-nas/comment-page-3/

Aż strach żyć ???

Robert Noble

Można się zestresować czytając takie rewelacje. Tak sobie myślę, że nawet ułamek prawdy w tych rewelacjach to jakaś masakra :) Cóż pozostaje nam pić czerwone wino by dowiedzieć się czy mamy to coś w sobie :)


Jeśli chodzi o opryski z powietrza, to widzę je notorycznie nad swoim miastem. Wcale mnie to nie pociesza...

Robert Noble

#2
No niestety muszę przyznać, że potwierdzają się informacje zawarte w artykule. Ciekawy jest filmik z młodym chłopakiem, który wyjmuje sobie różne rzeczy z ciała.



Wiatr1000

Sorki ale nie mogłem tego oglądać ???

Ja lekarzem nie mógłbym być.. mnie aż ciarki przechodzą gdy widzę takie rzeczy...

Znalazłem takie coś ale nie wiem, czy to jest prawda

http://fungidia.my-forum.pl/posts/1188/3154/



Share via facebook Share via twitter