Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Moja przygoda z Magicznymi krokami

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bella

• *
Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 24, 2020, 08:03:04 pm
M. mieszkałeś u nas, zdążyłam Cię poznać jak własnego syna - co zostawiłeś?
Kilkuletnie moje borykanie się z konsekwencjami Twojego bycia. Zostawiłeś samo zło,
zniszczyłeś harmonię, a w konsekwencji skupiło się wszystko na mnie. 
Do dziś płacę cenę tej znajomości. Pierwszy raz mówię Ci to głośno. 
Nie szukam rozgłosu, nie lubię udzielać się na forach. 
Sam mówiłeś, że każdy ma swoją historię. Dzięki Tobie moja też się powiększyła. Nic przyjemnego. 
A w związku z tym nie pozwolę Ci szargać imienia człowieka o czystej Duszy. Człowieka szanowanego, lubianego, udzielającego w mieście zamieszkania wszelkiej pomocy bliźnim łącznie z ratowaniem ich życia, leczeniem ich.
Czy Ty tak potrafisz. Dwadzieścia lat pobierania nauk czego Cię nauczyło. 
Zazdrości, kłamstw, oszukiwania, narcyzmu. A może więcej tej haniebnej wiedzy.
Nikt za Ciebie tej pracy oczyszczenia nie wykona, żaden Nauczyciel, Ty sam musisz skończyć z lenistwem. 
Jakim prawem uważasz się za osobę godną omawiania swoich urojeń na forum, zaśmiecania harmonii innych ludzi.
Jeśli czytałeś książki Castanedy, winieneś zacytować jej obszerne fragmenty, a  nie tylko te wyjęte z kontekstu zdania co popierają Twoje tezy.
Don Juan Matus  wyraźnie określił swój pogląd co do zachowań starożytnych Magów, odżegnał się od nich i prowadził swój byt ŚCIEŻKĄ  SERCA.  
Po co oszukujesz innych. A jak wygląda Twoja ścieżka, gdzie na niej serce?
Napisano " Tylko taka ścieżka ma sens". 
Twoja ścieżka jest ścieżką czystego egoizmu.
Jeśli nawet pewne elementy nie pasowały Tobie przez te 20 lat , trzeba było odejść a nie korzystać i zostawić zgliszcza.
A jeśli zostałeś to faktycznie czas pozbyć się tej paskudnej w Tobie ludzkiej formy.
Nie żałuję, że dzięki takim osobom jak Ty trafiłam pod skrzydła B. 
Dziś gdyby nie jego opieka płakałabym gdzieś w kącie.
 Mam siłę stawić czoła trudnościom, wytrzymać trudy życia i konsekwencje złych wyborów. Mam siłę stawić czoła takim jak Ty zadufanym egoistom.
Życzę Tobie byś spotkał takiego człowieka który pomoże Ci zrozumieć co zrobiłeś.
Życzę Tobie dobrego uderzenia pomiędzy łopatki.
Pamiętaj, rozwój poznajemy po opanowaniu czakry sakralnej by orgietki nam nie zaciemniały obrazu.

misy kryszta?owe