Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Świeżak wita uprzejmie.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Margot

 • *
  • Wiadomości: 4
 • Powaga jest źródłem nieporozumień.
  • Deviant
dnia: Listopad 05, 2015, 09:34:32 pm
Witam uprzejmie.

Muszę przyznać, że trafiłam tu całkowicie przypadkowo, błądząc po czeluściach internetu, z nadzieją, że znajdę coś, co zmotywuje mnie do zrobienia ważnego projektu na uczelnię i, przyznam szczerze, że tematyka forum na tyle mi się spodobała, że postanowiłam zagrzać tu własne miejsce.

Nie chcę wyjść na niemiłego łajdaka, to też powiem coś o sobie.

Moja fascynacja parapsychologią, świadomym śnieniem, czy też podróżami poza ciałem zaczęła kiełkować wiele lat temu, kiedy uświadomiłam sobie, że dziwaczne, towarzyszące mi uczucie, którego często doświadczam, wcale nie musi być nieprawdziwe.
Mowa tu o bardzo silnym przeczuciu, że w danym pomieszczeniu znajduje się ktoś, kto z zaciekawieniem przygląda się Tobie, choć teoretycznie oprócz Ciebie nikogo więcej nie ma. Jeśli ktokolwiek z Was miewał, lub miewa takie uczucie, zapewne zgodzi się z tym, że jest ono bardzo dziwnie niekomfortowe, wręcz niewygodne, czasem odrobinę fascynujące, lecz zarazem straszne.

W pewnym etapie mojego życia zaczęłam zagłębiać się w całą tematykę życia poza ciałem i bytami astralnymi. Zaczęłam również praktykować (dość nieudolnie) OOBE, zapisywać swoje sny, więcej rozmawiać z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach i doświadczeniach.

W moim życiu zdarzyło się wiele ciekawych sytuacji, które sprawiły, że moje zainteresowanie tym tematem zaczęło wzrastać. Były to między innymi sny prorocze, silne uczucia déjà vu, które kiedyś częściej, niż teraz towarzyszyły mi w życiu codziennym, (jak wspominałam) wyczuwanie cudzej obecności w różnych miejscach, a nawet zobaczenie jakiejś istoty.

Pozwolę sobie nie zagłębiać się teraz w te tematy, jednakże, jeśli ktokolwiek jest zainteresowany, bardzo chętnie się z Wami tym podzielę.

Pozdrawiam serdecznie.

Margot.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2015, 09:39:13 pm wysłana przez Margot »


Offline Robert Noble

 • Out Of Body Experience
 • Administrator
 • *****
  • Wiadomości: 1867
 • ... by być wolnym.
  • Instytut Roberta Noble
Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2015, 11:10:39 pm
Witaj Margot na forum :)

Fajnie, że Twoje ścieżki dotarły aż tutaj :)
Czy ciągle doświadczasz obecność kogoś kto Cię obserwuje?
I co to była za istota, którą zobaczyłaś?
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.


Offline Margot

 • *
  • Wiadomości: 4
 • Powaga jest źródłem nieporozumień.
  • Deviant
Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2015, 11:33:00 pm
Witaj Margot na forum :)

Fajnie, że Twoje ścieżki dotarły aż tutaj :)
Czy ciągle doświadczasz obecność kogoś kto Cię obserwuje?
I co to była za istota, którą zobaczyłaś?

Ogólnie od małego mam predyspozycje (a przynajmniej tak mi się wydaje) do wyczuwania cudzej obecności. Oczywiście nie dzieje się to w każdym miejscu, w niektórych domach sypiam spokojnie, lecz w większości po prostu wiem, że coś tam jest.

Jeśli chodzi o postać.
Moja mama kupiła dom. Jestem święcie przekonana, że coś tam jest. Co więcej, to nie jest jedna osoba. Najwięcej obecności wyczuwałam na ogrodzie. Czasem ogarniał mnie strach, paniczny, choć spokojnie podchodzę do tego, co się wokół mnie dzieje.

Widziałam pewnej nocy (ta istota wyrwała mnie ze snu) barczystego mężczyznę, który stał nad moim łóżkiem. Zaczął on iść w stronę drzwi i rozpłyną się. Kiedy powiedziałam o tym matce (mamy bardzo koleżeńską relację) opowiedziała mi, że kilka nocy wcześniej krzyczałam jakby ktoś mnie ze skóry obdzierał. Słyszała to tylko ona. Kiedy wbiegła do pokoju, wszystko ustało.
Ogólnie w moim pokoju często zapalało się samo światło, znajomy, który u mnie nocował, widział jak ktoś zatrzaskuje drzwi w nocy z impetem (też go coś ze snu wyrwało, a ogólnie nikt nigdy się nikomu po nocach po pokojach nie włóczył).

Zazwyczaj, kiedy wyczuwam cudzą obecność, nie robię się z tego powodu niespokojna (nawet jeśli wyczuwam negatywną energię). Jeśli dzieje się to w nocy, po prostu przewracam się na drugi bok. Czasem majaczę pod nosem coś w stylu "odczep się, daj mi spać" i zasypiam dalej. Choć zdarzały się sytuacje, w których po prostu musiałam zapalić lampkę nocną, gdyż nie wytrzymywałam negatywnego napięcia.

Również cieszę się, że moje ścieżki dotarły tutaj. Może bardziej pojmę istotę tego, co się wokół mnie dzieje. Może ktoś miał podobne przeżycia.


Offline zinka

 • *****
  • Wiadomości: 1171
Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2015, 09:52:16 am
Witaj Margot

Nie ma to jak kółko wzajemnej adoracji, więc na pewno jest nam łatwiej rozmawiać i pisać na tematy, o których innym nawet się nie śniło. ;D

Z tą obcą obecnością w pokoju, która wyrywa cię ze snu, miałam tak ostatnio podczas snu, coś nagle spadło albo wywróciło się na podłogę z hukiem, po wyrwaniu mnie z mojego snu  >:( rzuciłam okiem po ciemnym pokoju, coś tam wywnioskowałam, obróciłam się na drugi bok, z zamiarem, że rano zobaczę, co dokładnie się stało, przecież nie będę się wybudzać w środku nocy, żeby to sprawdzać ;D

Wiem, że ktoś był i dawał o sobie znać, że jest, ładnie z jego strony, tylko niech mnie nie straszy w środku nocy  ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc


Offline Wiatr1000

 • ****
  • Wiadomości: 275
Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2015, 10:27:51 am
Witaj

Twoje zdolności są bardziej mediumcze. Tak. Jesteś medium z tego co piszesz. Odczuwanie cudzej obecności lub widzenie bytów a raczej duchów/dusz ;)

W kwestii medium to zajrzyj na stronę forum.spirytyzm.pl ;)

Pozdrawiam :)


Offline Negai

 • ****
  • Wiadomości: 283
Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2015, 04:55:41 pm
Ciekawie :) Faktycznie możesz mieć jakieś paranormalne zdolnosci :P My kiedyś dzięki codziennej medytacji także udało się coś podobnego przeżyć. Trzy razy w życiu widziałam duchy  tudzież jakieś inne istoty astralne, które jednak miały jasną poświate i były dobre/tudzież neutralne. Raz była to dziewczyna ubrana w białą tunike idąca w moją strone... co dziwne wyszła nagle, zza zakrętu, i gdy stanęłam (bo na początku pomyślałam że to ktoś materialny i nie chciałam w niego wejść) ona także stanęła, tak jakby zauważyła że ją widze :P Po czym zniknęła gdy zdałam sobie sprawę z tego że to duch :P Drugim razem był to mężczyzna który stał przy moim biurku gdy weszłam do pokoju. Spojrzał się na mnie i zniknął. :P A za trzecim, była to bardzo dziwna sytuacja gdyż babcia wołała mnie z salonu. Siedziała ona na fotelu ktorego nie było widać z korytarza w którym stałam, ale mi się wydawało że stoi ona gdzie indziej... widziałam bowiem zz daleka jakąś postać która emanowała intensywnym białym światłem. Nie widziałam jej twarzy, ciężko mi nawet stwierdzić jakiej była płci. Gdy tam weszłam a babcia nadal mówiła myślałam że to ona a ja mam jakieś zwidy, po chwili jednak dostrzegłam że babcia siedzi obok :P I wtedy ta postać zniknęła. 
 Ale też mam czasem uczucie tego że ktoś stoi obok mnie i mnie obserwuje :) Nie wiem o ile to moja głupia wyobraźnia a o ile faktyczne przeczucie :P 

Kilka razy miałam podobnie jak Zinka... raz obudziło mnie to że byłam sobie w śnie a nagle usłyszałam jakby ktoś był obok mnie na łóżku i coś do mnie szeptał, wybudziłam się i patrzę- jednak nikogo obok mnie nie było. Za drugim razem miałam podobną sytuacje tylko tym razem ktoś mnie jakby dźgnął palcem w bok :P


Offline Wiatr1000

 • ****
  • Wiadomości: 275
Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2015, 05:04:33 pm
Raz mnie odwiedziła tylko w biały dzień na cmentarzy prababcia. I jak Neguś mówi była poświata biała i biały strój. emanowało po prostu tym ;) Ale więcej masz z medium z tego ci piszesz. Wejdź na tą stronkę ;)


Offline Margot

 • *
  • Wiadomości: 4
 • Powaga jest źródłem nieporozumień.
  • Deviant
Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2015, 09:34:48 pm
Dzięki za ciepłe przyjęcie.

Ogólnie normalnie nie widuję żadnych postaci (raz mi się zdarzyło) aczkolwiek czuję ich obecność. Emocje, które temu towarzyszą, podpowiadają mi czy ta osoba jest dobra, czy tez nie. Nie mam pojęcia jak to ewentualnie rozwinąć, ale bardzo chętnie zobaczę podesłaną przez Was stronę.

Jednak dołączyłam do społeczeństwa również przez chęć praktykowania OOBE.
 
Pozdrawiam : )


Offline Wiatr1000

 • ****
  • Wiadomości: 275
Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2015, 09:56:48 pm
Margot dobry sposób to pismo automatyczne tylko ja z braku zdolności i ze strachu zrezygnowałem z tego. dla mnie ewidentnie posiadacz zdolności mediumiczne i jeszcze piszesz, że czujesz emocje nie tylko ich obecność. Na 1000% medium z ciebie ;)


 

misy kryszta?owe